Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

27 October 2022, admin, All comments: 0
Polish Fiction zaprasza na II Memoriał Zdzisława Teklika
5 listopada w Jubilatce odbędzie się II Memoriał Zdzisława Teklika. Wystąpią: Grupa Podwyższonego Ryzyka, Polish Fiction, Ostatni Krzyk Mody oraz Non President.
27 October 2022, admin, All comments: 0
Weekendowy repertuar chojnowskiego kina
Zobacz jakie filmy będziemy mogli obejrzeć w najbliższy weekend w chojnowskim kinie Kultura.
27 October 2022, admin, All comments: 0
Jutro rusza policyjna akcja Znicz
28 października rusza ogólnopolska akcja "Znicz 2022". Policjanci będą prowadzić wzmożone działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa i porządku podczas szczególnych dni zadumy i pamięci o zmarłych.
27 October 2022, Partnerstwo, All comments: 0
Repertuar Kina Helios w Legnicy (28.10-03.11)
Zobacz repertuar legnickiego Kina Helios, obowiązujący od 28 października do 3 listopada.
27 October 2022, Partnerstwo, All comments: 0
Dlaczego warto szukać pracowników przez agencję pośrednictwa pracy?
Pośrednictwo pracy kojarzy się z pracą tymczasową, ale dziś to skojarzenie jest coraz mniej trafne. Z usług pośredników korzystają w dużej mierze specjaliści, którzy szukają stabilnego i bezpieczne zatrudnienia. To także często najlepszy sposób na to, żeby pracodawcy znaleźli najlepszych fachowców.
27 October 2022, Starostwo Powiatowe,
Zapraszamy na koncert galowy Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych
30 października o godz. 19.30 w kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie odbędzie się koncert galowy organizowanego w naszym powiecie Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych.
26 October 2022, admin,
[WYNIKI KONKURSU] Wygraj podwójne wejściówki na film Black Adam
Zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Do wygrania są podwójne wejściówki na piątkowe seanse filmu "Black Adam" w legnickim kinie Helios. Oczekujemy jedynie odpowiedzi na proste pytanie.
26 October 2022, Partnerstwo,
8 października w Galerii Cuprum Arena odbył się Pokaz Mody!
Podczas pokazu mody zaprezentowane zostały najnowsze jesienne kolekcje dostępne w sklepach Galerii Cuprum Arena – niebanalne stroje w połączeniu z najmodniejszymi dodatkami czarowały widownię, kreując trendy w nadchodzącym sezonie.
26 October 2022, admin, All comments: 0
Kolorem po oczach. Finisaż wystawy prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 4
W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się finisaż wystawy "Galeria SP 4. Kolorem po oczach". Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
26 October 2022, admin, All comments: 0
Rusza Chojnowska Liga Podwórkowa
W najbliższą sobotę rusza Chojnowska Liga Podwórkowa. Zbierz kolegów ze swojego podwórka i przyjdź pograć w piłkę - zachęca KS Chojnowianka.
25 October 2022, admin, All comments: 0
Sprawca rozboju na taksówkarzu zatrzymany
Złotoryjscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju na taksówkarzu podczas kursu na trasie Nowa Wieś Legnicka – Chojnów. Zatrzymanemu grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.
25 October 2022, Partnerstwo,
Jak się przygotować na wyjazd do Tajlandii? Wybierz ubezpieczenie
Planując wyjazd do Tajlandii, należy poświęcić trochę czasu na wybór odpowiedniego ubezpieczenia. Należy pamiętać, że w tym azjatyckim kraju nie działa karta EKUZ, a usługi lekarza pokrywane są z własnej kieszeni. Ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii pozwoli na spokojne spędzenie urlopu, bowiem w przypadku losowego zdarzenia, które może się przytrafić wszędzie i każdemu, jego konsekwencje mogą być odczuwane przez wiele kolejnych lat.
25 October 2022, admin, All comments: 0
W powiecie legnickim rozpoczęła się jesienna lustracja dróg
W powiecie legnickim trwa jesienna lustracja dróg. Celem działań jest weryfikacja poprawności w oznakowaniu oraz sprawdzenie stanu nawierzchni dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych. Policja zwraca się z apelem o przekazywanie własnych uwag i spostrzeżeń dotyczących organizacji i oznakowania ruchu.
25 October 2022, Partnerstwo,
Jest okazja do świętowania. Galeria Piastów obchodzi swoje 16. urodziny!
Minęło już 16 lat odkąd pierwsi klienci mogli zrobić zakupy w Galerii Piastów.
24 October 2022, admin, All comments: 0
Skrzaty Chojnowianki wyprowadzą piłkarzy Zagłębia na mecz z Cracovią
Wielki stadion i równie wielkie emocje dla podopiecznych najmłodszej grupy akademii piłkarskiej Chojnowianki. W najbliższą niedzielę "Skrzaty" wyprowadzą na murawę piłkarzy KGHM Zagłębia Lubin, którzy w ekstraklasowym starciu zmierzą się z Cracovią.
24 October 2022, admin, All comments: 0
34 mandaty karne, 11 pouczeń, 3 wnioski o ukaranie do sądu...
Sześćdziesiąt trzy skontrolowane pojazdy to efekt piątkowych działań "Prędkość" prowadzonych przez lokalną drogówkę. Policjanci przypominają - niedostosowanie prędkości do warunków ruchu i nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych.
24 October 2022, admin, All comments: 0
Program profilaktyki chorób układu krążenia w gminnych przychodniach
W przychodniach na terenie gminy Chojnów realizowany jest program profilaktyki chorób układu krążenia. Trwa rejestracja do programu.
24 October 2022, admin, All comments: 0
Michał Kowalczyk wystąpi na Ogólnopolskim Koncercie Pieśni Patriotycznych w Warszawie
12 listopada w Sali Koncertowej Zamku Królewskiego w Warszawie odbędzie się tegoroczny Ogólnopolski Koncert Pieśni Patriotycznej. Naszą diecezję na scenie reprezentować będzie Michał Kowalczyk z Chojnowa.
22 October 2022, admin, All comments: 0
Nauczyciele z gminy Chojnów świętowali w Budziwojowie. Towarzyszył im Cezary Pazura
W sali wiejskiej w Budziwojowie odbyły się gminne obchody Święta Edukacji Narodowej. Uroczystości towarzyszył występ znanego aktora Cezarego Pazury. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
21 October 2022, Partnerstwo,
Witelonka doceniona za działania dla osób z niepełnosprawnościami
Collegium Witelona - jako jedna z nielicznych uczelni wyższych w kraju - zostało docenione przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, za wzorcową realizację projektu „Uczelnia dostępna”, który ma na celu poprawę dostępności do kształcenia wyższego dla osób z niepełnosprawnościami i szczególnymi potrzebami.