Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

28 październik 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 4
Lider okręgówki zmiażdżony w Rokitkach!
Dyspozycja Czarnych Rokitki w ostatnim spotkaniu ligowym wskazuje na to, że ta drużyna pomału zaczyna odbijać się od dna. Fatalny początek sezonu, brak skuteczności i być może trochę szczęścia doprowadziły do tego, że ekipa z naszej gminy okupowała ostatnie miejsce w tabeli klasy okręgowej. Lider rozgrywek – Arkon Przemków przyjechał w niedzielę do Rokitek po pewne trzy punkty.
28 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Stoi na stacji lokomotywa... Biblioteczna Akademia Malucha zaprasza!

Przed nami drugie po wakacyjnej przerwie spotkanie spotkanie najmłodszych z dobrą zabawą. W ostatnią środę października – 30 bm. - o godzinie 11.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się Biblioteczna Akademia Malucha. Tym razem najmłodsi czytelnicy bawić się będą z koleją.

26 październik 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 3
Zryw Kotla bez najmniejszych szans z Chojnowianką!
Chojnowianka Chojnów nie zwalnia tempa w rozgrywkach klasy okręgowej. W dniu dzisiejszym rywalem była ekipa Zrywu Kotla, która przyjechała do naszego miasta z nadzieją na remis. Łatwo nie było, biało niebiescy walczyli od pierwszej do ostatniej minuty spotkania pokazując to, co w futbolu najlepsze.

26 październik 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
Zdarzenie drogowe przy ul. Wojska PolskiegoDziś około godziny 12:30 doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Wojska Polskiego. Kierujący pojazdem marki Fiat Marea z niewiadomych przyczyn wyjechał na drogę z pierwszeństwem przejazdu, którą przemieszczał się pojazd marki Alfa Romeo.
25 październik 2013, Michal, Wszystkich komentarzy: 24
Think Different Chojnów, czyli gdzie się bawi młodzież w naszym mieścieBartek ma 25 lat. Jest chojnowianinem. Pracuje w jednej z większych firm w pobliskiej Legnicy. Miesięczne zarobki pozwalają mu na spokojne życie, nie musi martwić się 'co zrobić by przetrwać do pierwszego'. Jego system pracy gwarantuje mu wolne weekendy, które najchętniej spędzałby ze znajomymi bawiąc się na koncercie czy w klubie. Jednak zazwyczaj ma z tym problem. Dlaczego? Bo w Chojnowie rozrywek dla młodych brakuje...
25 październik 2013, kuba, Wszystkich komentarzy: 0
Gorzkie pomarańcze w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Wczoraj tj. 24.10 o godzinie 18 w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z mieszkającym przez wiele lat w Chojnowie, dziennikarzem Dionisiosem Sturisem, autorem książki „Grecja. Gorzkie pomarańcze”. Licznie zgromadzeni goście wypełnili salę po brzegi.

25 październik 2013, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 2
ANDRZEJKI, BAL SYLWESTROWY i inne – sezon imprez w Pałacyku czas zacząć!

Cieszy nas ogromnie, że imprezy w Hotelu Pałacyk tak z wielu Państwa przypadły do gustu. Zaufanie naszych klientów to satysfakcja, ale także wielkie wyzwanie, któremu cały czas staramy się sprostać. Pałacyk dojrzewa razem z naszymi wizjami i wierzymy, że cały czas pięknieje – Państwo to oceńcie. Okazje będą już niebawem. Serdecznie zapraszamy na Zabawę Andrzejkową i spieszymy poinformować, że ruszyła także sprzedaż biletów na Bal Sylwestrowy. Jak co roku będziemy organizować Wigilię dla zakładów pracy, oferujemy także usługi cateringowe dla tych z Państwa, którzy świętować będą u Siebie.

25 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W weekend cofamy zegarki – zaczyna się czas zimowy

Mimo, że za oknem nie brakuje nam słońca, a termometry oscylują w okolicach 20° C w najbliższy weekend rozpocznie się czas zimowy. Oznacza to, że w nocy z soboty na niedzielę pośpimy o godzinę dłużej.

24 październik 2013, kuba, Wszystkich komentarzy: 0
W sobotę liczą się tylko trzy punkty

W najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim nasi piłkarze w ramach 12 kolejki ligi okręgowej podejmą zajmujący 11 miejsce w tabeli Zryw Kotla. W Chojnowie nikt nie wyobraża sobie innego rezultatu, jak zwycięstwo biało-niebeskich. Początek tego spotkania o godzinie 15:30.

24 październik 2013, Monika Łagoda, Wszystkich komentarzy: 2
Ale sztuka! Chojnów jakiego nie znamy. Odsłona nr 3

Witam wszystkich serdecznie! Dzisiaj przedstawię Państwu kamienice mieszczące się przy ul. Legnickiej. Będzie alegoria miasta Chojnowa, motyw heraldyczny jednej z rodzin mieszczańskich i liczne maszkarony (niektóre o zabawnych minach). Zachęcam do lektury.

24 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpieczna droga do szkoły – ciąg dalszy zajęć z policją

W minionym tygodniu policjanci z chojnowskiej komendy na zaproszenie wychowawczyni ze świetlicy działającej przy chojnowskiej „czwórce” wybrali się na spotkanie z uczniami szkoły. Była to kontynuacja działań „Bezpieczna droga do szkoły” prowadzonych przez miejscowych mundurowych w okolicy.

Sklep Bigform