Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

WYBORY

CZYTAM WSZYSTKIE WPISY I JEST MI WSTYD ,SZKALUJE SIĘ KANDYDATÓW NA BURMISTRZÓW ,WÓJTÓW I RADNYCH ,CZY NA TYM MA POLEGAĆ. KAMPANIA WYBORCZA ,PISZE SIĘ O ETATACH ,ZAROBKACH A WYSTARCZY SPRAWDZIĆ OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE ,TYLKO LUDZIE SŁABI UCIEKAJA SIĘ DO TAKICH SPOSOBÓW ZYSKANIA GŁOSÓW WYBORCÓW
zgłoś komentarz
Miałem się nie odzywać bo sam kiedyś byłem radnym i wiem jak było. Nie było jednak mediów takich jak teraz i o wielu sprawach wyborcy nie wiedzieli. Zażenowany jednak jestem poziomem niektórych komentujących. Ludzie sztuczne nabijanie komentarzy i powtarzanie w kółko tego samego jest bardzo nudne i nic nie daje. Prawdopodobnie te osoby, które myślą logicznie nie zabierają głosu. Ewuniu masz rację przedstawiajmy fakty a nie plujmy na siebie.
Ja z Ryśkiem Łazarewiczem współpracowałem i Rysiek sam przyznaj co my zrobiliśmy jak byliśmy radnymi? W tamtych wyborach nie wybrali cię na radnego to gdzie ty się teraz pchasz?
Pani Walasek od wielu lat mieszka w Konradówce wszyscy to wiedzą, że ma tam dom a w oświadczeniu o rejestracji kandydatów na burmistrza podaje, że jest z Chojnowa. Dlaczego wyborców okłamuje się już przy samej rejestracji.
Pani Malik-Demiańczuk napisała, adres zamieszkania Konradówka wcale tego nie ukrywa. Nie znam Pani osobiście znam jednak rodziców i myślę, że mogą być z pai ludzie.
Jan Serkies było jak było ale w tych wyborach trzeba było ustąpić i odejść z honorem.
Podobnie kandydaci na wójtów.
Mieczysław Kasprzak on swoje miejsce zawsze gdzieś znajdzie.
Pani Barbara Jasińska pani już swoje zrobiła myśli pani, że mogłaby się Pani reaktywować?
Andrzej Pyrz inni już wystarczająco napisali.
Bogdan Styrkowiec powinno być dobrze facet jest przedsiębiorcą firmy, która przynosi dochody to "gminę też by udźwignął"

Przeanalizowałem też programy kandydatów.
zgłoś komentarz
Wyborco a gdzie Malik-Demianczuk napisala ze mieszka w konradowce?bo na internecie napisala ze zyje w chojnowie i chojnowem.
zgłoś komentarz
Mamy trochę kandydatów- czy to na wójta, burmistrza, czy radnych. Szykuje się znów walka o kilkadziesiąt lukratywnych etatów. A czy ktoś myśli o tym, ile kosztuje utrzymanie tego wszystkiego- miasta i gminy? Dlaczego dużo bogatsze miasta-patrz Polkowice- mogą mieć jeden urząd Miasta i Gminy i o połowę mniej wydatków na administrację? Czy Chojnów jest na tyle bogaty, aby utrzymywać dwa urzędy- czy nie można tego zmienić?
zgłoś komentarz
A gdzie w tym przekłamanie??? Żyje w Chojnowie i Chojnowem! I tu działa - i w tym wszystkim chyba TO! jest najważniejsze! Trzymam kciuki i życzę powodzenia!
zgłoś komentarz
Popieram "wyborca" . chodz regularnie czytam ten portal nigdy nie dodawałam komętarzy, ale już tak mnie to irytuje , komentarze dodaja ciągle te same  osoby , przewaga negatywnych, to albo jest tak żle , albo Ci którzy myślą pozytywnie zapomnieli jak się pisze. niestety jak dodasz pozytywny komentarz pod artykułem to zaraz jet wielki odzew (negatywny ) Proszę wszystkich którzy nie chcą obrazis lub z krytykować innych, 
zgłoś komentarz
A dlaczego przed wyborami te wszystkie puste beczki tak głośno dudnią? Tak tylko pytam - nie to, że się doszukuję drugiego dna...Ale wietrzenie magazynów chyba wszystkim wyszło na dobre - no tak twierdzą pracownicy Media:)
zgłoś komentarz
Wyborco a gdzie Malik-Demianczuk napisala ze mieszka w konradowce?bo na internecie napisala ze zyje w chojnowie i chojnowem.
na szczęście czytania ze zrozumieniem uczą teraz od pierwszej klasy szkoły podstawowej
to, że ktoś napisał, że żyje w chojnowie czytaj dalej tu pracuję tu pracuje mój mąż tu uczą się moje dzieci to mało a chojnowem to jak pisze annam jedno wynika z drugiego skoro tu się toczy większość dnia kandydatki to żyje tym miastem i tym co się tu dzieje.
kandydat może być z włocławka ale ma działać dla dobra miasta i jego mieszkańców
zgłoś komentarz
ja nie mowie o przeklamaniu natomiast wyborca pisze ze malik-demianczuk tego nie kryje?wiec gdzie to napisala?niech zyje w chojnowie i chojnowem jak najbardziej wiec po co robi konsultacje i czeka na sugestie?skoro jesli zyje chojnowem na pewno powinna znac potrzeby chojnowa?ogolnie jak dla mnie zabawne sa jej opisy.duzo ludzi z tego sie smieje ale przeciez ona ma "bystry wzrok":)nie ma co w kazdym razie jedno jest pewne kto ma rozum i swoje zdanie juz wie na kogo bedzie glosowal.przede wszystkim program wyborczy.inna sprawa ze jak ktos mysli ze negatywnymi komentarzami na temat innych osob jest w stanie cos zdzialac?moze pare osob sie znajdzie.ale ludzie nie sa durni i wiedza o co chodzi.jaki problem sobie zrobic kilka kont?zaden:)czesc pozdrawiam
zgłoś komentarz
Wyborco a gdzie Malik-Demianczuk napisala ze mieszka w konradowce?bo na internecie napisala ze zyje w chojnowie i chojnowem.
skoro tak promujesz komitet obecnego burmistrza to zapewne wiesz jakie obwieszczenia pisze i wywiesza po całym mieście. Więc z pewnością widziałeś obwieszczenie dotyczące kandydatów i informacji typu imię nazwisko,wiek, miejsce zamieszkania a nie zameldowania jak inni podają
i z pewnością umiesz czytać i właśnie tam jest ta informacja zawarta
a że ktoś napisał, że żyje w Chojnowie i Chojnowem to nie znaczy, że napisał że mieszka w Chojnowie a to różnica tylko tak trzeba umieć czytać ze zrozumieniem a to nie łatwe
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.