Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

31 December 2023, Partnerstwo,
W co się zaopatrzyć przed treningami na siłowni?
Chcesz rozpocząć trening oporowy i popracować nad wyglądem swojej sylwetki? Obawiasz się pierwszej wizyty na siłowni, bo nie wiesz, jak się zachować? Z naszego poradnika dowiesz się, jak stawiać pierwsze kroki na siłowni.
29 December 2023, Partnerstwo,
Kto ma szansę na bardzo atrakcyjną pracę w Bolesławcu?
Jeśli planujesz zmienić pracę, rozważ zatrudnienie w Bolesławcu. Prognoza “Barometru Zawodów” podpowiada, w jakich branżach spodziewać się tu największej liczby ogłoszeń. Niektóre sektory oferują bardzo atrakcyjne zarobki, stabilność i możliwości rozwoju. Jakie zawody warto rozważyć?
29 December 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Budżet miasta Chojnów na rok 2024: zrównoważony kurs dla rozwoju lokalnej społeczności

Podczas LXXXIX Sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 21 grudnia, uchwalono budżet Chojnowa na rok 2024. Przedstawiony przez Burmistrza projekt budżetu opierał się na uregulowaniach prawnych wynikających z ustawy o finansach publicznych, zapewniając realne wsparcie dla rozwoju lokalnej społeczności.

29 December 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Barbara Landzberg, wieloletnia dyrektor MBP, odchodzi na zasłużoną emeryturę

Barbara Landzberg, po 35 latach kierowania Miejską Biblioteką Publiczną, podjęła decyzję o odejściu na emeryturę. Uroczyste pożegnanie chojnowskiej ikony czytelnictwa odbyło się 21 grudnia, podczas Sesji Rady Miejskiej, gdzie panią Barbarę osobiście pożegnał burmistrz Jan Serkies.

28 December 2023, admin, All comments: 0
2 stycznia Urząd Gminy nieczynny
2 stycznia nie skorzystamy z usług instytucji zlokalizowanych w budynku Urzędu Gminy.
27 December 2023, Artykuł partnera,
Monitoring w szkole: Korzyści i kluczowe aspekty wyboru kamer
Monitoring w szkołach to temat ważny zarówno dla bezpieczeństwa uczniów, jak i personelu. Odpowiednio dobrane i zainstalowane kamery mogą znacząco przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa oraz ochrony mienia, jednocześnie respektując prywatność i przepisy prawne.
21 December 2023, Artykuł sponsorowany,
Czy żelatyna wpływa pozytywnie na ciało i organizm? Fakty i mityNie od dziś wiadomo, że to, co jemy, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. W końcu znikąd nie wzięło się powiedzenie: „Jesteś tym, co jesz”, prawda? Żywność potrafi pomóc nam w dolegliwościach, inna z kolei może zaszkodzić. Jak może na Ciebie wpływać żelatyna? Czym właściwie jest żelatyna? Z tą substancją spotkać się można głównie w kuchni.
21 December 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 22 do 28 grudnia.

20 December 2023, admin, All comments: 1
Kolejny pijany kierowca na A4
Policjanci lokalnej drogówki zatrzymali na autostradzie A4 47-letniego mieszkańca Kędzierzyna-Koźla. Zatrzymany miał w wydychanym powietrzu ponad 2 promile alkoholu. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem.
20 December 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Życzenia świąteczne od Burmistrza i Przewodniczącego Rady MiejskiejBurmistrz Jan Serkies oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Skowroński składają mieszkańcom miasta życzenia świąteczne.
19 December 2023, Partnerstwo,
Pręty okrągłe nierdzewne - gdzie są stosowane?
Stal najczęściej jest stosowana w gałęziach ciężkiego przemysłu, jak na przykład huta. W takich zakładach najważniejsze jest stosowanie materiałów najwyższej jakości, które nie ulegnie zniszczeniu przy pracy w bardzo trudnych warunkach. Niezwykle istotne jest to, aby materiał był odporny na wysokie temperatury. Takie własności zapewnia stal żaroodporna, z której powstają różnego rodzaju rury bezszwowe, szyny kolejowe, hollow bar i inne tego rodzaju elementy, w zakładzie tworzone są różnego rodzaju konstrukcje w budownictwie, przemyśle samochodowym, czy odlewnictwie.
18 December 2023, Partnerstwo,
Co daje wynajem kontenera podczas remontu domu?
Generalny remont domu to inwestycja, która wymaga dobrego planowania oraz odpowiedniego zarządzania odpadami, w tym gruzem...
18 December 2023, Partnerstwo,
Terapia małżeńska - psychoterapia par i małżeństw specjaliści w Wielkopolsce
Masz poczucie, że twój związek sypie się na twoich oczach? Doszło do zdrady, z którą nie umiesz sobie poradzić? Próbujesz walczyć z problemami, które przekładają się na jakość twoich relacji z partnerem lub partnerką? Indywidualna praca z psychologiem może tutaj wiele dać, ale w bardzo wielu przypadkach warto pomyśleć o terapii par.
18 December 2023, Partnerstwo,
Zaproszenie na artystyczny koncert kolęd w Rokitkach

Odbędzie się piękny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Orkiestry Dętej pod batutą pana Janusza Trepiaka wraz z solistkami i solistą.

17 December 2023, admin, All comments: 0
Gminny PSZOK nieczynny od 19 grudnia do końca roku
Od 19 grudnia nie skorzystamy z usług gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów.
14 December 2023, admin, All comments: 0
Przy zakupie węgla uważaj na oszustów
Lokalna policja apeluje, aby weryfikować firmy bądź osoby oferujące sprzedaż opału i nie dać się oszukać. Przestrogą może być historia 61-latka z Chojnowa, który kupił 3 tony węgla przez stronę internetową. Po przelaniu pieniędzy w kwocie ponad 5300 zł kontakt ze sprzedającym się urwał.
14 December 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 15 do 21 grudnia.

13 December 2023, Partnerstwo,
Książka dla Niego: Przewodnik po Męskiej Literaturze
Książki są dla wielu nie tylko źródłem rozrywki, ale też inspiracji oraz sposobem na rozwój osobisty. Wśród ogromu gatunków i tematów literackich istnieje specyficzna kategoria, którą można określić jako męska literatura. Jest to nurt, który w szczególny sposób rezonuje z doświadczeniami, emocjami i aspiracjami mężczyzn. W niniejszym artykule przybliżymy literaturę skierowaną właśnie do panów – literaturę dla niego.
12 December 2023, Partnerstwo,
Jak zadbać o swój smartfon?
Smartfony stały się nieodłącznym elementem życia - są narzędziem do komunikacji i pracy, albumem ze wspomnieniami, a także źródłem rozrywki. Codzienne użytkowanie w różnych warunkach – w deszczu, na mrozie czy w wodzie niesie ze sobą ryzyko wystąpienia uszkodzeń. Podpowiadamy, jak zabezpieczyć swój smartfon, aby służył jak najdłużej, nie tracąc przy tym komfortu użytkowania!