Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Wiadomości

26 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 8
Uwaga - upały!

Lato w pełni, temperatury powietrza to udowadniają. Słupki rtęci sięgają 30 °C, a będą jeszcze wyższe. Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało nawet ostrzeżenia o nadchodzących upałach. Uważajmy!

26 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Mecz z Górnikiem Złotoryja już dziś!

Jak informowaliśmy kilka dni temu najbliższy mecz sparingowy drużyna KS Chojnowianka rozegra na własnym boisku z czekającym na nią rywalem w klasie okręgowej - Górnikiem Złotoryja. Zmieniła się jednak data meczu. Spotkanie rozegrane zostanie już dziś!

26 lipiec 2013, Damian, Wszystkich komentarzy: 1
Psinka szuka nowego domu

Wabi się "Krysia", ma 1 rok. Z charakteru jest to bardzo wesoły pies, pogodny, nigdy nie przejawił agresji i zapewniam że nie przejawi. Na co dzień ma do czynienia z dziećmi z którymi jak widać KOCHA przebywać. Strasznie ruchliwa - uwielbia zabawy, nie stwarza problemów.

26 lipiec 2013, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Jest zgoda na uruchomienie Dietetyki!

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego nadało Wydziałowi Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia (studia licencjackie) o profilu praktycznym na kierunku Dietetyka.

25 lipiec 2013, Jakub Grządkowski, Wszystkich komentarzy: 5
Zostań członkiem KS Chojnowianka!

Chcesz uczestniczyć w życiu KS Chojnowianka? Nie jest Ci obojętny los miejscowej drużyny? Wypełnij deklarację i zostań członkiem Klubu!

25 lipiec 2013, MeKo , Wszystkich komentarzy: 0
Pogromcy Czarnych Rokitki sensacją Pucharu Polski!

Stal Stalowa Wola w I-szej rundzie Pucharu Polski pokonała, grając przed własną publicznością, występującą w ekstraklasie Cracovię 1:0!

25 lipiec 2013, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 0
Rejs żeglarski dla dzieci

Sezon letni w pełni, słońce zachęca do wypoczynku nad wodą. To idealny czas na rozpoczęcie przygody z żeglarstwem. Niech Twoje dziecko aktywnie i ciekawie spędzi czas, pozna nowych kolegów i koleżanki.

25 lipiec 2013, Jerzy Kucharski, Wszystkich komentarzy: 0
Wędrówki z Panem Jurkiem. Legendy - Wodospad Szklarki.

Przed Państwem druga część cyklu tworzonego przez Jerzego Kucharskiego traktującego o legendach skupiających się głównie wokół pobliskich Karkonoszy. Po ubiegłotygodniowym Kamieńczyku nadszedł czas na królową wodospadów - Szklarkę.

25 lipiec 2013, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Urzędu Gminy Chojnów - ogłoszenie

Urząd Gminy Chojnów zaprasza chętnych do składania ofert dotyczących uprzątnięcia wywrotu drzewa gatunku dąb szypułkowy o obwodzie ok. 650 cm i długości pnia ok. 15 metrów (pocięte na cztery równe części), które zalega przy rzece „Skora” w miejscowości Piotrowice (za byłą świetlicą).

24 lipiec 2013, Wiola , Wszystkich komentarzy: 1
Obchody Święta Policji 2013 (video)

W ramach obchodów 94 rocznicy powołania polskiej Policji Państwowej w hotelu Qubus w Legnicy zorganizowano ceremonię, podczas której przyznano awanse na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnienia dla osób zasłużonych dla policji.

24 lipiec 2013, Netto PR, Wszystkich komentarzy: 0
Mieszkańcy Chojnowa kontrolowali cukier

Ponad 350 mieszkańców Chojnowa (woj. dolnośląskie) skorzystało w ostatnią sobotę (20 lipca) z bezpłatnych badań poziomu cukru we krwi podczas białej soboty w miejscowym sklepie Netto. Kilkunastu dowiedziało się, że powinni zgłosić się do lekarza, żeby wykonać dodatkowe analizy, bo wynik badania glukometrem okazał się niepokojący.

24 lipiec 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 9
Ciąg dalszy rewolucji KS Chojnowianka! Będą wzmocnienia.
Awans do „okręgówki”, wybór nowego zarządu, zmiana trenera seniorów taką rewolucję przechodzi nasz lokalny klub w ostatnich dniach. Na całe szczęście do rozpoczęcia rundy pozostało jeszcze trochę czasu. Na ostatnich zajęciach pierwszej drużyny pojawili się nowi zawodnicy.
24 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
IX Przegląd Chojnowskiej Plastyki

Już w najbliższy piątek - 26 lipca 2013 r. w Muzeum Regionalnym w Chojnowie odbędzie się IX Przegląd Chojnowskiej Plastyki. O godzinie 18.00 rozpocznie się wernisaż, podczas którego ponad 80 pokaże 22 artystów z naszego miasta. Na wystawie dominować będzie malarstwo, jednak nie zabraknie również innych form - grafiki, rysunku, fotografii. Zapraszamy!

24 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Przerwa w dostawie wody

Dziś, tj. 24 lipca 2013 r. w godzinach 8.30 - 11.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w części miasta w związku z prowadzoną inwestycją miejską polegającą na wymianie starej sieci wodociągowej na nową.

23 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 3
"Muzyka w Rynku" - odsłona druga

Po raz kolejny Chojnów zaprasza wszystkich mieszkańców na muzyczną imprezę. Tym razem na scenie w rynku zagra zespół grający dance - AtlantiX. Jeśli poprzednia odsłona „Muzyki w Rynku” trafiła w Twoje gusta - nie może zabraknąć Cię w niedzielę w Rynku.

23 lipiec 2013, Wiola, Wszystkich komentarzy: 1
Płonący samochód w drodze do Czernikowic

W godzinach przedpołudniowych na drodze prowadzącej do Czernikowic o mały włos nie doszło do tragedii. Na środku ulicy zaczął płonąc samochód, jednak dzięki szybkiej reakcji straży pożarnej nikomu nic się nie stało.

23 lipiec 2013, SPW Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 0
Bank BGŻ - dobrze służy ludziom !

Dzięki dofinansowaniu, przyznanemu Stowarzyszeniu Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice, przez Bank BGŻ w ramach Programu Wsparcia Lokalnego, wszyscy mogli się cieszyć występem Teatru Wielkie Koło z Będzina oraz uczestniczyć w warsztatach teatralnych. Każdy włączony był do wspólnej zabawy.

23 lipiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Basen Miejski w Chojnowie czasowo nieczynny

Do 10 sierpnia br. potrwa przerwa technologiczna na Basenie Miejskim w Chojnowie. W tym czasie na pływalni odbywać się będą prace porządkowo konserwacyjne.

22 lipiec 2013, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
W PWSZ im. Witelona w Legnicy trwa rekrutacja na studia

Do 29 lipca br. można zarejestrować się w systemie elektronicznej rekrutacji kandydatów na studia na rok akademicki 2013/2014 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy

22 lipiec 2013, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 4
Dlaczego warto się ubezpieczać?

Liczba nieszczęść, które mogą nas spotkać jest nieograniczona. Nasz dom/mieszkanie może nawiedzić wichura, pożar, powódź, możemy stać się ofiarą kradzieży. Samochód może zostać skradziony lub uszkodzony w wyniku wypadku lub zderzenia ze zwierzęciem. Nas oraz naszych bliskich może czekać ciężka choroba lub wypadek. Warto o tym wszystkim pomyśleć i wykupić odpowiednią do naszych założeń polisę. Co prawda nie uchroni ona przed tymi wszystkimi zdarzeniami, ale w widoczny sposób załagodzi ich skutki.