Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Jak zadbać o dobro wsi i jej mieszkańców? Zapraszamy do Konradówki!

Autor admin
Data utworzenia: 23 marzec 2012, 08:07 Wszystkich komentarzy: 1


Jak zadbać o dobro wsi i jej mieszkańców? Zapraszamy do Konradówki!

Jadąc ulicą Asnyka po przekroczeniu znaku „Konradówka” naszym oczom ukazują się barierki zapewniające bezpieczeństwo przejeżdżającym. Jest to jeden z przejawów prac prowadzonych we wsi przez Starostwo Powiatowe w Legnicy na prośbę pani Sołtys Wsi oraz Przewodniczącej Rady Sołeckiej.

Dzięki inicjatywie Sołtysa Konradówki – Honoraty Tajchman-Rękoś oraz Przewodniczącej Rady Sołeckiej we wsi wykonywane są prace melioracyjne, do których należy m.in. czyszczenie rowów i przepustów oraz ich „wzmacnianie”. Nie zapomniano również o zapewnieniu bezpieczeństwa jadących tuż przy rzece kierowcom.

Nie byłoby to możliwe gdyby nie dobra współpraca władz wsi z Wicestarostą Powiatu Legnickiego – panią Lilią Walasek, której z tego miejsca należą się ogromne podziękowania.

Dodatkowo na prośbę Sołtysa Wsi Urząd Gminy wykona naprawę pod drogami gminnymi.

Na terenie Konradówki trwają również prace mające na celu przyszykowanie terenu pod „Miejsce Integracji Pokoleń”. Koszty tych działań pokrywa budżet wsi.

Możemy pogratulować władzom wsi ogromnego zaangażowania w dbanie o dobro swoich mieszkańców – w tym przypadku nikt nie ma wątpliwości, że był to dobry wybór.


Komentarze

A na mojej wsi nic się nie dziej i co gorsze każdy myśli, że tak ma być...
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.