Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
 • Polish
 • English
 • Xantos
  • Xantos
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Latest newsletters

 • Gabinety Lekarskie
  • Gabinety Lekarskie
 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Current events

30 January 2014, Maciek, All comments: 0
„W karnawale czas na bale” czyli Biblioteczna Akademia Malucha.

Biblioteczna Akademia Malucha zagościła po raz pierwszy w tym roku w Chojnowie. Karnawał w pełni, nie mogło zatem zabraknąć zabawy dla najmłodszych. Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej przygotowali moc atrakcji dla dzieci.

30 January 2014, Pogotowie Ratunkowe, All comments: 0
Podziękowanie od pracowników Pogotowia Ratunkowego dla przedszkolaków

Pracownicy Pogotowia Ratunkowego w Chojnowie składają serdeczne podziękowania dzieciom z grupy PAJACYKI I i II oraz ŻABKI I i II oraz opiekunom: paniom ULI CZAPLIJ, RENACIE FRYMUS oraz HALINIE SALACHNIE z Przedszkola Miejskiego nr 3, a także klasom ZERO w Chojnowie za przekazanie pluszowych maskotek. Zabawki będą stanowiły wsparcie dla małych pacjentów, do których przyjedzie zespół ratownictwa medycznego.

30 January 2014, admin, All comments: 0
Zebrania wiejskie w Gminie Chojnów – harmonogram na 2014 rok

Poznaliśmy harmonogram zebrań wiejskich w naszej gminie na miesiące luty i marzec 2014 r. Spotkania te skierowane są do wszystkich, którzy chcieliby porozmawiać o sprawach ważnych dla wsi. Będzie to również doskonała okazja by podsumować rok ubiegły i zaplanować działania na rozpoczęty kilkadziesiąt dni temu nowy rok. W dalszej części szczegółowy harmonogram zebrań wiejskich.

29 January 2014, Maciek, All comments: 7
Zebranie członków KS Chojnowianka relacja video - zapraszamy!

W dniu wczorajszym odbyło się zebranie sprawozdawcze Klubu Sportowego Chojnowianka. Całość odbyła się w Domu Schrama i rozpoczęła o godzinie 18:00. Podczas tegorocznego spotkania członkowie klubu omówili istotnie kwestie związane z przyszłością drużyn młodzieżowych oraz seniorów. Serdecznie zapraszamy do relacji video z tego wydarzenia:

29 January 2014, admin, All comments: 0
Zrób to sam - prezenty na Dzień Zakochanych. Zajęcia plastyczne w MOKSiR

Jak zdobyć serce dziewczyny ze snów i chłopaka, który zawrócił nam w głowie? Co wręczyć swojej miłości by ustrzec się sztampy? Najlepiej wykonać coś własnoręcznie. Będzie ku temu okazja w najbliższy piątek w trakcie kolejnych zajęć plastycznych, na które zaprasza MOKSiR. Tym razem tematem przewodnim będą zbliżające się Walentynki.

28 January 2014, admin, All comments: 0
Wybierzmy najpopularniejszych sportowców naszego miasta i gminy!

Ruszyła szósta edycja Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2013 organizowana przez portal LCA.PL i Gazeta Legnicka. Poza sportowcami z pobliskiej Legnicy – podobnie jak w poprzednich latach – będziemy mogli wybrać sportowca 2013 roku w gminie i mieście Chojnów. Zachęcamy do oddawania głosów na swoich ulubieńców!

28 January 2014, Maciek, All comments: 0
Doskonały występ żaków w halowych turniejach piłki nożnej
W ostatnim czasie grupa żaków KS Chojnowianka wzięła udział w dwóch turniejach piłki nożnej. Pierwszy z nich odbył się 19.01.2014 w Legnickim Polu i został zorganizowany przez Klub Sportowy Miedź Legnica. Młodzi Chojnowianie dzielnie walczyli w każdym spotkaniu osiągając następujące wyniki:
27 January 2014, podkom. Tomasz Jagielski, All comments: 2
Kara aresztu dla sprawcy "drobnych" kradzieży

W dniu 13 grudnia 2013 roku Komendant Komisariatu Policji w Chojnowie, jako oskarżyciel publiczny, skierował do Sądu Rejonowego, Wydział II Karny w Złotoryi, wniosek o ukaranie 42. letniego mieszkańca jednej spod chojnowskiej miejscowości, podejrzanego o dokonanie kradzieży wyrobów alkoholowych o łącznej wartości 11 złotych i 60 groszy na szkodę właściciela sklepu spożywczego znajdującego się w Chojnowie, to jest o wykroczenie określone w art. 119 § 1 Kodeksu wykroczeń.

27 January 2014, Maciek, All comments: 0
Już w niedzielę I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Chojnowie
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Chojnowie. Zawody rozpoczną się o godzinie 9:00 w hali Powiatowego Zespołu Szkół przy ul. Matejki. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych fanów futbolu na to wydarzenie sportowe.
27 January 2014, Sławomir Tęcza UG Chojnów, All comments: 1
Pieski szukają nowego pana (Aktualizacja, 03.02.2014)

Poszukujemy nowego właściciela dla pieska rasy najprawdopodobniej amstaf, sierść krótka miedziawo-ciemna. Pies jest łagodny i młody, niestety błąka się już od dłuższego czasu, ponieważ jest mocno wychudzony i nieco pokiereszowany.

27 January 2014, Gimnazjum nr 2 w Chojnowie, All comments: 1
Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika: XII edycja Ogólnopolskiego Konkurs Języka Niemieckiego

W listopadzie 2013 r. chętni uczniowie naszego Gimnazjum przystąpili do szkolnego etapu Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. Była to już XII edycja tegoż przedsięwzięcia. Mimo tego, iż przystąpiliśmy do niego pierwszy raz, to do regionalnego etapu we Wrocławiu zakwalifikowały się dwie uczennice: Justyna Samaszko z klasy 2e i Julia Silldorff z klasy 3a. Opiekunkami merytorycznymi dziewczynek są nauczycielki języka niemieckiego – Panie Justyna Kuszek i Gabriela Seweryniak.