Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

23 październik 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Drużyny dziecięce KS Chojowianka rywalizowały w Głogowe
W ostatnim tygodniu na murawie w Głogowie rywalizowały ekipy młodzików oraz trampkarzy. Spotkania odbywały się na bardzo dobrze przygotowanym boisku Chrobrego. Dzieci miały okazję do wykazania się swoimi umiejętnościami. Niestety drużyny KS Chojnowianka nie dały rady stawić należytego oporu znakomicie grającemu Chrobremu.
23 październik 2013, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
„Wampiry na PWSZ”

Podczas pierwszej w tym roku akademickim zbiórki krwi „Wampiry na PWSZ”, która odbyła się 22 października br. na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy udało się zebrać 22,5 litra tego cennego płynu. Krew postanowiło oddać tym razem 50 osób.

23 październik 2013, CUPRUM ARENA , Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatne badania wątroby

W ramach Pierwszego Ogólnopolskiego Badania Wątroby „Tyle robi dla Ciebie – zrób coś dla niej” przeprowadzane będą bezpłatne badania USG dla mieszkańców Lubina i nie tylko.

22 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jak rozpoznać oszustów i nie dać się metodzie "na wnuczka"?

Legnicka Komenda Policji oraz tamtejszy oddział ZUSu organzują akcję prewencyjno-informacyjną, która ma na celu ochronę osób starszych przed działaniem oszustów. Seniorzy poznają techniki działania m.in. popularnej metody „na wnuczka”.

22 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Spotkanie z Małgorzatą Krzywdą w ramach Miesiąca Bibliotek Szkolnych

Obecny miesiąc – październik – uznany został Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Celem tej akcji jest zwrócenie uwagi na ogromną rolę bibliotek w szkole. W ramach działań w całej Polsce Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie postanowił przybliżyć swoim uczniom temat organizując szereg spotkań. Dziś odbyło się pierwsze z nich.

22 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zawyją syreny w Chojnowie

W środę 23 października 2013 r. wyemitowany zostanie 3-minutowy modulowany sygnał dźwiękowy będący treningiem systemu wczesnego ostrzegania. Akcja przeprowadzona zostanie na terenie całego województwa dolnośląskiego, również w Chojnowie.

22 październik 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Champion Chojnów zdominował eliminacje wojewódzkie do Mistrzostw Polski
W miniony weekend chojnowscy bokserzy rywalizowali w Lubinie w eliminacjach do Mistrzostw Polski. Na imprezie sportowej pojawiły się trzy województwa: łódzkie, śląskie oraz dolnośląskie. W sobotę i niedzielę najlepsi zawodnicy z w/w okręgów Polski walczyli o awans do finałów, które odbędą się już w listopadzie.
22 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Brak wody w Chojnowie

Dziś w godzinach 8.00-11.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w naszym mieście. Jest to efekt prac remontowo-budowlanych polegających na wymianie starej i awaryjnej zasuwy wodociągowej na skrzyżowaniu ulic Wyspiańskiego z Bolesławiecką.

21 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 26
Festiwal Chórów Młodzieżowych po raz drugi w Chojnowie

Możemy tylko żałować, że Chojnów nie posiada młodzieżowego zespołu chóralnego. Słuchając sobotnich występów młodych artystów w II edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Chórów Młodzieży Szkolnej Skora-Song 2013 chciałoby się, aby również nasze miasto miało swojego reprezentanta wśród nich. Może kiedyś się uda... Póki co mieszkańcy Chojnowa wzięli udział w wydarzeniu, które mamy nadzieję wpisze się na stałe do kulturalnego kalendarza imprez naszego miasta.

21 październik 2013, "SFORA" Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Krążki TKD dla Chojnowa zdobyte w opolskim Okrąglaku

W ubiegłą sobotę 19.10 na matach opolskiego klubu Taekwondo odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim. Taekwondocy z dolnośląskich, opolskich, małopolskich i śląskich klubów rywalizowali o miejsca na podium w dwuboju sprawności technicznej, układach formalnych POOMSE i walkach mini KYORUGI.

21 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miłośnicy kajakarstwa spotkali się w bibliotece (VIDEO)

W ostatni piątek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie spotkali się uczestnicy i miłośnicy spływów kajakowych z naszego miasta by w miłej atmosferze, z uśmiechem na ustach powspominać ostatnie przygody na wodzie oraz poznać plany organizatorów co do kolejnych spływów.

Sklep Bigform