Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

06 October 2022, Partnerstwo, All comments: 0
The Twisters zagra w Jubilatce [ZAPOWIEDŹ]
Przed nami kolejny blues-rockowy wieczór w Jubilatce. Tym razem usłyszeć będziemy mogli zespół The Twisters z sąsiedniego Bolesławca.
06 October 2022, admin, All comments: 0
Starostwo: Powiat przygotowany do dystrybucji tabletek ze stabilnym jodem
Powiat legnicki jest przygotowany do dystrybucji tabletek ze stabilnym jodem. Starostwo publikuje listę punktów, gdzie w przypadku zagrożenia wydawane będą tabletki.
06 October 2022, Partnerstwo,
Zbuduj markę odporną na kryzys. Pozyskiwanie klientów online jest dalej możliwe!
Sytuacja na rynku gospodarczym jest coraz trudniejsza. Rosnący poziom konkurencji, najwyższa od wielu lat inflacja bądź pogłębiający się kryzys stanowią czynniki, które bez wątpienia nie ułatwiają życia przedsiębiorcy. Takich aspektów mogłeś nie uwzględnić w swoim biznesplanie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby spróbować stawić czoła ciężkiej sytuacji. Złożenie broni nie wchodzi w rachubę? Doskonale! Spójrz na zalety kampanii reklamowej Google Ads i bardzo efektywnym marketingiem odpowiedz na aktualną sytuację w branży!
05 October 2022, admin, All comments: 0
[WYNIKI KONKURSU] Wygraj bilety na film Ania
Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie. Do wygrania są podwójne wejściówki na piątkowe seanse filmu "Ania" w legnickim kinie Helios. Oczekujemy jedynie odpowiedzi na proste pytanie.
05 October 2022, admin, All comments: 0
Zmiany na podwórku SP3
Otoczenie Szkoły Podstawowej nr 3 ciągle się zmienia. Uczniowie od kilku dni mogą korzystać z nowego placu,na którym postawiono stoły do różnych gier.
05 October 2022, admin, All comments: 0
Zobaczyli z bliska pracę policjantów
Zazwyczaj to funkcjonariusze chojnowskiej policji goszczą w przedszkolach z lekcjami o bezpieczeństwie - tym razem to dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 odwiedziły policjantów w miejscu ich pracy. W trakcie wizyty najmłodsi zwiedzili budynek komisariatu, zobaczyli z bliska jak pracują policjanci, mieli okazję usiąść w radiowozie i przyjrzeć się z bliska, jaki sprzęt pobierają policjanci do służby oraz posłuchać opowiadania funkcjonariuszy na temat bezpieczeństwa.
05 October 2022, admin, All comments: 16
Urząd Gminy publikuje listę punktów dystrybucji jodku potasu
Ataki na Zaporoską Elektrownię Jądrową w tym momencie nie stwarzają bezpośredniego zagrożenia dla mieszkańców Polski - informuje Państwowa Agencja Atomistyki - należy jednak być przygotowanym na każdą ewentualność. Urząd Gminy w odpowiedzi na zalecenia władz centralnych przekazuje do publicznej wiadomości listę punktów dystrybucji jodku potasu.
04 October 2022, admin, All comments: 0
ChZGKiM zawiesza dodatkowe godziny przyjmowania interesantów w BOK
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie zawiesza dodatkowe godziny przyjmowania interesantów w Biurze Obsługi Klienta we wtorki.
04 October 2022, admin, All comments: 0
I Mistrzostwa Chojnowskich Szkół Podstawowych w biegach przełajowych
Szkoła Podstawowa nr 3, Klub Sportowy Chojnowianka oraz Powiatowy Zespół Szkół zapraszają na I Mistrzostwa Chojnowskich Szkół Podstawowych w biegach przełajowych. Wydarzenie zostanie zorganizowane z okazji jubileuszu 60-lecia szkoły nr 3.
04 October 2022, admin, All comments: 0
Awaria sieci wodociągowej i przewidywane problemy z wodą
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej poinformował o przewidywanej przerwie w dostawie wody.
04 October 2022, admin, All comments: 0
Zbiórka krwi na chojnowskim komisariacie
Po raz kolejny będziemy mogli oddać krew na chojnowskim Komisariacie Policji. Do udziału w akcji zapraszają funkcjonariusze oraz Klub Honorowych Dawców Krwi Legnica.
03 October 2022, admin, All comments: 0
Skoranta będzie świętować jubileusz
Chojnowski chór Skoranta będzie świętować jubileusz 15-lecia. Z tej okazji zaprasza na koncert.
03 October 2022, admin, All comments: 0
Rafał Wyciszkiewicz opowie o swoich wyprawach w bibliotece
Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła na spotkanie z Rafałem Wyciszkiewiczem, chojnowskim fotografikiem, muzykiem, miłośnikiem wypraw rowerowych.
03 October 2022, admin, All comments: 0
Część II wystawy Artyści Andersa w Muzeum Regionalnym
Muzeum Regionalne zaprosiło na II część wystawy pt. "Artyści Andersa - scena i estrada".
02 October 2022, admin, All comments: 0
95 wykroczeń ujawnionych podczas akcji NURD w powiecie legnickim
28 września na terenie powiatu legnickiego prowadzone były działania policyjne "NURD", które mają na celu dyscyplinowanie we wzajemnych relacjach zarówno kierujących jak i pieszych.
30 September 2022, admin, All comments: 3
Granty PPGR w gminie Chojnów rozdane [ZDJĘCIA]
W hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół odbyła się dzisiaj uroczysta gala wręczenia mieszkańcom gminy wiejskiej Chojnów "Grantów PPGR". Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
30 September 2022, admin, All comments: 0
Mieszkaniec Chojnowa zatrzymany. Miał przy sobie narkotyki oraz kradzione elektronarzędzia
Funkcjonariusze z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 35-latka, który posiadał w mieszkaniu środki odurzające oraz elektronarzędzia pochodzące z kradzieży na terenie jednej z chojnowskich firm.
30 September 2022, admin, All comments: 0
Słodki piątek w Szkole Podstawowej nr 3
Korzystając z zaproszenia gościliśmy dziś w Szkole Podstawowej nr 3, gdzie po raz kolejny odbył się "Słodki Piątek" organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki.
29 September 2022, admin, All comments: 0
Chojnowscy dzielnicowi zatrzymali sprawców kradzieży szyn kolejowych
Dzielnicowi chojnowskiego komisariatu dokonali zatrzymania 54-latka, który z bocznicy kolejowej kopalni kruszywa dokonał kradzieży szyny. Funkcjonariusze referatu kryminalnego ustalili i zatrzymali także współsprawcę. Obu mężczyznom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
29 September 2022, admin, All comments: 0
Akcja nakrętki - pomoc zwierzakom
Chojnowski Record Pub włączył się w akcję zbiórki nakrętek dla trzech instytucji które pomagają zwierzakom. Zachęcamy do wsparcia akcji.