Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
 • Polish
 • English
 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Latest newsletters

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Current events

09 June 2017, Trampkarze Chojnowianki, All comments: 0
Podziękowania od zespołu trampkarzy Chojnowianki

Zespół trampkarzy Chojnowianki Chojnów dziękuje Prezesowi Firmy STAHLBAU, Panu Romanowi Siemaszko za zakup dla całej drużyny dresów treningowych

09 June 2017, Kasia_, All comments: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

09 June 2017, admin, All comments: 0
Potrącenie w centrum miasta. Ulica Reja nieprzejezdna
Na ulicy Mikołaja Reja w godzinach porannych doszło do poważnie wyglądającego wypadku.
08 June 2017, Kasia_, All comments: 4
W 2018 r. Chojnów będzie miał własne nowoczesne centrum medyczne

O planach stworzenia w Chojnowie nowoczesnego centrum medycznego mówi się już od dawna. Teraz plany te stają się rzeczywistością. Budowa nowego obiektu rozpocznie się w sierpniu.

08 June 2017, admin, All comments: 0
VI Regionalny Konkurs Karaoke: Z ułańską fantazją [ZDJĘCIA]

W klimacie wojskowo-patriotycznym utrzymany został dzisiejszy VI Regionalny Konkurs Karaoke dla osób niepełnosprawnych, który przed południem rozpoczął się w chojnowskim Domu Kultury. Na wydarzeniu organizowanym przez Warsztat Terapii Zajęciowej pojawiło się ponad czterdziestu wokalistów reprezentujących Warsztaty Terapii Zajęciowej i Środowiskowe Domy Samopomocy z różnych rejonów województwa dolnośląskiego.

08 June 2017, admin, All comments: 0
Populacja czytelników zwiększa się [ZDJĘCIA]

Po miesiącach przygotowań w końcu nadszedł czas! W minioną środę przedszkolaki ze starszych grup wiekowych wszystkich chojnowskich placówek, zostały zaproszone przez Miejską Bibliotekę Publiczną do Domu Kultury na tradycyjną uroczystość pasowania na czytelnika.

08 June 2017, admin, All comments: 0
Nikola Rogoża i Hubert Kupczyński triumfatorami III Miejsko-Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego
W miniony wtorek aula Gimnazjum nr 2 gościła trzecią edycję Miejsko-Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego. Zawody zorganizowane zostały przez Gminne Zrzeszenie LZS w Chojnowie, Klub Tenisa Stołowego Jerzmanka Jerzmanowice oraz Gimnazjum nr 2 w Chojnowie.
08 June 2017, Kasia_, All comments: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura. W tym tygodniu będziemy mieli okazję zobaczyć bijący w ostatnim czasie rekordy popularności „The Circle. Krąg”. Sprawdź naszą rekomendację i obejrzyj zwiastun.

08 June 2017, Kasia_, All comments: 0
Zawody sportowo-pożarnicze już w najbliższą niedzielę w Rokitkach

W najbliższą niedzielę, 11 czerwca, na boisku sportowym w Rokitkach odbędą się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Impreza rozpocznie się o godz. 12.00.

08 June 2017, Urząd Gminy Chojnów, All comments: 0
Gmina Chojnów wspiera uzdolnionych uczniów
Podczas ostatniego posiedzenia Rady Gminy Chojnów został powołany Lokalny Program Wspierania Edukacji Uczniów Uzdolnionych. Inicjatywa Wójta Gminy Chojnów Andrzeja Pyrza spotkała się z aprobatą radnych i od tej pory zdolni uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Gminy Chojnów będą mogli liczyć na wsparcie w rozwijaniu swoich umiejętności. Stypendia Wójta Gminy Chojnów będą przyznawane po zakończeniu roku szkolnego.
08 June 2017, Kasia_, All comments: 0
Repertuar kina Helios (9-15 czerwca)

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 9 do 15 czerwca 2017 roku.