Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Latest newsletters

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Current events

21 January 2014, Maciek, All comments: 0
Busy nadal w opłakanym stanie. Nic się nie zmieniło od ostatniej policyjnej kontroli.
Po raz kolejny przeprowadzono kontrolę stanu technicznego pojazdów przewoźników. Niestety niewiele uległo zmianie od ostatniego razu. Wiele samochodów nadal jest w opłakanym stanie technicznym. Pomimo, że bezpieczeństwo pasażerów powinno być priorytetem, to nadal zwycięża chęć jak największego zysku nawet kosztem kolizji drogowej do której może doprowadzić stan techniczny pojazdu.
21 January 2014, Jerzy Kucharski, All comments: 0
A w górach... Słonecznik – cz. 8

Dzisiaj ponownie zejdziemy do Karpacza, do którego schodzimy już prawie pół roku. Czy wszyscy są? Uwaga. Przy Słoneczniku skręcimy w prawo. To za jakiś czas. Teraz muszę się przyznać, że zaskoczyliście mnie po ostatnim odcinku. Czym? Brakiem komentarzy i prośbą o mapkę z zasięgiem lodowca Łomnicy. Dlatego dzisiejsza wyprawa będzie bardziej przypominać zajęcia terenowe. Proszę się nie śmiać. Egzaminu lub jakieś innej formy zaliczenia tych zajęć nie będzie. Będziecie tylko trochę mądrzejsi o geologiczno-geomorfologicznej wiedzę.

21 January 2014, Rodzice Blanki, All comments: 1
Przekaż 1% podatku dla chorej na nowotwór 3-letniej Blanki

Szanowni Państwo, zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe dla naszej córeczki Blanki Kuliniak, która zmaga się z chorobą nowotworową.

21 January 2014, admin, All comments: 0
Dzień Babci i Dziadka
Już dziś święto babć, jutro zaś dziadków. Będziemy składać życzenia, wręczać podarki. Prezentujemy historię tych świąt w Polsce. Dodatkowo jeśli nie macie pomysłów czym obdarować najbliższe sercu osoby – zapoznajcie się z naszymi radami.
21 January 2014, admin, All comments: 0
Koncert Noworoczny Orkiestry dętej Piotra Koziara

Ubiegłoroczne Dni Chojnowa należały do jednych z najbardziej atrakcyjnych w dziejach miasta. Wszystko to za sprawą występów utalentowanych artystów. Koncert zespołu Happysad na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych w trakcie święta naszego miasta. Jednak nie tylko w ten sposób Dni Chojnowa 2013 zapiszą się w historii. Ze sceny w Rynku usłyszeliśmy utwór mający zostać hejnałem Chojnowa. Wykonała go Orkiestra Dęta pod dyrekcją Piotra Koziara. W najbliższą niedzielę będziemy mięli okazję uczestniczyć w koncercie tej cenionej i lubianej orkiestry!

20 January 2014, Maciek, All comments: 0
Zabawa opłatkowa w Piotrowicach - przeżyjmy to jeszcze raz!
W minioną sobotę sala balowa w Piotrowicach zapełniła się po brzegi, a wszystko to za sprawą zabawy opłatkowej. Całość rozpoczęła się o godzinie 19:00 występem muzycznym dzieci. Tuż po nim uroczystego przywitania gości dokonał ks. Mirosław Makowski oraz wójt gminy Chojnów Mieczysław Kasprzak. Rozpoczęcie uwieńczyło wspólne odśpiewanie kolędy oraz życzenia towarzyszące dzieleniu się opłatkiem.
20 January 2014, admin, All comments: 0
Zbieramy dla chorej na białaczkę Dominiki! Koncert charytatywny Pokahontaz.

Podczas tegorocznych wakacji u jednej z uczennic Zespołu Szkół Zawodowych w Złotoryi, Dominiki Malinowskiej, wykryto białaczkę limfoblastyczną. 17-letnia dziewczyna z Uniejowic jest uczennicą drugiej klasy Technikum Hotelarsko-Ekonomicznego. Aktualnie pozostaje pod stałą opieką Kliniki Hematologii we Wrocławiu. Informacja o chorobie szkolnej koleżanki zmobilizowała młodzież ZSZ do rozpoczęcia akcji charytatywnej, którą koordynuje opiekunka Samorządu Uczniowskiego pani Anna Bielecka-Woźniak. W ramach działań pod hasłem “Dobro zawsze wraca” rówieśnicy Dominiki zbierają pieniądze na jej leczenie.

20 January 2014, podkom. mgr Tomasz Jagielski, All comments: 8
Zatrzymany sprawca włamania

Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie podczas realizacji sprawy operacyjnej, dokonali zatrzymania 29. letniego mężczyzny, mieszkańca Chojnowa, któremu udowodnili dokonanie kradzieży z włamaniem do pomieszczenia piwnicznego na terenie miasta Chojnowa.

20 January 2014, KS Chojnowianka,
Spotkanie z Bogdanem Kozłowskim - nowym trenerem juniorów młodszych

Zarząd Klubu Sportowego Chojnowianka serdecznie zaprasza na spotkanie z nowo powołanym trenerem grupy Junior Młodszy, które odbędzie się 22/01/2014r na Orliku o godzinie 19:00. Zachęcamy do udziału dotychczasowych zawodników klubu oraz wszystkich zainteresowanych grą piłkarzy.

19 January 2014, admin, All comments: 0
Zwycięstwo i porażka naszych drużyn na rozpoczęcie II rundy tenisa stołowego (VIDEO)

Pojedynkami drużyn KS Jerzmanka I z Chrobrym II Głogów i KS Jerzmanka II z UKS Żak Gierałtowiec rozpoczęliśmy II rundę sezonu 2013/2014 w tenisie stołowym. Występujące w V lidze ekipy z naszej gminy bez problemu pokonały tenisistów z Głogowa i niestety uległy usytuowanemu zespołowi z pobliskiego Gierałtowca.

18 January 2014, Maciek, All comments: 0
KS Chojnowianka zorganizowała kolejny turniej piłki nożnej! (VIDEO)
Sala sportowa przy SP 4 w Chojnowie tętniła dziś życiem. Wszystko to za sprawą turnieju piłki nożnej, który zorganizowany został przez KS Chojnowianka. Tuż po godzinie 10:00 na parkiecie zameldowali się pierwsi piłkarze. W dniu dzisiejszym mieliśmy możliwość oglądania umiejętności sportowych podopiecznych Łukasza Kurczaka.
Sklep Bigform