Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

26 grudzień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapraszamy na zabawę opłatkową do Piotrowic!

Podobnie jak w poprzednich latach, także w zbliżającym się, 2014 r. Rada Sołecka i Sołtys Sołectwa Konradówka-Piotrowice zapraszają na zabawę opłatkową do Piotrowic. Wspaniała zabawa gwarantowana!

24 grudzień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rodzinnie, ciepło i świątecznie czyli Wieczerza Wigilijna w "Niebieskim Parasolu"

Wigilia Bożego Narodzenia to w tradycji chrześcijańskiej dzień poprzedzający Boże Narodzenie, jeden z najważniejszych dni świątecznych w roku. W tym dniu na bok odchodzą wszystkie waśnie, spory, wybacza się błędy i przewinienia. Ludzie gromadzą się przy stole by wspólnie jeść tradycyjne potrawy i śpiewać kolędy. Wigilijna kolacja jednoczy, dodaje sił, wywołuje radość i uśmiech.

24 grudzień 2013, Dominika, Wszystkich komentarzy: 2
Zaginął pies rasy bokser!

Dnia 23 grudnia 2013 r. około godziny 16.00 na "domkach Bolesławieckich" zaginął pies rasy bokser. Pies na szyi miał obroże w kolorze czarnym. Bardzo prosimy o pomoc! Za pieskiem bardzo mocno rozpaczają dzieci. Każdego kto go przygarnął lub widział prosimy bardzo kontakt.

23 grudzień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jagoda Prusik dziękuje i życzy wszystkim Wesołych Świąt!

Piszę do Was ze świątecznymi pozdrowieniami, z gwiazdkowymi nadziejami i mikołajkowymi nowinami. Tylko dobrzy znajomi i przyjaciele, a za takich Was uważam, wiedzą ile pracy i wysiłku wciąż wkładam, by móc cieszyć się magią nadchodzących świąt – tymi słowami Jagoda Prusik zaczyna list, który z okazji Świąt Bożego Narodzenia kieruje do wszystkich, którzy w tym roku pomogli jej w walce o marzenia.

22 grudzień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jarmark Świąteczny po raz drugi w Chojnowie

Już od godzin południowych chojnowski Rynek przemieniał się w miejsce tętniące atmosferą zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Stragany, które otoczyły wydzielone miejsce tuż przy choince z każdą kolejną godziną zapełniały się przeróżnym asortymentem. Było kolorowo, wesoło i przede wszystkim świątecznie.

22 grudzień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 12
III świetlicowe spotkanie z kolędą w SP 4
18.12.2013r. w świetlicy SP4 można było poczuć przedsmak świątecznej atmosfery, którą stworzyli uczniowie występujący w trzecim „Świetlicowym spotkaniu z kolędą” zorganizowanym przez wychowawczynię Dorotę Chopkowicz.
21 grudzień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 8
"Czy weterynarz postąpił etycznie?". Romowa z doktorem nauk weterynaryjnych Piotrem Kołodziejem

Sprawa, którą pokazali reporterzy Uwagi jest bardzo przykra i nie pokazuje naszego miasta w dobrym świetle. Wielu z Państwa ta historia poruszyła i zbulwersowała. Jak powinno postępować się podobnych przypadkach? Czy zabicie bezpańskiego psa w taki sposób, obciąża tylko moralnie, dokonującego eutanazji, czy jest też pogwałceniem prawa? Na nasze pytania odpowiada były Główny Lekarz Weterynarii, mieszkaniec naszego miasta, dr Piotr Kołodziej.

20 grudzień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 7
Gimnazjum nr 1 w Chojnowie życzy wszystkim Wesołych Świąt! (video)

Panie i panowie, dziewczęta i chłopcy, pragniemy przekazać Wam nowinę prosto z Gimnazjum nr 1 w Chojnowie. Uczniowie, Nauczyciele i Dyrekcja szkoły życzą wszystkim Wesołych Świąt!

20 grudzień 2013, Jerzy Kucharski, Wszystkich komentarzy: 1
Betlejem... Jerzy Kucharski zaprasza

Do Betlejem dotarłem pod koniec epoki nierealnego socjalizmu. Jak? Przez Egipt, który utrzymywał stosunki dyplomatyczne z Izraelem. Kair opuszczaliśmy pod eskortą policji. Zamieszkaliśmy w hotelu przy siódmej stacji drogi krzyżowej. Pusto. Patrole wojskowe, palestyńczycy i my. Co nas tam zagnało? Jak to ująć? Jeśli coś ważnego wydarzyło się w dziejach rodzaju lidzkiego, to to coś wydarzyło się właśnie tu.

19 grudzień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 11
„Uwaga” TVN w Chojnowie. „Czy weterynarz postąpił etycznie?”

Kilka dni temu w programie „Uwaga” emitowanym przez stację TVN mieliśmy okazję obejrzeć reportaż „Czy weterynarz postąpił etycznie?”. Dziennikarze TVN przybyli do Chojnowa aby przyjrzeć się sprawie lekarza weterynarii działającego w naszym mieście jako hycel. Wacław Pachecka po złapaniu jednego z psów, po podaniu środka usypiającego użył pistoletu do uboju zwierząt...

19 grudzień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zderzenie aut na A4 na wysokości Krzywej

Po godzinie 8 na 56 kilometrze autostrady A4, na jezdni prowadzącej od Zgorzelca w stronę Wrocławia, niedaleko Krzywej doszło do zderzenia dwóch samochodów. Na miejscu interweniowała straż i policja. Ruch w miejscu zdarzenia jest utrudniony.

Sklep Bigform