Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

02 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianie z pasją - Monika Chmielewska
„Chojnowianie z pasją” to cykl prezentacji mieszkańców naszego miasta i gminy szczególnie uzdolnionych, mających swoje pasje, poświęcających im całe swoje życie. Wyróżniają się na tle innych swoimi działaniami, poprzez różne formy aktywności niejako „odstają”. Po kilkumiesięcznej przerwie wracamy. Najlepsze powroty gwarantuje mocne uderzenie i właśnie takim jest prezentacja dzieł Moniki Chmielewskiej. Zapraszamy!
01 listopad 2013, Kuba, Wszystkich komentarzy: 1
 Rozpędzona Chojnowianka jedzie do Kunic

Już jutro w ramach 13 kolejki ligi okręgowej Chojnowiance przyjdzie się mierzyć w Kunicach z miejscową Mewą. Nasi piłkarze w ostatnich 5 meczach zgromadzili 13 punktów i mają poważny apetyt aby objąć prowadzenie w ligowej tabeli.

31 październik 2013, Monika Łagoda, Wszystkich komentarzy: 0
Ale sztuka! Chojnów jakiego nie znamy. Odsłona nr 4. KONKURS!

Przed Państwem czwarta odsłona sztuki chojnowskiej. Dzisiaj zaprezentuję kamienicę nr 9 przy ul. Reja oraz kamienicę nr 14 przy ul. Wojska Polskiego. Dekoracji stiukowych i płaskorzeźb ciąg dalszy.

31 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Stoi i sapie, dyszy i dmucha... Biblioteczna Akademia Malucha!

Któż nie marzył, by zgodnie ze słowami piosenki „wsiąść do pociągu byle jakiego”. Okazję by skorzystać z tej opcji w ostatnią środę października miały chojnowskie dzieci biorące udział w zajęciach w bibliotece.

31 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
III Turniej Szachowy w PZS o Puchar Polskiej Miedzi

16 listopada 2013 roku od godz. 9.45 odbędzie się III Turniej Szachowy w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie o Puchar Polskiej Miedzi. Będzie to jednodniowy turniej szachów szybkich, kategorii OPEN, grany systemem szwajcarskim – 9 rund, 15 min na zawodnika. Łączna pula nagród wynosi 5000 zł.

31 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
O krok od rodzinnej tragedii – groził matce nożem

Wczoraj, tj. 30.10.2013 r. w godzinach wieczornych w jednym z chojnowskich mieszkań 29-latek groził własnej matce śmiercią. Wezwani na miejsce policjanci zastali mężczyznę trzymającego w ręku sztylet. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

30 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 1
XLI sesja Rady Gminy Chojnów (video)

23 października 2013 r. o godz. 10.00 w pokoju nr 6 Urzędu Gminy Chojnów przy ul. Fabrycznej odbyła się XLI sesja Rady Gminy Chojnów. W dalszej części wpisu porządek obrad i video z sesji.

30 październik 2013, artykuł sponsorowany,
Zakład Usług Pogrzebowych „Gloria”

Śmierć jest nieodłącznym elementem życia. Patrzymy na chorobę i śmierć bliskich, z czasem godzimy się z koniecznością własnego odejścia. Wszelka strata niesie ze sobą smutek, poczucie pustki i tęsknotę. Opisane momenty nie należą do łatwych. Co jest wtedy dla nas ważne? Przede wszystkim wsparcie rodziny i przyjaciół. Czy coś jeszcze? Profesjonalna pomoc w organizacji ostatniego pożegnania. Zakład Usług Pogrzebowych „Gloria” w Chojnowie zapewnia godny pochówek osoby zmarłej oraz pomoc rodzinie w trudnym okresie pożegnania.

30 październik 2013, Jerzy Kucharski, Wszystkich komentarzy: 6
A w górach... Część 4

Dałem ciała. Dobrze, że rozpocząłem sezon grzewczy i mam popiołu pod dostatkiem. Przepraszam. Trudno mi rozpoznać sylwetkę osoby na końcu grupy. To kobieta. Czapka mnie zmyliła. Pani nie nosi czapki? Pcham się na torfowisko choć jestem w kotle. Poza tym diabllo to widzę, bo Diabllo insynuuje jakiś literacki flirt. Flirt?

30 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Na drogach rusza akcja "Znicz" (aktualizacja)

Z ostatnim dniem października ruszy policyjna akcja „Znicz”. Przez 4 dni policjanci prowadzić będą wzmożone kontrole na drogach aby zadbać o bezpieczeństwo wszystkich odwiedzających groby bliskich.

29 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 6
Księga kondolencyjna po śmierci Mazowieckiego w Urzędzie Miejskim w Chojnowie

28 października 2013 w Warszawie zmarł ostatni premier PRL i pierwszy premier III Rzeczypospolitej Tadeusz Mazowiecki. W związku z tym w pokoju nr 7 w Urzędzie Miejskim w Chojnowie wystawiono księgę kondolencyjną.

Sklep Bigform