Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wiadomości

24 August 2022, Partnerstwo,
Koncert z okazji 50-lecia Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Rokitkach [ZAPOWIEDŹ]
W imieniu Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Rokitkach pragnę zaprosić wszystkich mieszkańców miasta i gminy Chojnów na uroczyste obchody wielkiego święta parafii w Rokitkach.
24 August 2022, admin, All comments: 0
[WYNIKI KONKURSU] Gdzie śpiewają raki. Weź udział w konkursie i wygraj bilety do kina
Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie. Do wygrania są podwójne wejściówki na piątkowe seanse filmu "Gdzie śpiewają raki" w legnickim kinie Helios. Oczekujemy jedynie odpowiedzi na proste pytanie.
24 August 2022, Partnerstwo, All comments: 0
Repertuar Kina Helios w Legnicy (26.08 - 01.09.2002)
Zobacz repertuar legnickiego Kina Helios, obowiązujący od 26 sierpnia do 1 września.
24 August 2022, admin, All comments: 0
Chojnowski skatepark nominowany w plebiscycie Radia Wrocław
Trwa głosowanie w ramach organizowanego przez Radio Wrocław plebiscytu TOP5 dolnośląskich skateparków. Urząd Miejski zachęca do wsparcia naszego terenu rekreacyjnego.
24 August 2022, admin, All comments: 0
Złodziej z gminy Chojnów zatrzymany przez jaworskich policjantów
Jaworscy policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca gminy Chojnów podejrzanego o kradzieże paliwa z terenu kilku stacji w powiatach: jaworskim, legnickim i jeleniogórskim. Schemat zawsze był ten sam - kierowca tankował zbiornik pojazdu oraz dodatkowe pojemniki w części bagażowej.
23 August 2022, admin, All comments: 0
UM od 1 września będzie przyjmował wnioski o przyznanie stypendium szkolnego
Od 1 do 15 września w Urzędzie Miejskim będzie można składać wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2022/2023. Informacja kierowana jest do uczniów szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, ośrodków i słuchaczy kolegiów, zamieszkałych na terenie miasta Chojnowa.
23 August 2022, admin, All comments: 0
Przed nami sierpniowa sesja Rady Gminy
26 sierpnia w Urzędzie Gminy Chojnów odbędzie się sesja Rady Gminy Chojnów nr LVIII.2022.
23 August 2022, A. Petroczko; art. nadesłany, All comments: 0
Problem z wysokimi krawężnikami
Partia Razem okręg legnicko-jeleniogórski, reprezentowana przez Annę Petroczko we współpracy z Panią Grażyną Prusik, mamą niepełnosprawnej Jagody, zwraca się do zarządców chojnowskich ulic w tym do Urzędu Miasta w Chojnowie z wnioskiem o obniżenie krawężników przy przejściach dla pieszych.
23 August 2022, admin, All comments: 0
Dotacja na piłkarskie szkolenie dzieci i młodzieży z gminy Chojnów
Fundacja KGHM Polska Miedź wesprze finansowo na szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży z terenu Gminy Chojnów. W planach zajęcia treningowe oraz uczestnictwo w zawodach.
22 August 2022, admin, All comments: 0
Akcja Trzeźwy poranek: 331 przebadanych kierowców, 1 zatrzymany
W niedzielę policjanci lokalnego Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzili działania pn. „Trzeźwy poranek”, które ukierunkowane były na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym po przez wyeliminowanie nietrzeźwych kierujących oraz tych, którzy wsiadają ze kółko pod wpływem środków odurzających.
22 August 2022, KS Chojnowianka, All comments: 0
Wysokie zwycięstwo Chojnowianki
Od minuty ciszy arbiter Robert Żółty rozpoczął mecz z Lubiatowianką Lubiatów - w ubiegłym tygodniu odszedł bowiem do wieczności były działacz naszego klubu Józef Szymański. Po ostatniej wysokiej porażce w Parszowicach nasi piłkarze cel mieli jeden: wygrać przekonująco z Lubiatowianką i jak najszybciej zapomnieć o wcześniejszej porażce.
22 August 2022, admin, All comments: 0
Intensywne opady deszczu
Pada i w najbliższych godzinach będzie padać. IMGW ostrzega mieszkańców Dolnego Śląska przed intensywnymi opadami deszczu.
22 August 2022, admin, All comments: 0
Kolejny muzyczny wieczór w chojnowskiej farze [ZDJĘCIA]
Prof. Henryk Jan Botor oraz zespół Pax Musicorum zaprezentowali się podczas sierpniowego koncertu zorganizowanego w ramach tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
20 August 2022, admin, All comments: 0
Zobacz zdjęcia z dzisiejszych zawodów w Parku Piastowskim
Młodzi kolarze z Dolnego Śląska zjechali się dziś do Chojnowa, by zmierzyć się z trudnymi trasami Parku Piastowskiego. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
20 August 2022, admin, All comments: 0
Prof. Henryk Jan Botor oraz zespół Pax Musicorum zagrają w niedzielę w Chojnowie [ZAPOWIEDŹ]
Przed nami kolejny koncert w ramach organizowanego w Chojnowie Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych. W niedzielę w chojnowskiej farze zaprezentuje się prof. Henryk Jan Botor oraz zespół Pax Musicorum.
20 August 2022, admin, All comments: 0
Kolarska sobota w Parku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ]
Kolarskie emocje wracają na Wzgórze Chmielowe. UKKS Oriens Chojnów zaprasza na Ligę Szkółek Koalrskich MTB o Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa.
19 August 2022, admin, All comments: 1
Wkrótce rusza głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego. UM przedstawia szczegóły projektów
25 sierpnia rusza głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy Chojnowa zagłosować będą mogli poprzez wypełnienie interaktywnego formularza do głosowania lub w ogólnodostępnym punkcie do głosowania zlokalizowanym w Urzędzie Miejskim.
19 August 2022, admin, All comments: 0
Sprzęt rolniczy na drogach. Policja apeluje do kierowców...
Wzmożony ruch pojazdów rolniczych na drogach publicznych to jeden ze znaków trwających żniw. Lokalna policja apeluje do wszystkich użytkowników dróg, aby bezwzględnie stosowali się do przepisów w celu uniknięcia zdarzeń mogących zagrażać życiu lub zdrowiu.
19 August 2022, admin, All comments: 0
Burze z gradem oraz silny wiatr
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega mieszkańców powiatu legnickiego przed burzami z gradem oraz silnym wiatrem.
18 August 2022, admin, All comments: 0
Pomoc na wielką skalę oraz wdzięczność ze strony Ukraińców
24 lutego rozpoczęła się rosyjska inwazja na Ukrainę. Dramat naszego bratniego narodu nie pozostał obojętny Polakom. Akcja pomocy na ogromną skalę rozpoczęła się także w Chojnowie o czym w wywiadzie dla ukraińskiej stacji informacyjnej TV7+ opowiadał Artur Tomala, chojnowski nauczyciel oraz działacz lokalnej Solidarności. Zobacz nagranie z wywiadu.