Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
 • Polish
 • English
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Latest newsletters

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Current events

06 June 2017, Kasia_, All comments: 0
6-8 czerwca – ćwiczenia alarmowe na terenie miasta i gminy Chojnów

Na 6, 7 i 8 czerwca zaplanowane zostały ćwiczenia alarmowe na terenie miasta i gminy Chojnów.

06 June 2017, Magdalena Rzeszowska, All comments: 0
Aktywny Dzień Dziecka
1 czerwca to dla dzieci najważniejszy dzień w roku. Ich święto – Dzień Dziecka. Trener Klubu sportowego „Talent” Chojnów Pan Stefan Stal wraz z rodzicami postanowili, iż ten wyjątkowy dzień zasługuje na wyjątkową oprawę.
06 June 2017, Kasia_, All comments: 0
Relacja z meczu Burzy Gołaczów z Błękitnymi Kościelec

W niedzielne popołudnie Burza Gołaczów udała się na wyjazdowe spotkanie do Janowic Dużych, gdzie zmierzyła się z zespołem Błękitni Kościelec.

05 June 2017, Kasia_, All comments: 2
Młodziki z chojnowianki utrzymały pozycję lidera

Drużyna młodych chojnowskich piłkarzy występowała w legnickiej lidze okręgowej młodzików. Podopieczni Łukasza Kurczaka byli liderem po rundzie jesiennej i obronili fotel lidera, nie oddając go do końca rozgrywek.

05 June 2017, Kasia_, All comments: 0
Festyn Rodzinny w Zamienicach

4 czerwca w Zamienicach odbył się Festyn Rodzinny. Pomimo niesprzyjającej pogody, mieszkańcy dobrze się bawili, miło wspólnie spędzając czas.

05 June 2017, admin, All comments: 1
Stonoga po raz osiemnasty

Za nami XVIII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Zespołów Tanecznych Stonoga 2017. Na scenie chojnowskiego Domu Kultury zaprezentowały się zespoły taneczne z: Chojnowa, Żar, Świebodzina, Lubska, Głogowa, Zielonej Góry, Bolesławca, Rudnej, Wrocławia, Strzelec Krajeńskich, Legnicy, Lubania oraz Lubina.

04 June 2017, Kasia_, All comments: 0
Rezerwy Czarnych zremisowały z Parkiem

W dzisiejsze deszczowe popołudnie na boisku w Rokitkach zmierzyły się zespoły rezerw Czarnych i Parku Targoszyn. Mecz zakończył się remisem.

04 June 2017, Kasia_, All comments: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe rozgrywki w lokalnych piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki meczów rozegranych przez zespoły reprezentujące ziemię chojnowską.

04 June 2017, Kasia_, All comments: 8
Ostatnie dni głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego

Już w najbliższą środę, 7 czerwca, zakończy się głosowanie w ramach Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Wyniki poznamy w poniedziałek, 12 czerwca. Zobacz, na jakie projekty można oddać głos.

04 June 2017, Kasia_, All comments: 0
Chojnowianka uległa Iskrze

Wczoraj na płycie głównej odbył się mecz pomiędzy Chojnowianką Chojnów a zespołem Iskra Księginice. Komplet punktów powędrował w ręce przyjezdnych.

04 June 2017, Kasia_, All comments: 0
Imponujące zwycięstwo Czarnych

Wczoraj Czarni Rokitki podejmowali na własnym boisku zespół Rodła Granowice. Czarni pokazali, na co ich stać i w pięknym stylu pokonali przyjezdnych. Tym samym 3 punkty zostały w Rokitkach, dzięki czemu Czarni wzmocnili swoją pozycję w lidze.