Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zadbaj o zdrowie innych zawodowo

Data utworzenia: 18 wrzesień 2023, 10:25 Kategoria: Edukacja- podręczniki,korepetycje,szkolenia,kursy

Konsultant do spraw dietetyki to jeden z najbardziej przyszłościowych kierunków, zarówno pod względem szans zatrudnienia, jak i wysokości zarobków!

 Po ukończeniu tego kierunku w Żaku Twoja praca będzie polegać głównie na dopasowaniu i przygotowywaniu odpowiedniej diety oraz dodatkowych zaleceń zdrowotnych dla klientów w oparciu o przeprowadzony wcześniej wywiad oraz badania, np. pomiar ilości tkanki tłuszczowej i mięśniowej w organizmie. 

Będziesz zajmować się także badaniem produktów żywnościowych, oceną ich jakości oraz analizą procesu przygotowywania potraw, m.in. pod kątem utraty cennych wartości odżywczych w trakcie przetwarzania. 

 Nauczymy Cię planowania żywienia w profilaktyce chorób cywilizacyjnych, komponowania diety odchudzającej i lekkostrawnej, poznasz budowę układu pokarmowego oraz rolę suplementów w diecie. 

Będziesz potrafił układać indywidualne programy odchudzające, a podstawy psychologii i psychodietetyki w praktyce wykorzystasz podczas pracy z pacjentem.  To wszystko ułatwi Ci praca z nowoczesnym programem Dietetico.

Zapewnij sobie miejsce już teraz i zapisz się w Sekretariacie Szkoły Żak, ul. NMP 18, tel 693010020.

Zadbaj o swoją przyszłość i zdrowie innych!

tel.: 6930100020
Data wygaśnięcia: 19 październik 2023, 10:51

KontaktProsze przepisać litery z powyższego obrazka.