Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

"Bitwa na głosy" - drużyna z Łukaszem Sypieniem w składzie wciąż w grze! (video)

Autor admin
Data utworzenia: 31 marzec 2012, 22:30 Wszystkich komentarzy: 2


"Bitwa na głosy" - drużyna z Łukaszem Sypieniem w składzie wciąż w grze! (video)

Drużyna Kamila Bednarka, w której śpiewa chojnowianin Łukasz Sypień wciąż w grze o wygraną programu „Bitwa na głosy”. W tym tygodniu z dwójkowym programem pożegnała się ekipa Edyty Górniak.

Piąty odcinek „Bitwy na głosy” zaczął się od wykonania utworu „Nothing Else Matters” zespołu Metallica przez drużynę Janusza Panasewicza. Kolejny występ to lider poprzedniego odcinka – Ryszard Rynkowski z zespołem. Zaśpiewali oni kawałek „Tolerancja” Stanisława Sojki, który osobiście akompaniował drużynie.

Po drużynie z Elbląga przyszła pora na najbardziej wyczekiwany przez chojnowian występ – na scenie pojawiła się drużyna Kamila Bednarka z Łukaszem Sypieniem. Tym razem jak mogliśmy się spodziewać mieszkaniec naszego miasta nie dostał „solówki”, ujrzeć mogliśmy go śpiewającego w chórkach. Ekipa z Brzegu zaprezentowała przebój Marka Grechuty - „Nie dokazuj miła”.

Kolejny występ to Monika Kuszyńska z zespołem i piosenka „Forget You” Cee Cee Lo Green, tuż za nimi Edyta Górniak i jej zespół z utworem Bryana Adamsa „(Everything I Do) I Do It For You”. Ostatnia tego dnia na scenie zaprezentowała się ekipa Meza, wykonując piosenkę Rihanny „We Found Love”.

Po wszystkich „wykonach” usłyszeliśmy werdykt – po raz kolejny najwięcej głosów otrzymała drużyna Ryszarda Rynkowskiego, odpadła zaś ekipa Edyty Górniak.

Co tydzień odpada kolejna drużyna, z odcinka na odcinek coraz mniej osób śpiewa na scenie. Wysyłajmy jak najwięcej SMS-ów na drużynę Kamila Bednarka, nie pozwólmy, by Łukasz Sypień opuścił program!

Jak do 5. odcinka przygotowywała się drużyna Kamila Bednarka? (video):
Komentarze

Zepsuli cudowną piosenkę Marka Grechuty...
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Top Product Tips 1877336
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.