Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica Cuprum Arena
Nowe mieszkania

  • OLA PHU
    • OLA PHU

Latest newsletters

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Current events

07 October 2014, admin, All comments: 0
Spotkanie autorskie z Zenobią Adamczyk w Bibliotece Miejskiej
Zenobia Adamczyk w książce "Mieć biust jak C.C." opowiada o swoich zmaganiach z rakiem piersi. Jej słowa skierowane są zarówno do osób dotkniętych chorobą jak i do tych, którzy nie biorą pod uwagę tego, że mogą zachorować. Spotkanie autorskie, które miało miejsce 1.10. w Bibliotece Miejskiej przebiegało dwutorowo.
07 October 2014, Partnerstwo, All comments: 0
Czarni II Rokitki zwyciężają na trudnym terenie
W czasie, kiedy Czarni Rokitki znakomicie radzą sobie w klasie okręgowej, ich rezerwy czyli druga drużyna Rokitek zaczyna coraz częściej wygrywać w B-klasie. W miniony weekend pokonaliśmy Nową Wieś Złotoryjską 4:3. Był to mecz wyjazdowy. Od samego początku trudno było wskazać jednoznacznie faworyta tego spotkania, gdyż są to dwie równorzędne drużyny. Kibice wskazywali na podział punktów, było jednak nieco inaczej.
07 October 2014, Maciek, All comments: 0
Młodzi Gniewni z pierwszym i drugim miejscem w turniejach ligi halowej!
Bardzo pracowite dwa tygodnie zaliczyli wychowankowie Marcina Rabandy. Nasi młodzi adepci futbolu rozpoczęli zmagania piłkarskie w turniejach ligi trawiastej. Dwa tygodnie temu rozpoczęto rywalizację w Legnicy. Do zawodów przystąpiły drużyny:
07 October 2014, admin, All comments: 0
SPACER- Wernisaż wystawy grafiki i rysunku Jolanty Anton
W sobotę, 4.10. w Muzeum Regionalnym w Chojnowie odbył się wernisaż wystawy grafiki i rysunku "Spacer" autorstwa dobrze znanej wielu Chojnowianom Jolanty Anton.
06 October 2014, admin, All comments: 0
Święto pieczonego ziemniaka w Przedszkolu Miejskim nr 1 za nami! (VIDEO)
Zgodnie z zeszłoroczną obietnicą, Rada Rodziców Miejskiego Przedszkola nr 1 w Chojnowie wraz z rodzicami i władzami placówki ponownie zorganizowała "Święto pieczonego ziemniaka". W imprezie, która odbyła się w minioną sobotę, udział wzięły maluchy wraz z rodzinami, którym towarzyszyły uśmiechy i doskonałe nastroje.
06 October 2014, Maciek, All comments: 0
Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w Warcabach 64 polowych (foto+video)
W minioną sobotę 24 zawodników w różnych kategoriach wiekowych przystąpiło do tegorocznej edycji Mistrzostw Powiatu Legnickiego w Warcabach 64 polowych. Pojawili się reprezentanci gminy Chojnów, Legnickiego Pola oraz miasta Chojnów. Organizatorami tegorocznego turnieju byli:
06 October 2014, admin, All comments: 0
Podziękowania za wsparcie dla Marka Smolenia
W środę miną dwa miesiące od dnia, w którym Pan Marek Smoleń został poszkodowany w wypadku. W imieniu rodziny i bliskich, pragniemy podziękować za ogromne wsparcie-zaangażowanie w zbieranie nakrętek, zakup bransoletek, przekazywanie środków finansowych, bez których niemożliwe byłoby podjęcie rehabilitacji.

06 October 2014, admin, All comments: 0
Osetnica odebrała nagrodę
W ostatnim czasie wspominaliśmy o udziale Osetnicy w konkursie "Piękna Wieś Dolnośląska". Pisaliśmy też, że komisja konkursowa doceniła zaangażowanie mieszkańców i postanowiła przyznać Osetnicy wyróżnienie w kategorii "Najpiękniejsza wieś", do której zgłosiło się 14 wsi z różnych zakątków Dolnego Śląska. W ubiegłą sobotę – 4 października, odbył się finał konkursu.
05 October 2014, Maciek, All comments: 0
226 kolarzy z 84 szkół na Dolnym Śląsku zawitało do Chojnowa (foto+video)
Wszystko zaczęło się już w godzinach porannych. Do Chojnowa zjechali się najlepsi kolarze z naszego województwa. Już po godzinie 8:00 rozpoczęły się zapisy, rejestracja zawodników oraz wydawanie numerów startowych. Kilka chwil później młodzi adepci dwóch kółek zameldowali się na rozgrzewce, która jest bardzo ważna w tym sporcie.
05 October 2014, Maciek, All comments: 0
Czarni Rokitki ograli wicelidera okręgówki. Gromala zapewnił trzy "oczka" (foto)
Czarni Rokitki dziś o godzinie 15:00 rozegrali kolejne spotkanie ligowe. Tym razem przyszło nam rywalizować z wiceliderem okręgówki - Iskrą Księgienice, która bardzo dobrze prezentuje się od początku sezonu. Rokitki osłabione kilkoma kontuzjami oraz pauzującym Sebastianem Grudzińskim przystąpiły dosyć asekuracyjnie do tego meczu.
05 October 2014, Partnerstwo, All comments: 1
Smaczna budka - zmiana godzin otwarcia na okres jesienno-zimowy
Smaczna budka, znana już wielu chojnowianom ze smacznego jedzenia i aromatycznej kawy z ekspresu na wynos na okres jesienno-zimowy zmienia godziny otwarcia.