Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Reprezentacja Turcji podczas Euro 2012 stacjonować będzie w... Chojnowie!

Autor admin
Data utworzenia: 01 kwiecień 2012, 11:03 Wszystkich komentarzy: 8


Reprezentacja Turcji podczas Euro 2012 stacjonować będzie w... Chojnowie!
Wedle informacji podanych przez rzecznika prasowego reprezentacji Turcji - Zirola Ukuna zawodnicy reprezentacji tego kraju podczas finałów Euro 2012 korzystać będą z jednego z chojnowskich hoteli! Będzie to niesamowita okazja dla mieszkańców naszego miasta do spotkania się z najlepszymi piłkarzami z Turcji!

- Chcieliśmy połączyć możliwość optymalnego przygotowania do meczów z przyjemną, wręcz domową atmosferą. Wnętrze hotelu i jego otoczenie sprawi, że w Chojnowie piłkarze powinni się czuć niemal jak w domu. Odległość do Niemiec – gdzie mieszka wielu naszych piłkarzy - nie jest problemem, bo do najbliższego lotniska dostaniemy się w godzinę - podkreślił trener Abdullah Avcı.

Zanim jeszcze odbyło się losowanie grup na Euro 2012 wiele zespołów zapowiedziało, że woli mieć bazę pobytową w Polsce. Jest to ogromna okazja dla właścicieli hoteli, restauracji oraz innych miejsc rekreacyjnych aby zdobyć stałych klientów i zaprezentować nasz kraj z jak najlepszej strony.

Jedynym problemem w Chojnowie mogą być prace rewitalizacyjne w Rynku. Pewnym jest jednak, że działacze reprezentacji Turcji doskonale zdają sobie z tego sprawę – nie była to w końcu decyzja podjęta ot tak.

Większość decyzji podejmowanych przez drużyny w kwestii wyboru miejsca pobytu podczas ME ma charakter nieoficjalny, objęta jest tajemnicą. Nie udało nam się jeszcze dotrzeć do hotelu, z którym Türkiye Futbol Federasyonu (związek piłkarski) podpisał stosowną umowę. Gdy tylko nam się to uda – natychmiastowo powiadomimy o tym naszych Czytelników.

- Podoba mi się ten obiekt. To najlepszy ośrodek ze wszystkich, jakie braliśmy pod uwagę - komplementował chojnowski obiekt selekcjoner reprezentacji Turcji.

Decydująca dla naszej decyzji była duża liczba położonych nieopodal hotelu boisk. Takie obiekty należą do rzadkości - dodał dyrektor sportowy tureckiej kadry Ersun Yanal.

Istnieją również przypuszczenia, że wybrany hotel nie będzie leżał w samym Chojnowie, lecz w jego okolicach. Jaroszówka, Piotrowice i inne okoliczne miejscowości – jest sporo opcji.

Bardzo cieszy wyróżnienie Chojnowa przez władze reprezentacji Turcji. Trzymamy kciuki, by nasze miasto nie zaprzepaściło szansy, jaką daje mu ta sposobność. Mamy również nadzieję, że miejscowe restauracje, w których podaje się kebab staną na wysokości zadania i zadowolą gusta piłkarzy i kibiców tureckich!Komentarze

pryma aprilis:)
zgłoś komentarz
dobry żarcik,a tak na marginesie to i tak burmistrz by ich nie wpuścił na główną płyte by trenować bo by za dużo zniszczyli:):):)
zgłoś komentarz
Święta prawda Krasnal! Płyty by nie zobaczyli bo by ich na polecenie szefa pogonił pan Witek!
zgłoś komentarz
no niezły żart
zgłoś komentarz
Chojnów ? na bank. może jeszcze w maksie bedą spać ? haha dobre sobie ;D
zgłoś komentarz
Dobre sobie! U nas nawet nie mieliby gdzie spać!
zgłoś komentarz
Admin ma poczucie humoru! :)
zgłoś komentarz
fajny tekst - trochę słońca w te pochmurne dni. brawo dla admina za pomysł
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.