Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
 • Polish
 • English


 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Latest newsletters

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Current events

25 July 2017, Kasia_, All comments: 0
Obchody Święta Wojska Polskiego w Chojnowie

15 sierpnia w Chojnowie będą miały miejsce uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Gościem specjalnym wieczoru będzie Halina Frąckowiak. Zdradzamy szczegółowy plan wydarzeń.

24 July 2017, Kasia_, All comments: 0
Śpiewy, krzyki i inne wybryki… w MOKSiR

Od 31 lipca do 4 sierpnia, w godz. 10.00-13.00 w chojnowskim Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji odbędą się letnie warsztaty muzykowania oraz śpiewu ludowego dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

24 July 2017, Kasia_, All comments: 0
Wakacje z Biblioteką

Miejska Publiczna Biblioteka w Chojnowie nie robi sobie wakacji od organizowania ciekawych wydarzeń zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Prezentujemy harmonogram wydarzeń na najbliższy miesiąc.

23 July 2017, Kasia_, All comments: 0
Średniowieczne klimaty w Rokitkach

Wczoraj na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Różana Dolina” w Rokitkach odbyła się pierwsza edycja Pikniku Rycerskiego. 30-stopniowy upał, tłumy plażowiczów, smaczne jedzenie oraz średniowieczne damy i rycerze zakuci w zbroje.

22 July 2017, Kasia_, All comments: 0
Przerwy w dostawie wody na terenie Gminy Chojnów

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie informuje, że dzisiaj (sobota, 22 lipca) nastąpią przerwy w dostawie wody na terenie Gminy Chojnów.

22 July 2017, Kasia_, All comments: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

22 July 2017, EACTIVE, All comments: 0
Kochasz szpilki, ale Twoje stopy niekoniecznie? Jest na to rozwiązanie

Nie tylko szpilki, ale także wąskie czółenka, a nawet pozornie wygodne buty sportowe mogą być dla naszych stóp prawdziwym obciążeniem. Długie godziny na wysokim obcasie zazwyczaj dostarczają nam takiego samego dyskomfortu, jak intensywny trening w postaci biegania. Co zatem możesz zrobić, aby cieszyć się naprawdę pięknymi, zdrowymi stopami, nie tracąc jednocześnie przyjemności noszenia modnych butów?

21 July 2017, PWSZ Legnica, All comments: 0
Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy dołączyła do grona miejsc w naszym mieście, które są wyposażone w AED czyli Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny (ang. Automated External Defibrillator AED).

21 July 2017, Kasia_, All comments: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura. W ten weekend na dużym ekranie zobaczymy nową polską komedię sensacyjną. Tradycyjnie w repertuarze coś dla siebie znajdą także najmłodsi kinomani.

20 July 2017, Kasia_, All comments: 0
Ostrzeżenie: burze z gradem

Instytut Meteroologii i Gospodarki Wodnej informuje, że dziś w godz. 12.00-24.00 mogą wystąpić silne burze z porywistym wiatrem.

20 July 2017, Kasia_, All comments: 0
Castle Party okiem braci Misikiewiczów

Festiwal Castle Party w Bolkowie już za nami. Festiwal trwał trzy dni: od 13 do 16 lipca. Bolków – to niewielkie, acz urocze miasteczko zamieniło się na ten czas w europejską stolicę gotyckiego rocka.