Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnowski basen szykuje się na Otyliadę

Autor admin
Data utworzenia: 15 marzec 2019, 10:43 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowski basen szykuje się na Otyliadę

W nocy z 16 na 17 marca chojnowska pływalnia gościć będzie kolejną edycję Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego Otyliada 2019. Impreza odbywa się jednocześnie na 50 pływalniach w całym kraju. Basen w Chojnowie jest jedną z nielicznych dolnośląskich pływalni, mających zaszczyt gościć uczestników tej imprezy.

- Wolne miejsca dla pływaków na naszym basenie skończyły się już na początku stycznia. Do imprezy mamy zapisanych prawie 50 zawodników (w całym kraju zapisanych jest ponad 2100 uczestników). W ubiegłorocznej edycji Otyliady właśnie na Basenie w Chojnowie osiągnięto najlepszy wynik - zaznacza Daniel Osadkowski, kierownik Basenu Miejskiego - W ubiegłorocznej edycji Otyliady właśnie na basenie w Chojnowie osiągnięto najlepszy wynik. Imprezę w tym roku wspierać będzie Ochotnicza Straż Pożarna z Rokitek, strażacy z jednostki w Chojnowie, nauczyciele wychowania fizycznego z SP4 oraz inne osoby. Na naszej pływalni startują zarówno amatorzy planujący przepłynąć kilka długości basenu jak i profesjonaliści celujący w okolice 40km (1600 długości basenu) - dodaje.

Impreza rozpocznie się 16 marca o godzinie 18:00 i potrwa do godziny 6:00 dnia następnego. W trakcie imprezy dla kibicujących otwarte będą trybuny.

Z uwagi na organizację imprezy w dniu 16.03.2019 r. (sobota) Basen Miejski w Chojnowie będzie czynny dla pływających od 12:00 do 17:00 (ostatnie wejście 16:15).Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.