Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

28 sierpień 2013, Wiola, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianin autorem książki "Grecja. Gorzkie pomarańcze"

To tytuł książki Dionisiosa Sturisa, chojnowianina, w połowie Greka, znajomego niektórych z Was. W związku z premierą tego tytułu postanowiliśmy wszystkim przypomnieć, że mała miejscowość nie musi oznaczać wąskich horyzontów!

27 sierpień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 73
Budowa bieżni lekkoatletycznej dobiega końca

Powoli dobiega końca budowa bieżni lekkoatletycznej przy popularnej „109” w Chojnowie. Uczniowie szkoły i zainteresowani sportem chojnowianie będą mogli korzystać z 4-torowej bieżni lekkoatletycznej, 6-torowej bieżni do sprintu, miejsca do skoku w dal czy pchnięcia kulą oraz boiska wielofunkcyjnego gdzie stoją już bramki.

27 sierpień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Tak w Niedźwiedzicach świętowano dożynki (VIDEO)

Pokaz wieńców, wybory najładniejszego ogrodu czy najestetyczniejszej wsi, występy zespołów ludowych, rozstrzygnięcie meczu „O puchar Wójta Gminy Chojnów” to tylko kilka z atrakcji, jakie organizatorzy zaproponowali mieszkańcom Gminy Chojnów podczas dożynek, które w tym roku gościły w Niedźwiedzicach.

27 sierpień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Niewinni na zakończenie wakacji w Jublu

Pamiętacie ostatnie Dni Chojnowa? Tuż przed gwiazdą wieczoru, czyli zespołem happysad dostaliśmy solidną dawkę bluesowo-rockowego grania. Sceną zawładnęło trzech mężczyzn - grupa Niewinni. Już w piątek będziemy mieli kolejną okazję by posłuchać kawałków zespołu. Niewinni zagrają w swoim ulubionym chojnowskim klubie - Jubilatce.

26 sierpień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 1
„Mądrość zdobywamy baśnią” - wakacyjne zajęcia biblioteczne (aktualizacja)

Spotkaniem zatytułowanym „Calineczka” rozpoczęły się dziś zajęcia plastyczno-literackie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie. Najmłodsi czytelnicy spędzą ostatni tydzień wakacji między książkami czytając, malując i bawiąc się na zajęciach „Mądrość zdobywamy baśnią” przygotowanych przez panie bibliotekarki.

26 sierpień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 33
Przyjaźń polsko-grecka na Rynku w Chojnowie (VIDEO)

Efcharisto! - chciałoby się krzyknąć po koncercie, jaki dnia wczorajszego odbył się na chojnowskim rynku. Przed tłumnie zgromadzoną publicznością wystąpiła popularna artystka Eleni. Słoneczne, greckie rytmy rozgrzewały fanów wokalistki przez blisko dwie godziny. Ostatnia w tym miesiącu odsłona „Muzyki w Rynku” była zdecydowanie najlepszą.

24 sierpień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 13
Czarni Rokitki na kolanach w meczu "derbowym". Biało niebiescy górą!
Słaba pierwsza połowa, genialna druga odsłona w wykonaniu biało niebieskich tak można podsumować mecz „derbowy” z Czarnymi Rokitki. Chojnowianie spotkanie rozpoczęli dość ospale, rywale często atakowali, jednak brakowało im skuteczności w wykończeniu akcji. Biało niebiescy sporadycznie stwarzali sytuacje pod bramką Rokitek.
23 sierpień 2013, UKK Oriens MTB, Wszystkich komentarzy: 2
Podziękowanie dla pana Jana Kryszczuka
Zarząd i zawodnicy klubu kolarskiego UKK Oriens MTB pragną złożyć serdeczne podziękowania Janowi Kryszczukowi za nieodpłatne wykonanie czterech stojaków na rowery. Dzięki pomocy chojnowskiego biznesmena mamy możliwość dobrego przechowywania jednośladów podczas zawodów, transportu czy też treningów. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wykonanie i przekazanie nam w/w stojaków.
23 sierpień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Utrudnienia w ruchu na wiadukcie przy ul. Parkowej
Od tygodnia trwają prace na drodze krajowej 94 związane z remontem wiaduktu. Jadąc od strony Legnicy w stronę Bolesławca chojnowianie natrafią na utrudnienia w ruchu w postaci świateł drogowych. W rozmowie z wykonawcą dowiedzieliśmy się, że prace potrwają prawdopodobnie do końca roku. Naprawiany jest wiadukt, który stwarzał zagrożenie.
23 sierpień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 28
Zapowiedź meczu KS Chojnowianka - Czarni Rokitki.  Sobota, Stadion Miejski, godzina 17:00
Zapraszamy na kolejny mecz z udziałem KS Chojnowianka, który odbędzie się na Stadionie Miejskim już w sobotę o godzinie 17:00. Weekendowe popołudnie wzbudzi wiele emocji wśród fanów futbolu, gdyż rywalem będzie ekipa Czarnych Rokitki. W ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi klubami padały same remisy. Czy jutro będzie inaczej? Czas pokaże.
22 sierpień 2013, _Remek_, Wszystkich komentarzy: 6
Nowa droga jest, chodniki nowe są, a podwórko rozkopane.
Od dłuższego czasu mieszkańcy budynku przy ulicy Legnickiej 67 borykają się z problemem rozkopanego podwórka. Podczas robót drogowych przy tej ulicy pracownicy CHZGKiM zajęli się sprawą odstojnika by podnieść standard mieszkańcom i przyłączyć ich do miejskiej sieci kanalizacyjnej.
Sklep Bigform