Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Sportowe Mikołajki najmłodszych piłkarzy Chojnowianki [ZDJĘCIA]

Autor Magdalena Rzeszowska
Data utworzenia: 04 grudzień 2018, 12:00 Wszystkich komentarzy: 1


Sportowe Mikołajki najmłodszych piłkarzy Chojnowianki [ZDJĘCIA]

1 grudnia na hali sportowej przy ul. Matejki w Chojnowie Klub Sportowy Chojnowianka Chojnów dla swoich najmłodszych piłkarzy zorganizował sportowe Mikołajki. Tym razem do wspólnej zabawy zostali zaproszeni również rodzice.

Emocji nie brakowało. Mimo, iż była to tylko zabawa, zarówno dzieci jak i rodzice nie szczędzili sił, imponując boiskowym zaangażowaniem i determinacją w zdobywaniu punktów dla swojej drużyny. Było wiele konkurencji sportowych, m.in. konkurs skoków na piłce, rzut piłką do kosza, zabawa w „lustro” czy też ulubiona zabawa dzieci – strzelanie rzutów karnych, gdy na bramce stał rodzic.

Organizatorzy nacisk położyli na dobrą zabawę, rozwijanie w zawodnikach ducha sportowej rywalizacji i pasji do uprawiania sportów zespołowych. Najważniejszym gościem całej imprezy był oczywiście Święty Mikołaj, który wszystkich zawodników obdarował słodyczami i jakże upragnionymi prezentami.

Zarówno dzieci, jak i rodzice miło spędzili wspólnie czas, a spotkanie z Mikołajem w połączeniu z upragnionymi prezentami przyczyniło się do tego, iż ten dzień był naprawdę wyjątkowy świętem dla wszystkich.Komentarze

Siwy łeb krzyczy na dzieci, wnuki bawić, trener z niego żaden, podejścia żadnego, tylko krzyk. Tyle lat trenuje i cały czas małe dzieci, taki trenejro z niego jest, siwa stara przedszkolanka. Dajcie to komuś młodemu.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.