Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

EMIX Biuro Nieruchomości - solidni, profesjonalni

Data utworzenia: 10 wrzesień 2021, 09:35 Kategoria: Usługi - wykonam, oferuję

                EMIX – Biuro Nieruchomości z siedzibą w Legnicy i oddziałem w Złotoryi zaprasza do skorzystania z naszych usług w zakresie pośrednictwa w sprzedaży mieszkań, lokali, garaży, domków letniskowych, zabudowań gospodarczych, działek wszelkiego rodzaju oraz każdego rodzaju innych nieruchomości.              

                 Przygotowywane przez nas oferty zawierają opis nieruchomości, uwzględniający szczegóły wpływające na jakość i szybkość sprzedaży, precyzję sformułowań, pozwalającą potencjalnym klientom uzyskać maksymalną ilość niezbędnych informacji, w tym także często szczegółów technicznych nieruchomości. Ponadto poszerzamy charakterystykę o opis terenu przyległego i najbliższej okolicy z wyróżnieniem takich punktów jak sklepy, szkoły, przedszkola, banki, urzędy, kościoły oraz inne miejsca ważne w naszym uznaniu dla przyszłego klienta.

             Oferty umieszczamy na profesjonalnych (płatnych) portalach zajmujących się tematyką pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także na lokalnych portalach ogłoszeniowych oraz na portalach społecznościowych, bardzo popularnych zwłaszcza wśród ludzi młodych.

              Kontakt z naszym biurem jest najprostszy z możliwych – wykonanie jednego telefonu lub napisanie jednego maila. Dalszy proces kontaktu przejmują pracownicy naszego biura, zawsze z pełną kulturą i grzecznością.

              Wzory wszelkich dokumentów takich jak umowa o pośrednictwo w zakupie lub sprzedaży nieruchomości, a także informacja o kosztach jest Państwa dyspozycji na naszej firmowej stronie www.emix.legnica.pl w odpowiednich zakładkach.

              Zapraszamy bardzo gorąco do skorzystania z usług naszego biura.

 

EMIX Biuro Nieruchomości 

Legnica, ul. Gwiezdna 8 pok. 201

Złotoryja, ul. Wojska Polskiego 8a lok.1

tel. 603 683 419

strona: www.emix.legnica.pl   

e-mail: emix.legnica@interia.pl

tel.: 603 683 419
Data wygaśnięcia: 10 październik 2021, 04:52

KontaktProsze przepisać litery z powyższego obrazka.