Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
 • Polish
 • English


 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Latest newsletters

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Current events

08 August 2017, PWSZ im. Witelona w Legnicy, All comments: 0
Nowe kierunki studiów podyplomowych w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Centrum Kształcenia Ustawicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza na studia podyplomowe na kilkunastu kierunkach z różnych dziedzin. Rekrutacja trwa do 30 września 2017 roku.

08 August 2017, Urząd Gminy Chojnów, All comments: 0
Seminarium dotyczące środków partycypacyjnych Gminy Chojnów
Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz wraz ze Stowarzyszeniem Akademia Otwartych Umysłów oraz Stowarzyszeniem Aktywnych Mieszkańców Wsi Osetnica zapraszają na seminarium pt. „Partycypacja społeczna w Gminie Chojnów”, które odbędzie się w 23 sierpnia o godzinie 17:00 w Świetlicy w Krzywej.
08 August 2017, admin, All comments: 0
Przy Grunwaldzkiej powstaje nowy parking [ZDJĘCIA]
Drogi manewrowe, krawężniki a wkrótce nawierzchnia z kostki brukowej - trwają prace nad nowym parkingiem położonym między ulicami: Bolesława Chrobrego, Paderewskiego, Kilińskiego i Grunwaldzką.
08 August 2017, admin, All comments: 0
Mieszkasz na wsi? Policja przestrzega przed zagrożeniami
Średnio około 300 wypadków przy pracach rolniczych kończy się śmiercią poszkodowanych! To więcej niż w innych działach gospodarki. Policja przestrzega przed zagrożeniami.
07 August 2017, Kasia_, All comments: 0
Wieści z B klasy

W klasie B w sezonie 2017/2018 będziemy mieli najwięcej zespołów reprezentujących ziemię chojnowską w piłkarskich niższych ligach.

07 August 2017, Kasia_, All comments: 0
Wieści z A klasy

W klasie A ziemię chojnowską będę reprezentować: Chojnowianka Chojnów, Burza Gołaczów, Sokół Krzywa oraz beniaminek Płomień Michów. Rywalizacja zapowiada się ciekawie, a pierwsze spotkania zaczną się już 12-13 sierpnia.

07 August 2017, Kasia_, All comments: 0
Wieści z okręgówki

Sezon 2017/2018 w piłkarskich niższych ligach zbliża się wielkimi krokami. Kadry klubowe powoli są zapinane na ostatni guzik, a mecze sparingowe pozwalają właściwie wejść w rytm sezonu.

07 August 2017, admin, All comments: 0
Miejska Biblioteka Publiczna w wakacje nie odpoczywa
W dniu dzisiejszym rozpoczęła się kolejna seria zajęć wakacyjnych organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną. To jednak nie wszystko co ta instytucja przygotowała dla dzieci w okresie letnim.
07 August 2017, admin, All comments: 2
Rowerem po chodniku jeździć nie wolno - czy chojnowianie jednak o tym wiedzą?
Czy rowerzyści notorycznie jeżdżący po wąskich chojnowskich chodnikach stanowią problem dla pieszych? Dla kilku naszych czytelników, którzy nakreślają niebezpieczne sytuacje tak. Zasada obowiązująca w Polsce jest jasna - po chodnikach jeździć nie wolno.
07 August 2017, admin, All comments: 0
Do kościoła farnego powracają Letnie Koncerty Organowe
Już w najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich miłośników muzyki organowej do kościoła Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Przed nami druga edycja Letnich Koncertów Organowych.
05 August 2017, Kasia_, All comments: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.