Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

25 May 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 26 maja do 1 czerwca. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na piątkowe seanse filmu „Miłość na nowo”.

23 May 2023, Starostwo Powiatowe,
Powiat legnicki zrealizował inwestycję w Powiatowym Zespole Szkól w Chojnowie
Wizerunek budynków szkolnych zmienia się z roku na rok. Po termomodernizacji obiektów szkolnych i remoncie hali sportowej przy ul. Witosa to kolejna inwestycja w szkole, a także w budynku przy ul. Wojska Polskiego, gdzie wcześniej wyremontowano zaplecze sanitarne przy sali sportowej, toalety w całym budynku szkolnym oraz wymieniono nawierzchnię w części przy budynku.
23 May 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Zaproszenie na Dzień Dziecka w Chojnowie

1 czerwca o godz. 16:00 spotykamy się w Parku Śródmiejskim. Na miejscu będą czekać liczne atrakcje.

22 May 2023, Starostwo Powiatowe,
Powiat legnicki zrealizował kolejną inwestycję drogową
19 maja w miejscowości Jerzmanowice w gminie Chojnów nastąpił odbiór końcowy zadania pn.: „Przebudowa i rozbudowa drogi powiatowej nr 2220D na odcinkach od drogi krajowej 94 do m. Witków i od miejscowości Groble do m. Witków o łącznej długości 4533 m.
20 May 2023, Partnerstwo,
Nowoczesność i przestrzeń: Czy warto inwestować w mieszkanie z panoramicznymi oknami?
Nowe mieszkania z panoramicznymi oknami stają się coraz popularniejsze na rynku nieruchomości. Te duże, przeszklone powierzchnie są nie tylko estetyczne, ale również oferują wiele korzyści dla mieszkańców. W tym artykule przyjrzymy się, czy warto zainwestować w nowe mieszkanie z panoramicznymi oknami i jakie są główne zalety tego rozwiązania.
18 May 2023, Partnerstwo,
Dzień Dziecka w Galerii Piastów!
Z okazji Dnia Dziecka Galeria Piastów przygotowała dla swoich najmłodszych gości atrakcje związane ze światem robotyki i komputerów.
18 May 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 19 do 25 maja. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na piątkowe seanse filmu „Szybcy i wściekli 10”.

17 May 2023, admin, All comments: 0
Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest w Chojnowie
Na terenie Chojnowa prowadzona jest inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest. Jest to część ogólnopolskiej akcji, której celem jest usunięcie z jednoczesnym unieszkodliwianiem wyrobów zawierających azbest.
15 May 2023, admin, All comments: 0
Wkrótce zbiórka elektrośmieci
Urząd Gminy zapowiada majową zbiórkę elektrośmieci. Zgodnie z harmonogramem w każdej z miejscowości gminy Chojnów będzie można oddać niepotrzebny sprzęt elektryczny.
14 May 2023, admin, All comments: 0
31-letni złodziej zatrzymany
Chojnowscy policjanci zatrzymali 31-latka, który odpowie przed sądem za liczne kradzieże. Zebrany materiał dowodowy wskazał, że mężczyzna kradł głównie rzeczy, które później mógł szybko sprzedać. Jego łupem padały kable telekomunikacyjne, wycieraczki stalowe, zabytkowa skrzynka pocztowa oraz rurki miedziane.
12 May 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Zaproszenie na finał Dolnośląskiego Pucharu Polski

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej, Urząd Miejski w Chojnowie oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszają na mecz finałowy Dolnośląskiego Pucharu Polski.

12 May 2023, Partnerstwo,
W powiewie strun. Majowy koncert w Rokitkach
Ksiądz proboszcz Tomasz Kwiecień parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Rokitkach wraz z Przewodniczącym Rady Parafialnej Andrzejem Kupczykiem serdecznie zapraszają na piękny majowy koncert zatytułowany "W powiewie strun..."
12 May 2023, Partnerstwo,
Pizzeria Pomodoro Due zaprasza na prawdziwie włoską pizzę
Pizzeria Pomodoro Due przy ul. Legnickiej 50 w Chojnowie zaprasza na prawdziwie włoską pizzę wypiekaną w piecu na drewno.
11 May 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 12 do 18 maja. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na piątkowe seanse filmu „Book Club”.

10 May 2023, Starostwo Powiatowe,
Pamiętnik pokoleń – Świadkowie historii. Przedłużenie terminu składania prac
Zarząd Powiatu Legnickiego informuje o przedłużeniu terminu składania prac literackich w IV edycji powiatowego konkursu literackiego pn. „Pamiętnik pokoleń – Świadkowie historii”
09 May 2023, Partnerstwo,
DRUM BATTLE Rhythm Festival w Galerii Piastów!
Już w najbliższy piątek (12.05) dajcie porwać się rytmowi.
09 May 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Grupa teatralna Antykwariat zaprasza na spektakl
Kto rzeczywiście zabił Audrey? Jak to się stało? Kto wlał truciznę do owsianki? Skąpej i chciwej Audrey nienawidziło całe miasteczko, więc podejrzanych jest więcej.
09 May 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Półtora miliona złotych na rozbudowę żłobka w Chojnowie

W lutym Miasto Chojnów złożyło wniosek do Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznejo dofinansowanie na utworzenie 24 nowych miejsc opieki żłobkowej w ramach programu „Maluch+” 2022-2029.

08 May 2023, Starostwo Powiatowe,
Zasłużony dla powiatu legnickiego
W bieżącym roku po raz pierwszy zostanie przyznany tytuł honorowy „Zasłużony dla powiatu legnickiego”, zbiegnie się to z obchodami 25-lecia powiatu.
07 May 2023, admin, All comments: 0
Ponad 1000 użytkowników dróg przebadanych w ramach Trzeźwego Poranku
Ponad 1000 kontroli trzeźwości - to efekt piątkowych działań pod nazwą Trzeźwy Poranek, realizowanych na drogach powiatu legnickiego.