Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Koncert zespołu Flowers w Domu Studenta PWSZ

Autor admin
Data utworzenia: 21 marzec 2012, 09:38 Wszystkich komentarzy: 2


Koncert zespołu Flowers w Domu Studenta PWSZ

W pierwszy dzień astronomicznej wiosny, zgodnie z zapowiedziami, w Domu Studenta uczelni wyższej – Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbył się koncert zespołu Flowers, w którym śpiewa chojnowianka – Aneta Adamek!

Koncert rozpoczął się kilkanaście minut po godzinie 18:00. Przed sceną od samego początku doskonale bawiła się grupka fanów zespołu tańcząc, dopingując i wspaniale przy tym się bawiąc. Z każdym kolejnym kawałkiem „Kwiatki” dawały więcej „czadu”!
Podczas koncertu usłyszeliśmy między innymi najnowszy singiel zespołu – „Mijamy się”, o którym wspominała nam Aneta Adamek podczas wywiadu dla Portalu CHOJNOW.PL (czytaj: "Chcę po prostu przekazać ludziom to, co czuję..." - wywiad z Anetą Adamek).

Solidne pop-rockowe granie z charyzmatycznymi muzykami i uroczą wokalistką podobało się wszystkim przybyłym. Trzymamy kciuki za zespół „Flowers”, czekamy na płytę i teledysk, który wedle zapowiedzi niebawem będziemy mogli oglądać na ekranach!

Zespół wystąpił w składzie: Aneta Adamek - śpiew, Andrzej Bobiński - instrumenty klawiszowe, Michał Kaciuba - gitary, Mariusz Tryniszewski - bas, Marcel Walicki – perkusja.

Po raz kolejny koncert z cyklu Witelon Music Night dostarczył przybyłym gościom wiele zabawy. Gratulujemy i dziękujemy!

Komentarze

wolała bym zjeść psią kupę odmarzniętą po zimie
zgłoś komentarz
Znam ją, stety czy niestety, głos ma dobry ale wydaje mi sie ze Aneta czuje sie lepiej w mocniejszych brzmieniach, ten zespół do niej nie pasuje i ta muzyka. Jeżeli popracuje troche nad swoim charakterkiem to będzie fajną dziewczyną, bo jak na razie to co w niej jest dobre to tylko i wyłącznie głos. Pamiętaj Aneta, że z czasem gdy już osiągniesz swój cel wszystko się wyda.
Pozdrawiam.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.