Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

17 April 2023, admin, All comments: 0
Wiosenna aura to pogodowa zmienność
Zmienność pogodowa wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu i dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze - wielu kierowców o tym zapomina.
16 April 2023, admin, All comments: 0
Policja czeka na nasze uwagi i spostrzeżenia dotyczące organizacji i oznakowania ruchu
Jeszcze do 30 kwietnia trwa w powiecie legnickim rozpoczęła się wiosenna lustracja dróg. Lokalna policja czeka na nasze uwagi i spostrzeżenia dotyczące organizacji i oznakowania ruchu.
14 April 2023, admin2, All comments: 1
Tragedia w Zamienicach. Utonął młody mężczyzna

W świąteczną sobotę w Zamienicach doszło do tragedii.

13 April 2023, admin, All comments: 1
Węgiel na preferencyjnych warunkach. Ostatnie dni na składanie wniosków
Do 17 kwietnia można składać wnioski w sprawie preferencyjnego zakupu węgla - informuje Urząd Gminy.
12 April 2023, admin, All comments: 0
Ukrył się w kurniku przed policją
Chojnowscy policjanci zatrzymali przestępczy duet, który włamał się do piwnicy i ukradł dwa komplety felg aluminiowych z oponami, a następnie skradzione mienie porzucił w lesie. Mężczyzna ukrył się w kurniku, jego wspólniczka natomiast w zaroślach.
11 April 2023, Partnerstwo, All comments: 3
Jak zaplanować transport morski z Chin - praktyczne wskazówki dla przedsiębiorców
Transport morski towarów z Chin do Polski stanowi kluczowy element obsługi naszego handlu zagranicznego. Realizowany zazwyczaj w kontenerach umożliwia szybką, bezpieczną i stosunkowo tanią dostawę. Trzeba jednak pamiętać, by dobrze wszystko zaplanować. Na co trzeba być przygotowanym? Jakie dokumenty są niezbędne do odprawy celnej? Szczegóły zdradzamy w naszym poradniku.
10 April 2023, admin, All comments: 0
Budżet Obywatelski. Wkrótce głosowanie
Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego opublikowała listę projektów zaopiniowanych pozytywnie oraz odrzuconych. Do 13 kwietnia pomysłodawcy odrzuconych propozycji mogą odwołać się od decyzji komisji.
08 April 2023, admin,
08 April 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Życzenia świąteczne od Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miejskiej
Burmistrz Chojnowa Jan Serkies oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Skowrońskiskładają mieszkańcom naszego miasta najserdeczniejsze życzenia świąteczne.
07 April 2023, Partnerstwo,
Psychologia - nowy kierunek studiów w Witelonce
Collegium Witelona, wiodąca w kraju uczelnia wyższa kształcąca praktycznie, otwiera nowy kierunek studiów - Psychologię. Z uwagi na zapotrzebowanie rynku pracy, to jeden z najchętniej wybieranych w ostatnich latach w Polsce kierunków kształcenia. W Witelonce będzie można wybrać jedną z dwóch specjalności: psychologię społeczną lub psychologię biznesu. W Legnicy lub we Wrocławiu. Studia będą bezpłatne, zakończone tytułem magistra.
06 April 2023, Szkoła Podstawowa nr 4,
SP4 laureatką regionalnego etapu Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli!
Dzielimy się dziś z wami wspaniałą informacją – SP4 znalazła się w gronie laureatów regionalnego etapu Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli!
05 April 2023, Kasia_, All comments: 5
Przed nami pierwsza muzyczna bitwa Michała Kowalczyka!

Zakończyły się przesłuchania w ciemno w programie TVP2 The Voice Kids. Michał Kowalczyk dostał się do drużyny Cleo i stoczył już swoją pierwszą muzyczną bitwę!

05 April 2023, admin, All comments: 1
Policyjne działania na A4
Od rana trwają działania pod nazwą "Bezpieczna Autostrada A4". Z surowymi konsekwencjami muszą się liczyć kierowcy, którzy w rażący sposób naruszają przepisy ruchu drogowego.
05 April 2023, Patnerstwo,
Wielkanocny Koncert Uwielbienia w Rokitkach
Ksiądz proboszcz Tomasz Kwiecień wraz z przewodniczącym Rady Parafialnej Andrzejem Kupczykiem zapraszają po raz kolejny na Wielkanocny Koncert Uwielbienia.
04 April 2023, admin, All comments: 0
Bezpłatne badania mammograficzne w Chojnowie
11 kwietnia przy Szkole Podstawowej nr 4 przeprowadzane będą bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych tego typu badań.
04 April 2023, Szkoła Podstawowa nr 4,
SKO-wicze z SP4 z wizytą Banku PKO BP w Chojnowie
Czy bank jest bogaty? Kto drukuje pieniądze? Ile pieniędzy jest w bankomacie? Jak otrzymać kartę płatniczą? Czy w banku jest złoto?– na te i na wiele innych pytań naszych ciekawskich SKO-wiczów odpowiadały dziś, 27.03.2023r., kierownik banku PKO BP, pani Joanna Korczak-Gedik, oraz pracownik banku, pani Agnieszka Orłowska.
04 April 2023, Partnerstwo,
Dzieci z Chojnowa bez dostępu do lekarza w nocy. Interweniują działaczki partii Razem
Mieszkańcy Chojnowa nie mają właściwej opieki zdrowotnej w nocy. Rodzice udający się z chorym dzieckiem do poradni nocnej i świątecznej opieki są często odsyłani przez dyżurujących lekarzy do szpitala w Legnicy. Działaczki partii Razem, Anna Petroczko i Kaja Filaczyńska, domagają się zorganizowania opieki w pełnym zakresie.
31 March 2023, admin, All comments: 0
Rozpoczęła się wiosenna lustracja dróg
W powiecie legnickim rozpoczęła się wiosenna lustracja dróg. Policja zwraca się z apelem o przekazywanie własnych uwag i spostrzeżeń dotyczących organizacji i oznakowania ruchu.
31 March 2023, admin, All comments: 0
Złodziej kabli zatrzymany
Kryminalni z Chojnowa zatrzymali 32-letniego złodzieja kabli telefonicznych. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.
30 March 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 31 marca do 6 kwietnia. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na piątkowe seanse filmu „John Wick 4”.