Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

05 czerwiec 2024, Partnerstwo,
Super Dzień Dziecka w Galerii Piastów! Pidżamersi w akcji!

Już w sobotę, 8 czerwca, zapraszamy na wielkie wydarzenie wszystkich fanów serialu o przygodach trzech nieustraszonych superbohaterów. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji.

03 czerwiec 2024, Partnerstwo,
Rejestracja znaku towarowego w Unii Europejskiej
Rejestracja znaku towarowego w Unii Europejskiej (UE) jest kluczowym krokiem dla firm, które chcą zabezpieczyć i ochronić swoje marki na obszarze UE. Jest to proces, który zapewnia posiadaczom znaków towarowych wyłączne prawo do korzystania z nich w handlu na terenie Unii Europejskiej. Daje to przedsiębiorstwom pewność, że ich inwestycje w markę są chronione i że nikt inny nie może wykorzystać ich oznaczeń bez zgody.
03 czerwiec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Trwają zapisy do XIX Chojnowskiego DyktandaZachęcamy do zapisów! Dyktando Chojnowskie już 6 czerwca!
03 czerwiec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Deszcz nie zatrzymał zabawy: magiczny Dzień Dziecka w Chojnowie

Mimo kapryśnej pogody, która zmusiła organizatorów do przeniesienia plenerowego pikniku z Parku Śródmiejskiego do Domu Kultury, obchody Dnia Dziecka w Chojnowie okazały się wielkim sukcesem. Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji wraz Miejską Biblioteką Publiczną oraz Warsztatami Terapii Zajęciowej i Młodzieżową Radą Miejską zadbali o to, by najmłodsi mieszkańcy miasta mieli niezapomniane chwile pełne twórczej zabawy.

31 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Dzień Dziecka przeniesiony!Kochani Rodzice! Ze względu na trudne warunki pogodowe i zapowiadane burze jesteśmy zmuszeni przenieść nasz piknik z Parku Śródmiejskiego do naszego DomuKultury.
31 maj 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ostrzeżenie 2 stopnia dla powiatu legnickiego
Niemal codzienne ostrzeżenia meteorologiczne i niemal codziennie spokojnie. Mimo wszystko, nie należy ich lekceważyć. Dzisiaj towarzyszyć mogą nam silne burze z gradem.
28 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Ciepłe słowa i piękne dźwięki: Święto Matek z chórem Skoranta

W miniony piątek, 24 maja, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji odbył się koncert z okazji Dnia Matki, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Wydarzenie przyciągnęło mieszkańców miasta, pragnących uczcić to szczególne święto w wyjątkowy sposób.

27 maj 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mieszkaniec gminy Chojnów podejrzany o handel bronią i narkotykami
Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Samochodową KWP we Wrocławiu przy współpracy z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KWP we Wrocławiu oraz SPKP z Wrocławia zatrzymali mężczyznę podejrzanego m.in. za udział w handlu bronią i amunicją oraz uczestniczenie w obrocie znaczną ilością metamfetaminy.
27 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Moc atrakcji na Dzień Dziecka
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnego świętowania! 1 czerwca w Parku Śródmiejskim na najmłodszych będzie czekać moc atrakcji!
26 maj 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W piątek Urząd Gminy nieczynny
Boże Ciało w czwartek oznacza, że przed nami szansa na kolejny długi weekend. W związku z tym, w piątek nie skorzystamy z usług niektórych instytucji.
24 maj 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga, burze! Ostrzeżenie 2 stopnia
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega mieszkańców powiatu legnickiego przed silnymi burzami.
24 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Poznaj szczegółowy plan Dni ChojnowaZachęcamy do zapoznania się z planem tegorocznych Dni Chojnowa.
24 maj 2024, Partnerstwo,
Pełna profesjonalizm - doradca kredytowy w Warszawie
Decyzja o zaciągnięciu kredytu, niezależnie od jego rodzaju, zawsze jest kluczowa i wymaga odpowiedniego rozważenia. Proces ten może być skomplikowany, dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z pomocy profesjonalistów w tej dziedzinie. Jeśli szukasz doradcy kredytowego w stolicy, ten artykuł jest dla Ciebie. Odkryj, kim jest doradca kredytowy, na czym polega jego praca, jakie korzyści płyną z jego usług i na co zwracać uwagę przy wyborze takiego specjalisty. Powiedzmy, że to jest Twój przewodnik po świecie doradztwa kredytowego w Warszawie.
23 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Dzień Matki z chórem SkorantaSerdecznie zapraszamy na koncert chóru Skoranta, który odbędzie się z okazji nadchodzącego Dnia Matki.
22 maj 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dziś i w nocy możliwe burze z intensywnymi opadami
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega przed burzami.
21 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
MBP zaprasza na warsztaty kaligraficzneMiejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na warsztaty kaligraficzne.

21 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Morderstwo w stylu retro – Antykwariat zachwycił publiczność

W weekend amatorska grupa teatralna Antykwariat zachwyciła widzów swoim najnowszym spektaklem "Morderstwo w angielskim stylu". Sala widowiskowa w MOKSiR pękała w szwach, a zainteresowanie przedstawieniem przerosło najśmielsze oczekiwania – oba spektakle zgromadziły pełną widownię.

19 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Za nami Noc Muzeów 2024

Noc Muzeów, wydarzenie, które od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, po raz kolejny przyciągnęło tłumy mieszkańców spragnionych kulturalnych wrażeń. Tegoroczna edycja była szczególnie wyjątkowa, oferując bogaty program pełen atrakcji dla najmłodszych uczestników.

19 maj 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Pierwszy konwent w nowej kadencji

Za nami pierwszy w tej kadencji konwent wójtów, burmistrzów, starostów i prezydentów powiatu legnickiego, na który włodarzy miast i gmin zaprosił burmistrz Chojnowa Jan Serkies. Po raz pierwszy w konwentowych obradach wzięli udział samorządowi debiutanci:prezydent Legnicy Maciej Kupaj i wójt gminy Kunice Krzysztof Błądziński.

19 maj 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Burze nad Śląskiem
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega mieszkańców powiatu legnickiego przed burzami!