Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Basen Miejski zaprasza na Otyliadę

Autor admin
Data utworzenia: 07 styczeń 2019, 11:01 Wszystkich komentarzy: 0


Basen Miejski zaprasza na Otyliadę

W nocy z 16 na 17 marca 2019 roku chojnowski Basen Miejski gościć będzie kolejną edycję Nocnego Maratonu Pływackiego Otyliada. Wciąż trwają zapisy, jednak wolnych miejsc pozostało niewiele.

Otyliada to największa masowa impreza pływacka w Polsce; w tym roku organizowana jest jej szósta edycja - po raz czwarty w naszym mieście. W województwie dolnośląskim maraton odbędzie się w zaledwie czterech miejscowościach. Oprócz Chojnowa będą to Bielawa, Strzelin oraz Krośnice. W całej Polsce do udziału w imprezie przystąpiło 50 pływalń.

Podczas zeszłorocznej edycji Otyliady w Chojnowie, najlepszy rezultat - 39.100 km - osiągnął Krzysztof Gajewski. Wynik ten okazał się najlepszy w całej Polsce!

Dla jednych Otyliada jest okazją do zabawy w wodzie, dla innych sprawdzeniem swoich możliwości pływackich. Celem imprezy jest popularyzacja pływania jako dyscypliny sportowej, mającej ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka.

Na oficjalnej stronie akcji wciąż trwają zapisy. Chętni na udział muszą się jednak śpieszyć - pozostały tylko dwa wolne miejsca.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.