Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

11 sierpień 2023, artykuł sponsorowany,
Układanie płytek – jak zrobić to dobrze?
Płytki to okładzina, która w zależności od parametrów, może być wykorzystywana do wykonania podłogi wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz domu. Dzięki nim łatwo utrzymać podłogę w czystości oraz nie trzeba martwić się o nadmierną wilgoć, która mogłaby ją zniszczyć. Jak poprawnie ułożyć płytki i na co zwrócić uwagę przy wyborze? Dowiesz się tego z poniższego artykułu.
09 sierpień 2023, Partnerstwo,
Jak wygodnie zapakować jedzenie na wynos?
Jak wygodnie wozić ze sobą jedzenie? Jest kilka rozwiązań, które ułatwiają transport śniadania, obiadu czy innych posiłków. Termiczna torba śniadaniowa, lunchbox czy woskowijka to najciekawsze z nich. Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę?
09 sierpień 2023, Partnerstwo,
Wakacyjna frajda z Cyrkiem Astoria! [WYNIKI KONKURSU]
Zapraszamy do udziału w konkursie. Do wygrania podwójne wejściówki na wakacyjną frajdę z Cyrkiem Astoria, który 11 sierpnia zawita do Chojnowa.
07 sierpień 2023, Partnerstwo,
Karty graficzne za 1000 zł - czy ten zakup się opłaca?
Wybierając kartę graficzną, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czy potrzebujesz jej do obsługi zaawansowanych programów graficznych, najnowszych wersji gier, czy twoje wymagania nie są aż tak wysokie. Jeśli zależy ci na ofercie mainstreamowej karty graficznej, która sprawdzi się w większości gier i zastąpi zintegrowaną kartę graficzną, ale jednocześnie nie oczekujesz wizualnych Himalajów, karty za około 1000 zł, spełnią twoje oczekiwania.
07 sierpień 2023, Starostwo Powiatowe,
III Koncert Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych w Powiecie Legnickim
6 sierpnia w Kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie odbył się III Koncert Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych w Powiecie Legnickim.
07 sierpień 2023, Urząd Gminy Chojnów,
Dożynki Gminno-Powiatowe w Rokitkach
Wójt Gminy Chojnów - Andrzej Pyrz, Starosta Powiatu Legnickiego - Adam Babuśka oraz społeczny komitet organizacyjny Sołectwa Rokitki zapraszają wszystkich do udziału w tegorocznym święcie plonów.
06 sierpień 2023, admin2,
Z Chojnowa do Gruzji: Michał Kowalczyk na Międzynarodowych Szlakach Muzycznych

Dla Michała był to nie tylko wielki sukces artystyczny, ale także okazja do spotkania i wymiany doświadczeń z muzykami z innych kręgów kulturowych. Młody Mistrz Melodii godnie reprezentuje nasze miasto na coraz większych scenach.

06 sierpień 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Kino Plenerowe w Chojnowie!

Serdecznie zapraszamy na seans filmowy pod gołym niebem!

06 sierpień 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Remont Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Konarskiego 4 w Chojnowie

Burmistrz Miasta Chojnowa Jan Serkies, 2 sierpnia br. podpisał umowę z firmą PRBiUT KARBUD Karol Adamczyk z siedzibą w Kielcach na zadanie „Remont Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Konarskiego 4 w Chojnowie”.


06 sierpień 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Deszczowa niedziela. RCB ostrzega przed burzami
Za nami deszczowa sobota - podobnie wyglądać będzie niedziela.
04 sierpień 2023, Starostwo Powiatowe,
Międzynarodowy Festiwal Letnich Koncertów Organowych – koncert III
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w III koncercie Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych w Powiecie Legnickim, który odbędzie się 6 sierpnia o godz. 19.15 w Kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie.
03 sierpień 2023, admin2,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 4 do 10 sierpnia. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na piątkowe seanse filmu „Porady na zdrady 2”.


02 sierpień 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Zaproszenie na obchody Święta Wojska PolskiegoJuż dziś zapraszamy Państwa do udziału w uroczystościach związanych z obchodami Święta Wojska Polskiego w Chojnowie.
31 lipiec 2023, admin,
UM przyjmuje wnioski w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków
Do 7 sierpnia Urząd Miejski przyjmuje wnioski w ramach drugiej edycji Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
30 lipiec 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trening systemu wczesnego ostrzegania
1 sierpnia zostanie przeprowadzony trening systemu wczesnego ostrzegania.
30 lipiec 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Słuchaj, twórz, opowiadaj – za nami warsztaty „Sztuka Podcastu” w Muzeum Regionalnym

W minionym tygodniu w Muzeum Regionalnym w Chojnowie odbyły się warsztaty "Sztuka Podcastu", które zapewniły młodym uczestnikom niezapomniane doświadczenie i wgląd w świat profesjonalnej produkcji dźwięku. Prowadzący Michał Zygmunt, łowca dźwięków i kompozytor, zainspirował dzieci do odkrywania tajników sztuki podcastowania.

30 lipiec 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Od hałasu maszyn do szmeru przyrody: spacer po terenach byłej papierni

Spacer historyczno-dźwiękowy odbył się na terenach dawnej chojnowskiej papierni, ukazując bogatą przemysłową historię regionu. Było to wyjątkowe doświadczenie, łączące dźwięki przyrody, wspomnienia byłych pracowników oraz zwiedzanie hal produkcyjnych, które kiedyś tętniły życiem.

29 lipiec 2023, Partnerstwo,
Witaj Frankowiczu! Możesz spokojnie wyjechać na wakacje
Banki zaczynają się martwić. Najnowsze wyroki Trybunału Sprawiedliwości UE spowodowały, że możesz wygrać z bankiem, jako Kredytobiorca – Frankowicz. I to jest dla Ciebie ważna i dobra informacja. Kiedy zachęceni niskim kursem franka kilkanaście lat temu braliśmy kredyty w tej walucie, niewielu z nas miało świadomość, jak źle to może się dla nas skończyć...
28 lipiec 2023, Partnerstwo,
Kolejny weekend z KINEM NA DACHU w Galerii Piastów!
W ten weekend, z okazji 30. Legnickiej Akademii Filmowej, na widzów czekają, aż 3 projekcje. Galeria Piastów razem z Legnickim Centrum Kultury zapraszają na jedyne w swoim rodzaju kino pod chmurką z pięknym widokiem na Zamek Piastowski. Dla osłody całego wydarzenia przed projekcjami uczestnicy zostaną poczęstowani pysznymi lodami od Choice.
27 lipiec 2023, Partnerstwo,
Jak i gdzie kupić kryptowaluty w Polsce już dziś?
Inwestorzy, którzy mieszkają w Polsce, mogą kupić kryptowaluty i inne aktywa finansowe. Jak to zrobić?