Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

12 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Spotkanie na szczycie w lidze tenisa stołowego (video)

Klub tenisa stołowego KS Jerzmanka Jerzmanowice funkcjonuje od września ubiegłego roku. Przez ten czas grupka zapaleńców z naszej gminy stworzyła zespół, który aktualnie zajmuje czołowe miejsce w 5. lidze tenisa stołowego. W ostatnią sobotę naszemu zespołowi przyszło się zmierzyć z doświadczoną drużyną z Gierałtowca.

12 listopad 2013, Jerzy Kucharski, Wszystkich komentarzy: 4
Akademia Śmieciowa – wykład XI bis: Ad vocem. Co z farbami.

Piotrek. Mam prośbę. Nie wąchaj tych farb. Opary są trujące i uszkadzają połączenia między neuronami odpowiadającymi za myślenie. Z badań wynika, że 60 % społeczeństwa czyta bez zrozumienia tekstu. To jest poważny problem i odnoszę wrażenie, że powinienem go wiązać również z twoją osobą.

12 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wernisaż wystawy „Szkice: dwie perspektywy” (video)

Do końca grudnia można oglądać wystawę sióstr Magdy i Marty Kociuba w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie. Prace plastyczne przedstawiające przede wszystkim portrety i naturę zdobią ściany biblioteki od ostatniego piątku, kiedy to w Galerii Młodych odbył się wernisaż wystawy „Szkice: dwie perspektywy".

11 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Wielka biało-czerwona flaga w centrum Chojnowa (video)

Flash mob to sztuczny tłum ludzi, którzy niespodziewanie zgromadzili się w miejscu publicznym by przeprowadzić krótkotrwałe zdarzenie. Z pomysłem organizacji „flash moba” wyszło Gimnazjum nr 2 w Chojnowie organizując w piątkowy poranek akcje w samym centrum miasta. Uczniowie chojnowskich szkół ubrani w białe albo czerwone ciuchy stworzyli wielką flagę, która przez kilka minut zdobiła nasze miasto.

11 listopad 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 5
Kamil Mroczkowski skrzyżuje rękawice z reprezentantem Rosji! Zapraszamy jutro na relację na żywo
Pierwsze losowania za nami. Kamil Mroczkowski już na początku pechowo wylosował reprezentanta Rosji. Jeszcze przed wyjazdem do Anapy trener Lewandowski wspominał, że najważniejsze będzie losowanie. Wszystko rozstrzygnie się w ringu. Już jutro relacja na żywo z tego wydarzenia na łamach portalu chojnow.pl. Zapraszamy!
10 listopad 2013, admin,
Zmarł ks. Krzysztof Bojko - proboszcz parafii w Białej  (Aktualizacja 14.11.2013)

W nocy z soboty na niedzielę po walce z ciężką chorobą zmarł ks. Krzysztof Bojko, dotychczasowy proboszcz parafii w Białej, wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego, rejonowy duszpasterz Nauczycieli, diecezjalny duszpasterz Sybiraków i Dawnych Mieszkańców Ziem Wschodnich. Miał 50 lat.

09 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 10
Chojnowianka wygrywa mecz na szczycie! (aktualizacja - VIDEO)
Dziś punktualnie o godzinie 13 rozpoczął się długo wyczekiwany hit rundy jesiennej. Aktualny lider, KS Chojnowianka na własnym boisku podejmowała drugi w tabeli Zamet Przemków. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla naszej drużyny, mimo, że biało-niebiescy od 30 minuty musieli grać w dziesiątkę.
09 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Bomba w Szitalu Wojewódzkim w Legnicy. (Aktualizacja, 10.11.2013)
Dziś około godziny 11 personel Szpitala Wojewódzkiego w Legnicy otrzymał informacją, że pod szpital została podłożona bomba. W chwili obecnej trwa zabezpieczenie terenu przez policję. Zostały też wstrzymane odwiedziny. Pacjentów których stan zdrowia pozwala na opuszczenie szpitala prosi się o przerwanie hospitalizacji.
08 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Prośby zostały wysłuchane. Zniesiono zakaz zatrzymywania się na ul. Kościuszki!

Pamiętacie Państwo apel do władz miasta napisany przez właścicieli zakładów mieszczących się przy ul. Kościuszki? Dziś widzimy pierwsze efekty! Zniknął problematyczny znak „zakaz zatrzymywania się”!

08 listopad 2013, Paweł Franczak, Wszystkich komentarzy: 47
Czy to prawdziwa drużyna juniorów młodszych Chojnowianki?

Witam w imieniu Klubu Piłkarskiego GROM GROMADZYŃ - WIELOWIEŚ. W sobotę 19 października nasz zespół rozgrywał mecz ligowy z Chojnowianką Chojnów. Spotkanie to odbyło się w grupie junior młodszy, w której mogą występować zawodnicy urodzeni w roku 1997 i młodsi. Ku mojemu zdziwieniu w barwach Chojnowianki dostrzegłem wizualnie dwóch o wiele starszych zawodników.

08 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Liczymy na złoto - chojnowianin Kamil Mroczkowski na Mistrzostwach Europy w boksie! (video)

Dziś z samego rana Kamil Mroczkowski, chojnowianin, członek Młodzieżowej Kadry Narodowej Męskiej do 23 lat wraz z kadrą trenerską i pozostałymi siedmioma młodymi bokserami wyleciał do rosyjskiej Anapy by reprezentować nasz kraj w Mistrzostwach Europy. Niebawem dowiemy się czy Kamilowi uda się przywieźć złoto, na które wszyscy liczymy.

Sklep Bigform