Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Ostatnie gazetki

 • Gabinety Lekarskie
  • Gabinety Lekarskie
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

05 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wernisaż wystawy "Szkice: dwie perspektywy"

Wszystkich miłośników sztuki plastycznej zapraszamy w piątek na wernisaż wystawy „Szkice: dwie perspektywy”. Goście Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie zobaczą prace Magdy i Marty Kociuba. Galeria Młodych zaprasza!

05 listopad 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 15
Dobra postawa juniorów w spotkaniu z Konfeksem Legnica
3 listopada kolejne spotkanie rozegrała ekipa chojnowskich juniorów. Tym razem chojnowianie wybrali się do pobliskiej Legnicy by rywalizować z Konfeksem. Ku zdziwieniu gospodarzy biało niebiescy już od pierwszego gwizdka wzięli się porządnie do gry i wypracowali sobie sporą przewagę na boisku.
05 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
KS JERZMANKA - UKS Żak Gierałtowiec - zapraszamy na mecz tenisa stołowego!

V liga tenisa stołowego w pełni. Reprezentujący nasz region zespół KS Jerzmanka prosi o doping i zaprasza na zbliżający się mecz z drużyną z Gierałtowca.

04 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Twórca znanej grupy terrorystycznej jest chojnowianinem
W najnowszym numerze miesięcznika Odra ukazał się reportaż Miłosza Kołodzieja, poświęcony Horstowi Mahlerowi. Mahler, który urodził się i pierwsze dziewięć lat swojego życia spędził w Chojnowie był min. założycielem terrorystycznej organizacji Frakcja Czerwonej Armii (RAF), która do historii przeszła jako grupa Baader-Meinhof.
04 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Darmowa zbiórka opon w gminie Chojnów

Z dzisiejszym dniem w Gminie Chojnów rozpoczęła się darmowa zbiórka opon. Każdy kto ma niepotrzebne opony od aut osobowych, ciężarowych, dostawczych, pojazdów rolniczych i rowerów będzie mógł złożyć je w specjalnie przygotowanych do tego miejscach. Akcja potrwa do 15 listopada.

04 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Akcja "Znicz 2013" - na drogach bezpieczniej niż w roku ubiegłym

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu podsumowała tegoroczną akcję „Znicz”. Z udostępnionych danych wynika, że odnotowano mniej wypadków niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Nie udało się jednak uniknąć wypadków, również śmiertelnych. W trakcie czterodniowych działań zatrzymano 102 nietrzeźwych kierowców.

04 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 12
Nowy parking dla mieszkańców ulicy Sikorskiego w Chojnowie

Z końcem października poznaliśmy zwycięzcę przetargu na budowę zespołu zatok parkingowych przy ul. Sikorskiego w Chojnowie. Mieszkańcy osiedla od początku przyszłego roku cieszyć się będą z nowych miejsc parkingowych, które zdecydowanie ułatwią funkcjonowanie.

02 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Wygrana w Kunicach. Chojnowianka objęła fotel lidera!

W dniu dzisiejszym o godz. 14.00 KS Chojnowianka rywalizowała w meczu wyjazdowym z Mewą Kunice. Mecz z pozoru wydawałby się łatwy, taki jednak nie był. Biało niebiescy mieli ciężką przeprawę z tamtejszą "Mewą".

02 listopad 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianie z pasją - Monika Chmielewska
„Chojnowianie z pasją” to cykl prezentacji mieszkańców naszego miasta i gminy szczególnie uzdolnionych, mających swoje pasje, poświęcających im całe swoje życie. Wyróżniają się na tle innych swoimi działaniami, poprzez różne formy aktywności niejako „odstają”. Po kilkumiesięcznej przerwie wracamy. Najlepsze powroty gwarantuje mocne uderzenie i właśnie takim jest prezentacja dzieł Moniki Chmielewskiej. Zapraszamy!
01 listopad 2013, Kuba, Wszystkich komentarzy: 1
 Rozpędzona Chojnowianka jedzie do Kunic

Już jutro w ramach 13 kolejki ligi okręgowej Chojnowiance przyjdzie się mierzyć w Kunicach z miejscową Mewą. Nasi piłkarze w ostatnich 5 meczach zgromadzili 13 punktów i mają poważny apetyt aby objąć prowadzenie w ligowej tabeli.

31 październik 2013, Monika Łagoda, Wszystkich komentarzy: 0
Ale sztuka! Chojnów jakiego nie znamy. Odsłona nr 4. KONKURS!

Przed Państwem czwarta odsłona sztuki chojnowskiej. Dzisiaj zaprezentuję kamienicę nr 9 przy ul. Reja oraz kamienicę nr 14 przy ul. Wojska Polskiego. Dekoracji stiukowych i płaskorzeźb ciąg dalszy.