Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Ratusz rozdysponował pieniądze na sport

Autor admin
Data utworzenia: 21 luty 2019, 14:18 Wszystkich komentarzy: 0


Ratusz rozdysponował pieniądze na sport

Poznaliśmy wyniki konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2019 roku na terenie Chojnowa w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Największą dotację - podobnie jak w latach minionych - otrzyma KS Chojnowianka; pieniądze te jednak nie będą swobodnie dysponowane, ponieważ ściśle określone zostały sumy, jakie mają trafić do zespołów w konkretnych grupach wiekowych.

Klub Sportowy Chojnowianka otrzyma dotację w wysokości 96 tysięcy złotych. Pieniądze te zostaną wykorzystane na organizację szkoleń sportowych, prowadzenie zajęć treningowych oraz uczestnictwo w lokalnych, regionalnych oraz międzynarodowych zawodach sportowych.

Seniorzy otrzymają wsparcie w wysokości 50 000 zł, trampkarze i juniorzy młodsi 18 000, młodzicy i trampkarze 16 000, orliki i młodziki 12 000.

Oprócz piłki nożnej, Urząd Miejski wesprze również:

Uczniowski Klub Kolarski Stowarzyszenie ORIENS w kwocie 23 000 złotych,

oraz Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy SFORA (taekwondo) w kwocie 17 000 złotych.

W chwili obecnej trwa wciąż konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie organizacji i prowadzenia zajęć szkoleniowych zespołu tańca nowoczesnego i aerobiku. Na realizację zadania w 2019 roku Burmistrz Miasta Chojnowa przekaże dotację w łącznej wysokości 12 000 złotych. Termin składania ofert mija 4 marca.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.