Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Burmistrz i Rada Miejska zainaugurowali nową kadencję [ZDJĘCIA / WIDEO]

Autor admin
Data utworzenia: 20 listopad 2018, 14:44 Wszystkich komentarzy: 11


Burmistrz i Rada Miejska zainaugurowali nową kadencję [ZDJĘCIA / WIDEO]

O godzinie 12:00 w sali posiedzeń chojnowskiego ratusza rozpoczęła się pierwsza sesja nowej kadencji Rady Miejskiej. Głównym punktem uroczystego posiedzenia było złożenie przysięgi przez burmistrza i radnych oraz wybór kierownictwa rady.

Posiedzenie zostało otwarte przez radną Krystynę Czapską, która w tej kadencji pełni zaszczytną funkcję radnego seniora. W ławach sali posiedzeń zasiadło 15 radnych, którzy zostali wybrani w październikowych wyborach samorządowych. Po raz pierwszy przysięgę radnego złożyły cztery osoby: Antoni Skalski, Paulina Tarkowska-Bielak, Piotr Kulczyc i Danuta Barna. Skład rady uzupełnili dotychczasowi rajcowie: Bona Szaban, Krzysztof Grzech, Andrzej Matuszewski, Krystyna Czapska, Ryszard Kopacki, Barbara Kułacz, Mariusz Kowalczyk, Jan Skowroński, Jerzy Poznar, Łukasz Ptak i Marek Łukaszewski.

Jednym z punktów dzisiejszej sesji był wybór kierownictwa Rady Miejskiej. Na jej czele po raz kolejny stanie Jan Skowroński. Jego kandydaturę zgłosił radny Jerzy Poznar - Opisując kandydata mógłbym w zasadzie nic nie powiedzieć. Jest tak barwną i znaną postacią w Chojnowie, tak lubianą, tak szanowaną, że w zasadzie co bym nie powiedział to wszystko o nim wiemy - zaznaczył - Jan Skowroński jest wyjątkowym społecznikiem (...) W ostatniej kadencji dał się poznać jako wyjątkowo lubiany przewodniczący, skuteczny, z ogromnym doświadczeniem. Żal by było, gdyby ponownie nas nie poprowadził - dodał.

W tajnym głosowaniu kandydaturę Jana Skowrońskiego poparli wszyscy radni.

Konkurencji w wyborach wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej nie miała Barbara Kułacz, której kandydaturę zgłosił Jan Skowroński. Dotychczasową wiceprzewodniczącą również poparli wszyscy radni.Komentarze

For the person asking for sites about excellent money recommendations, excellent financial tips, finance tips malayalam, good money recommendations, finance tips for 18, I highly recommend this worthwhile finance words of advice site or for finance tips for teens, best personal finance tips, good financial words of advice, good money ideas, simple finance recommendations, peruse this top money recommendations profile.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.