Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
  • Xantos
    • Xantos

Latest newsletters

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Current events

16 May 2019, Partnerstwo,
Rekrutacja do Technikum Akademickiego i Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego

W październiku 2018 r. zostało zarejestrowane Technikum Akademickie – nowa szkoła średnia w Legnicy. Technikum rozpocznie działalność we wrześniu 2019 r. kształcąc w zawodach technik informatyk, technik automatyk oraz technik energetyk.

15 May 2019, Kasia_, All comments: 0
Gminny LZS podsumował kadencję

10 maja w świetlicy wiejskiej w Jerzmanowicach odbył się Walny Zjazd Delegatów Gminnego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Chojnowie.

15 May 2019, Partnerstwo,
Ogłoszono kolejny przetarg na dzierżawę terenów rekreacyjno–wypoczynkowych w Rokitkach
Gmina Chojnów ogłosiła kolejny przetarg na dzierżawę terenów rekreacyjno – wypoczynkowych po wyrobisku żwirowni w Rokitkach. Poprzednie dwa przetargi ogłoszone w marcu i maju tego roku zakończyły się wynikiem negatywnym z powodu błędów formalnych w ofertach.
15 May 2019, Partnerstwo,
Ceny OC coraz tańsze – wojna cenowa wraca?
Po znaczących podwyżkach obowiązkowego ubezpieczenia OC na przełomie 2016 i 2017 roku, właściciele pojazdów z trwogą przyglądają się wysokości składek. Obawiają się kolejnych wzrostów cen, tymczasem... wszystko wskazuje na to, że za ubezpieczenie OC kierowcy płacą coraz mniej. Czy to oznacza, że walka między towarzystwami zaczyna się na nowo?
15 May 2019, admin, All comments: 0
Gramatyczno-leksykalne zmagania z językiem angielskim i niemieckim w SP3 [ZDJĘCIA / WYNIKI]
15 maja Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnowie gościła siódmą edycję językowej olimpiady, podczas której chętni uczniowie mogli wykazać się znajomością gramatyki i leksyki języka angielskiego i niemieckiego. Zobacz, kto okazał się najlepszy.
15 May 2019, admin, All comments: 2
Zobacz program Dni Chojnowa 2019
Urząd Miejski zaprezentował szczegółowy plan tegorocznych Dni Chojnowa. Zobacz co czeka nas 8 i 9 czerwca.
15 May 2019, admin, All comments: 0
Tydzień Bibliotek: Dyplomy dla małych czytelników [ZDJĘCIA]
14 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie I części realizacji projektu " Mała książka - wielki człowiek", skierowanego do dzieci w wieku 3 lat. W wydarzeniu udział wzięli młodzi czytelnicy którzy przez miniony rok odwiedzali chojnowską biblioteką oraz ich opiekunowie.
14 May 2019, Kasia_, All comments: 0
Zwycięstwo Czarnych Rokitki w derbach ziemi chojnowskiej

W sobotnie popołudnie na chojnowskiej murawie do rywalizacji przystąpiły zespoły reprezentujące ziemię chojnowską w legnickiej klasie okręgowej.

14 May 2019, admin, All comments: 0
Areszt dla chojnowskiego podpalacza
29-letni chojnowianin, który podejrzany jest o to, że w miniony piątek przy użyciu benzyny i podpałki do grilla podpalił dwa samochody usłyszał zarzuty i trafił do aresztu. Za popełnione czyny grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
14 May 2019, admin, All comments: 0
Tydzień Bibliotek: "Inspiracje" z Agnieszką Gil [ZDJĘCIA]
Agnieszka Gil - autorka książek dla dzieci i dorosłych była dzisiejszym gościem Miejskiej Biblioteki Publiczne. Na miejscu przeprowadziła warsztaty dla uczestników Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki.
14 May 2019, admin, All comments: 0
Ekologiczny pochód przedszkolaków [ZDJĘCIA]
Podopieczni Przedszkola Miejskiego nr 3 włączyli się w obchody Dnia Ziemi i postanowili uświadomić mieszkańcom Chojnowa jak kruchy jest ekosystem naszej planety...