Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Sportowe zmagania na chojnowskiej pływalni [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 27 luty 2019, 18:30 Wszystkich komentarzy: 0


Sportowe zmagania na chojnowskiej pływalni [ZDJĘCIA]

27 lutego chojnowski Basen Miejski gościł Mistrzostwa Strefy Legnickiej w Pływaniu, zorganizowane w ramach Dolnośląskich Igrzysk Dzieci. Na starcie pojawili się uczniowie ze szkół podstawowych z terenu Zagłębia Miedziowego; nasze miasto reprezentowane było przez podopiecznych Szkoły Podstawowej nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 4.

Złoty medal w sztafecie dziewcząt zdobyły reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 7 w Legnicy. Na kolejnych stopniach podium stanęły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 10 i Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie. Wśród chłopców najlepsi okazali się reprezentanci głogowskiej "dziesiątki", którzy wyprzedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze oraz Szkoły Podstawowej nr 7 w Legnicy.

Po startach sztafet przyszedł czas na konkurencje indywidualne. Młodzi pływacy rywalizowali w stylach: motylkowym, klasycznym, grzbietowym oraz dowolnym.

W rywalizacji "delfinem" najlepsi okazali się Anna Kulas oraz Dominik Żak. Po złote medale wśród startujących w stylu klasycznym sięgnęli Zuzanna Wojtkowiak oraz Bartek Kulon. Zmagania stylem grzbietowym zakończyły się zwycięstwem Oli Lepczak oraz Krystiana Martyniaka, natomiast w stylu dowolnym po złoto sięgnęli Wiktoria Konieczna i Marcel Piastowski.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.