Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
 • Polish
 • English
Zostań pracownikiem Lidla
 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Latest newsletters

 • Gabinety Lekarskie
  • Gabinety Lekarskie
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Current events

13 March 2020, Partnerstwo,
Galeria Piastów stawia na zwiększenie bezpieczeństwa swoich klientów
Zarząd Galerii Piastów zdecydował o podjęciu wszelkich możliwych działań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa swoich klientów.
13 March 2020, admin, All comments: 0
Urząd Miejski pracuje w ograniczonym zakresie
Burmistrz Miasta Chojnowa wydał zarządzenie w sprawie funkcjonowania Urzędu Miejskiego w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
13 March 2020, admin,
Biskup legnicki udziela dyspensę od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej
Konferencja Episkopatu Polski podjęła decyzję o wprowadzeniu prewencyjnych środków ostrożności w sytuacji zagrożenia koronawirusem, rekomendując biskupom diecezjalnym udzielenie dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej do dnia 29 marca: osobom w podeszłym wieku, osobom z objawami infekcji, dzieciom i młodzieży szkolnej oraz dorosłym, którzy sprawują nad nimi bezpośrednią opiekę oraz osobom, które czują obawę przed zarażeniem.
13 March 2020, admin, All comments: 0
Gmina Chojnów: Apelujemy o wyrozumiałość i współdziałanie z samorządem
Urząd Gminy Chojnów w związku z sytuacją epidemiologiczną apeluje o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy, Gminnym Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej. - Prosimy, aby wszelkie formalności niewymagające bezpośredniego kontaktu z urzędnikami załatwiać telefonicznie lub za pośrednictwem poczty - czytamy w komunikacie.
13 March 2020, admin2, All comments: 0
Apel Burmistrza w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS - CoV-2

Burmistrz Miasta Chojnowa informuje: według stanu na dzień 13.03.2020 w Chojnowie nie stwierdzono żadnego przypadku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, nie ma również ani jednej osoby objętej kwarantanną. Informacja jest potwierdzona przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Legnicy.

13 March 2020, admin, All comments: 1
51-letni mieszkaniec Chojnowa odpowie za nielegalny pobór prądu
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Chojnowie w trakcie wykonywanych czynności służbowych zatrzymali 51-letniego mieszkańca Chojnowa, który w jednym z mieszkań na terenie Chojnowa pobierał energię elektryczną, poprzez nielegalne podłączenie do sieci elektrycznej. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Za kradzież prądu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, a także obowiązek uiszczenie opłaty za nielegalny pobór.
13 March 2020, admin,
Biskup legnicki odwołuje "wszystkie wydarzenia diecezjalne". Nie będzie pielgrzymki mężczyzn
Biskup legnicki podjął decyzję o odwołaniu do 14 kwietnia wszystkich wydarzeń dicezjalnych, skupiających osoby z różnych części diecezji legnickiej, a także spoza niej. Jak informuje Urząd Miejski i Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP, odwołana została coroczna pielgrzymka mężczyzn.
12 March 2020, admin, All comments: 0
ChZGKiM ogranicza funkcjonowanie. Interwencje jedynie w przypadku awarii i sytuacji kryzysowych
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej znacznie ogranicza funkcjonowanie, odwołując zebrania wspólnot mieszkaniowych oraz ograniczając pracę jedynie do sytuacji kryzysowych i awarii.
12 March 2020, admin, All comments: 0
Chojnowskie szkoły zachęcają do domowej nauki. Minister Zdrowia: To nie jest czas na zabawę
Chojnowskie szkoły podstawowe zawiesiły funkcjonowanie, jednak wciąż działają sekretariaty oraz trwa rekrutacja do klas pierwszych. Obydwie chojnowskie placówki zachęcają uczniów do nauki w domu.
12 March 2020, admin, All comments: 0
Następne zarządzenie burmistrza. Zawiesza się zajęcia w kolejnych miejscach
Burmistrz Miasta Chojnowa wydał kolejne zarządzenie w sprawie zawieszenia zajęć w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2.
12 March 2020, admin, All comments: 0
Chojnów: Na chwilę obecną brak zakażeń oraz osób objętych kwarantanną
Burmistrz Miasta Chojnowa informuje, ze na chwilę obecną nie ma w naszym mieście żadnego przypadku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, nie ma również ani jednej osoby objętej kwarantanną.