Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Wiadomości

12 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 7
Apetyt na scenę w Chojnowie. Mobilność jest trendy!

Chciałoby się powiedzieć - NARESZCIE! 1 lipca pojawiła się informacja dotycząca przetargu na zadaszoną scenę mobilną. Chojnów będzie miał nową scenę!

12 lipiec 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży z udziałem Champion Chojnów!
Już w przyszłym miesiącu nasi młodzi adepci boksu wystartują w XIX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w boksie olimpijskim. Cieszy fakt, że Champion Chojnów Powiat Legnicki jako jedyny klub w Polsce wprowadził na tak dużą imprezę aż trzech reprezentantów. Zawody odbędą się w Łodzi w dniach 10-15 sierpnia. Nasi młodzi zawodnicy zakwalifikowali się do finałów w drodze eliminacji na szczeblu okręgowym.
12 lipiec 2013, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 1
„Złota Róża” w Lubiatowie – piękno, komfort, bogactwo możliwości!

Nowo powstały kompleks Hotel Motel Restauracja ZŁOTA RÓŻA serdecznie wszystkich zaprasza! „Złota Róża” znajduje się w Lubiatowie - spokojnej okolicy na Dolnym Śląsku, 2 km od autostrady A4, 14 km od Chojnowa.

11 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uzyskaj dostęp do danych o leczeniu i jego finansowaniu

Od pierwszego dnia lipca uruchomiony został Zintegrowany Informator Pacjenta. Jest to serwis internetowy pozwalający w każdej chwili zarejestrowanemu użytkownikowi sprawdzić historyczne dane o leczeniu i finansowaniu leczenia. Dostępne dane gromadzone są przez NFZ od 2008 r.

11 lipiec 2013, kuba, Wszystkich komentarzy: 0
Początek przygody na szczeblu centralnym - zapowiedź meczu Czarni-Stal Stalowa Wola

Już w najbliższą sobotę wszystkich sympatyków piłki nożnej czeka prawdziwe święto! Do Rokitek w ramach przedwstępnej rundy Pucharu Polski zawita klub z wielkimi tradycjami, czyli Stal Stalowa Wola! Stawką meczu jest awans do rundy wstępnej Pucharu Polski. 17 lipca rywalem Rokitek lub Stali będzie ktoś z pary Formacja Port 2000 Mostki / ŁKS Łęknica - Raków Częstochowa.

11 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
 Wyprawka szkolna 2013

O 52 mln złotych więcej niż w roku ubiegłym postanowił przeznaczyć rząd na dofinansowanie kosztów zakupu podręczników przez rodziców. W tym roku kwota pomocy wynosi blisko 180 mln złotych.

10 lipiec 2013, Tomasz Płachta, Wszystkich komentarzy: 111
Kierownik KS Chojnowianka minął się nieco z prawdą!
W związku z tym, że zostałem wywołany do tablicy przez mojego byłego kierownika chciałbym wyjaśnić nieścisłości, jakie pojawiły się w opublikowanym wywiadzie. W Chojnowiance spędziłem najpiękniejsze lata swojej przygody z piłką. Grałem w drużynach młodzieżowych, potem zaliczyłem epizod w seniorach. Niemalże przez cały ten okres moim kierownikiem był pan Waldek.
10 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Baza Firm na Portalu CHOJNOW.PL

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom Portal CHOJNOW.PL stworzył „Bazę Firm” tzn. spis firm i instytucji miasta i gminy Chojnów. Listę zgromadzonych obiektów połączyliśmy z interaktywną mapą, na której zaznaczyliśmy ich lokalizację oraz dane wizytówkowe tzn. nazwę, adres, numer telefonu, adres e-mail, adres strony internetowej, dni i godziny otwarcia firmy/instytucji.

10 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Niedzielna "Muzyka w Rynku"

Jeśli nie masz pomysłu jak spędzić niedzielne popołudnie z propozycją wspólnej zabawy wychodzi Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie zapraszając na imprezę muzyczną - „Muzyka w Rynku”.

10 lipiec 2013, Piotr Misikiewicz, Wszystkich komentarzy: 3
Zapraszamy do Bolkowa!

W dniach 11-14 lipca 2013 w Bolkowie odbędzie się jubileuszowa XX edycja festiwalu Castle Party 2013.Kto by się spodziewał, że od małej imprezy, jaka miała miejsce na zamku w maleńkim Grodźcu w 1993 roku rozrośnie się aż tak, że obecnie jest znana od Chojnowa po Alaskę.

09 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Oferta inwestycyjna Urzędu Gminy w Chojnowie
Urząd Gminy Chojnów zaprasza inwestorów do zainteresowania się ofertą Terenów Aktywizacji Gospodarczej Gminy Chojnów, położonych w miejscowościach Krzywa i Okmiany. Oferta inwestycyjna dotyczy również budynku wolnostojącego po byłej szkole podstawowej w Białej, nieruchomości o charakterze letniskowym w Rokitkach oraz kompleksu Pałacowo-Parkowego w Piotrowicach.
09 lipiec 2013, kuba, Wszystkich komentarzy: 177
"Kocham klub i kocham tych chłopaków" - rozmowa z Waldemarem Michowskim.
O klubie, konflikcie w zarządzie, nadchodzących wyborach, nowym trenerze i sprawach osobistych - rozmawiamy z wieloletnim działaczem Klubu Sportowego Chojnowianka, Waldemarem Michowskim. Zapraszamy do lektury.
09 lipiec 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 3
Czarni Rokitki w wielkiej formie przed meczem ze Stalową Wolą!!!
Czarni Rokitki znowu zachwycają. Tak można podsumować X turniej piłki nożnej, który odbył się w Olszanicy. Ekipa z naszej gminy pojechała na zawody jako jeden z faworytów. W turnieju wystąpiło 6 drużyn m.in.: Sparta Miejska Górka, Orzeł Zagrodno, Olimpia Olszanica, GKS Raciborowice, Płomień Nowa Wieś Grodziska.
09 lipiec 2013, Adam, Wszystkich komentarzy: 0
Siatkarski weekend w Gminie Chojnów

Miniony tydzień obfitował w siatkarskie emocje. Prócz transmisji meczów polskiej reprezentacji walczącej o wyjście z grupy w MŚ, miłośnicy tej dyscypliny mieli aż dwie okazje, by przyjrzeć się zmaganiom naszych lokalnych drużyn.

08 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pożar pola przy drodze do Krzywej

Dziś, tj. 8 lipca 2013 r. w okolicach godz. 14 w wyniku zaprószenia zapaliło się zboże na polu przy drodze prowadzącej do Krzywej, tuż przy skręcie do Jerzmanowic. Według wstępnych ustaleń straty oszacowano na 3 tys. złotych.

08 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wakacyjne spotkania w bibliotece - foto (aktualizacja, 12.07.2013)

Dzisiejszego dnia rozpoczęły się wakacyjne zajęcia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie. Do najbliższego piątku codziennie panie bibliotekarki prowadzić będą zajęcia czytelniczo-plastyczne i edukacyjne. Podsumowaniem lipcowych spotkań w bibliotece będzie piknik „Zielona łąka”. Zapraszamy do oglądania zdjęć z wakacyjnych spotkań w bibliotece.

08 lipiec 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 18
Walne Zgromadzenie KS Chojnowianka już 15 lipca!!!
Już 15 lipca odbędzie się Walne Zgromadzenie KS Chojnowianka. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków klubu do obecności podczas spotkania, gdyż każdy, kto uiści opłatę w wysokości 13zł oraz wypełni deklarację będzie miał możliwość decydowania o losach nowego zarządu. W Domu Schrama o godzinie 18:00 rozpocznie się Walne Zgromadzenie na którym zapadnie wiele ważnych decyzji dotyczących klubu.
08 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wakacyjne Warsztaty Fotografii w MOKSiR - zapraszamy do zapisów!

Pierwszy tydzień wakacji w Chojnowie za nami. Dzieci i młodzież z naszego miasta rozwijała swoje umiejętności plastyczne i taneczne w MOKSiR. W tym tygodniu zajęcia wakacyjne przenoszą się do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Co czeka najmłodszych mieszkańców Chojnowa w drugiej połowie lipca? Zapraszamy do zapoznania się z programem wakacyjnych zabaw!

06 lipiec 2013, Jerzy Kucharski, Wszystkich komentarzy: 0
Kajakiem po Skorze - część III
Przed nami trzecia, ostatnia już część wyprawy w jaką zabrał nas Jerzy Kucharski. Wczorajszą przygodę skończyliśmy w Chojnowie, tuż obok marketu Lidl. Dziś dopłyniemy do ujścia Skory żegnając się z kajakiem i naszą rzeką. Prawda, że warto było?
05 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zakończenie roku szkolnego Gimnazjum nr 2 w Chojnowie (zdjecia)

Pierwszy tydzień wakacji powoli dobiega końca, pogoda dopisuje, powoli zaczynają się wakacyjne podróże. Koniec roku dla wielu uczniów nie był tylko radosną chwilą, lecz również momentem rozstania z ukochaną szkołą, nauczycielami. Tak właśnie było w Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. Tydzień temu uczniowie klas trzecich pożegnali się ze swoimi nauczycielami, dyrekcją szkoły, kolegami i koleżankami ze szkolnej ławy.