Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Otwarcie Polomarketu w Chojnowie (aktualizacja 30-08-2011)

Autor admin
Data utworzenia: 30 sierpień 2011, 20:11 Wszystkich komentarzy: 0


Otwarcie Polomarketu w Chojnowie (aktualizacja 30-08-2011)
30 sierpień 2011

W odpowiedzi na powstałe pytanie społeczeństwa kiedy POLOmarket rozpocznie swoją działalność na rynku chojnowskim? - postanowiliśmy to sprawdzić.
Otwarcie "POLOmarketu" w Chojnowie odbędzie się 14 września 2011 roku o godz. 8.00.
Obsługa sklepu serdecznie zaprasza.

30 czerwiec 2011 
(treść artykułu)

Otwarcie "POLOmarketu" w Chojnowie odbędzie się we wrześniu 2011. Dokładna data nie jest jeszcze znana.
  W odpowiedzi na powstałe pytanie społeczeństwa kiedy POLOmarket rozpocznie swoją działalność na rynku chojnowskim? - postanowiliśmy to sprawdzić.

  Po przeprowadzeniu rozmowy telefonicznej z osobą zajmującą się sklepami na Dolnym Śląsku otrzymaliśmy informację, że sklep swą działalność rozpocznie we wrześniu 2011. Dokładna data jeszcze nie jest znana. Szczegółowych informacji będzie można uzyskać w drugiej połowie sierpnia kiedy to rozpocznie się kampania promocyjna. Przyczyny przesunięcia otwarcia POLOmarketu w Chojnowie nie zostały ujawnione.

POLOmarket to polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Nasza sieć została założona 14 lat temu. Zaczynaliśmy od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to 312 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem robienia zakupów, miesięcznie odwiedza nas aż 13 milionów Polaków. Nasi klienci doceniają jakość i świeżość sprzedawanych w POLOmarketach produktów. Dlaczego w naszych sklepach klienci tak chętnie robią zakupy? Dzięki codziennym dostawom w placówkach POLOmarketu zawsze można kupić świeże warzywa i owoce. Większość z nich dostarczają nam polscy rolnicy i hodowcy. Dział warzywny przyciąga klientów ekspozycją soczystych i zdrowych produktów. Nasze warzywa i owoce, dzięki licznym kontrolom wewnętrznym, są najwyższej jakości Klientów zachęca do zakupów w naszych sklepach zapach ciepłego pieczywa, gdyż chleb i bułki wypiekamy na miejscu w specjalnych piecach. Oferujemy także pieczywo dostarczane z lokalnych piekarni. Obfity wybór wędlin, mięs oraz nabiału umożliwia planowanie urozmaiconych posiłków dla całej rodziny. Sklepy POLOmarket są przestronne, towar na półkach tak ustawiony, aby każdy klient bez problemu mógł odszukać to, co zamierza kupić. Klienci znajdują u nas wszystko to, co jest potrzebne do prowadzenia gospodarstwa domowego.

Kontakt
tel. ( 48 52) 35 99 503
POLOmarket Sp. z o.o. Giebnia 20, 88-170 Pakość

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.