Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

01 August 2022, admin, All comments: 0
Nowy parking i remont ulic [ZDJĘCIA]
Od kilku tygodni trwają prace związane z budową nowego parkingu przy ulicy Sikorskiego oraz remontem nawierzchni fragmentu ulicy.
01 August 2022, admin, All comments: 1
Skromne obchody 1 sierpnia [ZDJĘCIA]
Za nami tegoroczne obchody kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
01 August 2022, admin, All comments: 0
103 policyjne interwencje i sporo mandatów
W miniony piątek na terenie powiatu legnickiego do późnych godzin prowadzone były działania NURD. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów, ale również szczególną uwagę na zachowania kierowców w stosunku do pieszych.
01 August 2022, admin, All comments: 0
78. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Uroczyste złożenie wiązanek przy obelisku
1 sierpnia obchodzimy 78. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. O godzinie 17:00 odbędą się uroczystości przy obelisku na ulicy Chmielnej.
30 July 2022, admin, All comments: 0
Złodzieje czyhają na cenne rzeczy pozostawione w aucie
Lokalna policja zwróciła się z apelem do wszystkich mieszkańców powiatu legnickiego o niepozostawianie cennych rzeczy w samochodach. - Złodziej czeka na okazję. Pamiętajmy, że właściwe zabezpieczenie naszego mienia uchroni nas przed przykrymi następstwami kradzieży.
29 July 2022, admin, All comments: 0
Trening systemu wczesnego ostrzegania
Burmistrz Miasta Chojnowa informuje o zaplanowanym treningu systemu wczesnego ostrzegania. Syreny zawyją 1 sierpnia o godzinie 17:00.
29 July 2022, admin, All comments: 0
Do godziny 22:00 trwają działania NURD
Do godziny 22:00 na terenie powiatu legnickiego trwają działania NURD, ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
29 July 2022, Partnerstwo,
Drodzy klienci Piekarni Kupczyk...

Drodzy klienci Piekarni Kupczyk.

W dniu dzisiejszym mija 30 lat od rozpoczęcia działalności firmy pod nazwą Piekarnia Kupczyk, którą prowadzimy wspólnie z żoną...

29 July 2022, Big Form,
Gratulacje z okazji 30-lecia Piekarni Kupczyk
Chojnowska Piekarnia Kupczyk w tym roku kończy 30-lecie swojego istnienia.
28 July 2022, admin, All comments: 0
Ostatnie dni na zgłaszanie naszych projektów w ramach budżetu obywatelskiego
Do piątku można zgłaszać projekty do głosowania w ramach tegorocznej edycji chojnowskiego budżetu obywatelskiego. Do dyspozycji mieszkańców przeznaczono 100 tysięcy złotych.
28 July 2022, admin, All comments: 0
Przystanek kolejowy Biała Górna - tak chcą mieszkańcy gminy Chojnów
Blisko 170 mieszkańców gminy Chojnów wzięło udział w plebiscycie na nową nazwę przystanku kolejowego "Biała Złotoryjska". Zdaniem większości pociągi powinni zatrzymywać się na przystanku "Biała Górna".
28 July 2022, Partnerstwo,
Repertuar kin Helios pełen superbohaterów!
Każdy widz ma swoją ulubioną postać z filmu, która jest dla niego wzorem i inspiracją. W najbliższym repertuarze kina Helios można znaleźć superbohaterów dużego formatu… i nie tylko. Na ekranach prezentowane są filmy różnego gatunku - począwszy od nowości: super-zwierzaków obdarzonych niesamowitymi mocami, na słynnych bohaterach komiksowych kończąc. Sieć zaprasza wszystkich widzów do swojego bogatego, filmowego multiwersum!
27 July 2022, admin, All comments: 0
Gminne punkty prowadzą już szczepienia czwartą dawką
W gminnych przychodniach prowadzone są już szczepienia czwartą dawką przeciwko COVID-19 dla osób od 60. do 79. roku życia oraz dodatkowe szczepienia dla osób z upośledzoną odpornością, które ukończyły 12 lat.
27 July 2022, admin,
Modernizacja sieci wodociągowej i utrudnienia w dostępie do wody
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o przerwie w dostawie wody.
27 July 2022, admin, All comments: 0
Zaginiona Danuta Martinka [AKTUALIZACJA]
Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginioną DANUTĄ MARTINKA. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej Danuty Martinka prosimy kierować pod nr alarmowym 112 lub do Oficera Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, nr tel. 47 874 15 20.
27 July 2022, admin, All comments: 0
[WYNIKI KONKURSU] Wygraj podwójne wejściówki na film "Thor: Miłość i grom"
Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie. Do wygrania są podwójne wejściówki na piątkowe seanse filmu "Thor: Miłość i grom" w legnickim kinie Helios. Oczekujemy jedynie odpowiedzi na proste pytanie.
27 July 2022, admin, All comments: 0
Zapowiedź: Punk Rock Live 12
Przed nami Punk Rock Live 12. W Jubilatce wystąpią: Koniec Strefy, Polish Fiction oraz Nauka o Gównie.
26 July 2022, Partnerstwo,
Studia, które cenią pracodawcy
To ostatni dzwonek, by złożyć w pierwszym etapie rekrutacji dokumenty na studia do Collegium Witelona Uczelnia Państwowa - jednej z najlepszych i najnowocześniej wyposażonych w kraju uczelni kształcących praktycznie. Termin mija 29 lipca, ale kandydaci będą mieli jeszcze szansę na złożenie dokumentów w późniejszych terminach.
26 July 2022, admin, All comments: 3
Mieszkańcy gminy Chojnów dywagują nad nazwą przystanku kolejowego w Białej
Urząd Gminy Chojnów zwrócił się do mieszkańców gminy Chojnów z prośbą o pomoc w nadaniu nowej, aktualnej i uniwersalnej nazwy przystanku kolejowego w Białej.
26 July 2022, Partnerstwo,
Dr OKO: -50% na okulary do pracy przed ekranem

Spędzasz długie godziny przed ekranem?

Już w piątek 29 lipca zapraszamy do naszego salonu w INTERMARCHE w Chojnowie przy ul. Kilińskiego 42. Możesz otrzymać okulary do pracy przy urządzeniach cyfrowych aż 50% taniej.