Logowanie Rejestracja

KS Chojnowianka zdominowała Amatora Wierzchowice - znów mamy wygraną!

Autor Maciek
Data utworzenia: 24 marzec 2012, 20:57 Wszystkich komentarzy: 30

W sobotę 24 marca chojnowianie podejmowali na własnym obiekcie drużynę Amatora Wierzchowice. Obie drużyny zajmują zbliżoną pozycję w tabeli, mają podobną ilość punktów, więc było to spotkanie o uzyskanie jak najlepszej pozycji w tabeli. Nasi chłopcy spisali się rewelacyjnie wygrywając wysoko, bo aż 10 : 1.

Od pierwszej do ostatniej minuty inicjatywę na boisku przejęli Biało -Niebiescy. Wynik spotkania otworzył w 6 minucie Tucholski, który popisał się indywidualną akcją, po której wyszedł sam na sam z bramkarzem i umieścił pile w siatce. W 11 minucie ładne podanie ze środka pola otrzymał Gromala, który wychodząc sam na sam z bramkarzem został sfaulowany. Za to przewinienie zawodnik gości otrzymał czerwona kartkę i nasza drużyna grała do końca meczu w przewadze jednego zawodnika. Od tej pory gra toczyła się na połowie rywala, a kolejne bramki były kwestia czasu. Gra naszego rywala ograniczała się do nielicznych kontrataków, po jednym z których padła bramka przy stanie 4:1 dla KS Chojnowianka. Następne gole zdobywali kolejno 12 min Gałaszkiewicz, 23minuta Malawski,28 Gromala, 42 Gromala, 46 Rabanda, 58 Zatwarnicki, 64 Gromala, 82 Grządkowski, 90 Rabanda.

Reasumując chojnowianie w przekroju całego meczu grali rewelacyjnie. To już drugi bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych piłkarzy w tej rundzie. Cala drużyna zasługuje na wyróżnienie. Najlepszymi piłkarzami meczu byli Mateusz Zatwarnicki oraz młodziutki Damian Tucholski, który ma wiek młodszego juniora. Trenerowi oraz piłkarzom gratulujemy zwycięstwa!!!