Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Przed nami Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w Szachach Indywidualnych

Autor admin
Data utworzenia: 07 marzec 2019, 15:08 Wszystkich komentarzy: 0


Przed nami Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w Szachach Indywidualnych

9 marca świetlica wiejska w Goliszowie gościć będzie rywalizację w ramach Mistrzostw Powiatu Legnickiego w Szachach Indywidualnych, rozgrywanych w ramach Powiatowych Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi.

Zawody są organizowane przez: powiat legnicki, gminę Chojnów, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Legnicy, Gminne Zrzeszenie LZS w Chojnowie oraz lokalny klub LZS Mewa Goliszów. Organizatorzy za cel stawiają sobie popularyzację gry w szachy oraz wyłonienie najlepszych zawodników w kategorii: młodzik, junior młodszy, junior i senior, którzy będą reprezentować powiat legnicki w Finale Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi w Szachach Indywidualnych.

Prawo udziału mają wszyscy mieszkańcy powiatu legnickiego ziemskiego oraz członkowie LZS, LKS, UKS, z wykluczeniem zawodników i zawodniczek zgłoszonych w klubach, nie będących członkami Dolnośląskiego oraz Powiatowego Z LZS. Uczestnicy powinni posiadać dokument tożsamości i ubezpieczenie od NW. Organizatorzy ze względów organizacyjnych proszą o ilościowe zgłoszenia do turnieju do 5 marca 2019 roku pod numerem telefonu: 692 541 283.

Mistrzostwa zostaną rozegrane w kategorii: młodzik (rocznik 2008 i młodsi), junior młodszy (rocznik 2004 i młodsi), junior (rocznik 2001 i młodsi) oraz senior (rocznik 2000 i starsi). Dopuszcza się możliwość łączenia kategorii, w przypadku małej liczby zawodników. System rozgrywek zostanie wybrany w zależności od ilości zawodników; proponowany jest system szwajcarski na dystansie 7 rund, lub "każdy z każdym". Czas gry: 15 minut na partię dla zawodnika. Przy równej ilości zdobytych punktów o kolejności w turnieju decyduje: wartościowanie, ilość zwycięstw w całym turnieju, ilość zwycięstw odniesionych kolorem czarnym a w ostateczności losowanie.

Zawody odbędą się 9 marca 2019 roku. Do godziny 10:00 będą przyjmowane zgłoszenia. Otwarcie mistrzostw zaplanowano na godzinę 10:30.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.