Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Licytacja na rzecz poszkodowanych w pożarze w Witkowie!

Autor admin
Data utworzenia: 23 marzec 2012, 15:32 Wszystkich komentarzy: 20


Licytacja na rzecz poszkodowanych w pożarze w Witkowie!

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie przy ul. Wojska Polskiego wspólnie z Portalem Informacyjnym Miasta i Gminy Chojnów CHOJNOW.pl chcąc choć odrobinę pomóc rodzinie z Witkowa, którą spotkała w sobotę ogromna tragedia – pożar całej części domu zamieszkiwanej przez młodych rodziców z dzieckiem postanowił zorganizować licytację przedmiotów, z których cały dochód zostanie przeznaczony na finansowe wsparcie pokrzywdzonych.

We wtorek 27 marca 2012 r. o godzinie 17:00 na terenie Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie przy ul. Wojska Polskiego 16 (na tyłach budynku) odbędzie się licytacja wielu przedmiotów przekazanych przez chojnowskie instytucje i rodziny, z których całych dochód przekażemy rodzinie z Witkowa.

Zapraszamy przedstawicieli instytucji, firm, osoby prywatne – wszystkich chcących pomóc.

Zdjęcia Chojnowa, bilety uprawniające do przejażdżki na quadach z ekipą Quad-Cross Chojnów, płyta CD niedawno goszczącego w naszym mieście zespołu „Cisza Jak Ta” z autografami, oryginalne piłki z autografami piłkarzy Zagłębia Lubin, plakaty, bilety na mecze „Miedziowych”, karnety na basen, sesja zdjęciowa u chojnowskiego fotografa Rafała Wyciszkiewicza oraz przede wszystkim samochód osobowy:

Renault TwingoTe i inne przedmioty zostaną wystawione na licytację. Zachęcamy naszych Czytelników do dostarczenia na licytację swoich "fantów" - każdy gest się liczy!

Nie bądź obojętny wobec ludzkiej krzywdy. Przyjdź we wtorek 27 marca 2012 r. o godzinie 17:00 na tyły szkoły przy ul. Wojska Polskiego 16 i weź udział w licytacji!

Serdecznie zapraszamy!


O pożarze w Witkowie przeczytasz tutaj: Pożar w WitkowieKomentarze

Bardzo fajna inicjatywa, cieszy fakt, że ktoś zainteresował się tymi ludźmi. Gratuluję pomysłu. Sam zjawię się na licytacji i na pewno złożę ofetę, aby wspomóc poszkodowanych. Oby więcej takich inicjatyw.
zgłoś komentarz
Brawo! Rośnie moja wiara w ludzi. Przyłączę się ;-)
zgłoś komentarz
Naprawdę podoba mi się ten pomysł. Wiara w ludzi nie ginie. Świtna inicjatywa. Przyłączę się na pewno.
zgłoś komentarz
Tylko pogratulować inicjatywy.
zgłoś komentarz
Trzeba zebrać paczkę i pójść może akurat coś wylicytuję
zgłoś komentarz
Bardzo fajne fanty, oby znów nie okazało się, że Chojnów to dziwne miasto i jak zwykle nikt się niczym nie interesuje. Życzę powodzenia w całej akcji!!!
zgłoś komentarz
Byłem i widziałem. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem działania portalu. Bardzo fajnie przygotowana impreza. Jednak jak to w Chojnowie bywa co by się nie zrobiło to ludzie i tak podchodzą obojętnie. Cieszy fakt, że mamy grupę ludzi wrażliwych na ludzkie problemy. Co do reszty mieszkańców naszego miasta to wielkie rozczarowanie...każdy woli posadzić "tyłek" na kanapie i oglądać TV, bo przecież tak najłatwiej. Brak słów. A gdzie władze??? Nikt nawet nie pofatygował się przyjść, ani z miasta, ani gminy...
zgłoś komentarz
Zgadzam się z kolegą wyżej. A pożniej słychać wszędzie żę niby w tym Chojnowie nic sie nie dzieje ;/
zgłoś komentarz
Faktycznie nic się nie dzieje, dlatego szanowni obywatele naszego miasta siedzą i grzeją się w domach na kanapach. A może by tak się zmobilizować i po pracy gdzieś się wybrać. Od dłuższego czasu w naszym mieście widać puste ulice szlifowane przez nieliczną młodzież. Były Pekaesy (kabarety) fantastyczna zabawa i co... i jak zwykle chojnowska publika zawiodła. Bilety tanie, a tu co?Kilka osób w kinie. Zabawa była przednia.
zgłoś komentarz
Porażka, porażka porażka...miasto i gmina Chojnów jeszcze śpi snem zimowym. Ludzie gdzie wy wczoraj byliście. Byłem na miejscu szkoła i portal stanęły na wysokości zadania a wy co? Zgadzam się z Panem Radzio gdzie władze, radni, nauczyciele przecież to wy powinniście dać przykład innym?!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.