Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Aktualne wydarzenia

09 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dni Chojnowa 2014 w naszym obiektywie - część I

Dobiegły końca Dni Chojnowa 2014. Prezentujemy Państwu ponad 400 zdjęć z weekendu pełnego emocji, dobrej muzyki i tańca. Nie zabrakło również dodatkowych atrakcji, które towarzyszyły głównym wydarzeniom. Dość słów – oddajmy głos zdjęciom.

09 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dni Chojnowa 2014 - będzie co wspominać!

Rozpoczął barwny korowód i wystawa w Muzeum Regionalnym, zakończył koncert grupy Dylemat. Dni Chojnowa Anno Domini 2014 przeszły do historii. Jak było? Na pewno kolorowo, różnorodnie, głośno, z pompą. Niestety również gorąco, do tego stopnia, że „mineralka” w okolicznych sklepach znikała niczym w trakcie skażenia wody pałeczką okrężnicy.

09 czerwiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Biało niebiescy wywieźli punkt z Przemkowa.
W przedostatniej kolejce klasy okręgowej KS Chojnowianka zmierzyła się w meczu wyjazdowym z Zametem Przemków. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17:00 w strasznym upale. Tuż po pierwszym gwizdku inicjatywę na murawie przejęli gospodarze, którzy konstruowali śmiałe ataki na bramkę Pisarskiego.
09 czerwiec 2014, Gimnazjum nr 2 w Chojnowie, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum nr 2 w projekcie CENTRES – „Kreatywność i przedsiębiorczość w szkołach”
W dniu 5 czerwca 2014 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbyło się krajowe podsumowanie międzynarodowego projektu CENTRES "Kreatywność i przedsiębiorczość w edukacji". Z realizatorami projektu spotkała się wiceminister edukacji Joanna Berdzik, podkreślając wagę tego typu przedsięwzięć. Certyfikaty udziału w projekcie wręczały prezes Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności Anna Przybylska i koordynator projektu British Council - Ewa Ayton. Do udziału w konferencji zostało zaproszone Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Chojnowie. Gimnazjum reprezentowała pani Małgorzata Potaczała koordynator projektu.
09 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łatwo nie będzie. Spływ kajakowy już za niecały tydzień!

W niedzielę, 7 czerwca, odbył się rekonesans górnego odcinka tegorocznego spływu rzeką Skorą. Wszystko wskazuje na to, że łatwo nie będzie. Jako pierwsi informujemy, że górny odcinek jest bardzo malowniczy. Brzegi porastają piękne drzewa tworzące miejscami wodne aleje. Problem tkwi na dnie koryta. Głazy kamienie, łachy żwirów i niski stan wody. To jest problem, z którym muszą sobie poradzić organizatorzy. Jak trudne są warunki przekonało się dno kajaka pana Jurka. Zdarta została nawet stara niebieska farba.

08 czerwiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 4
Czarni Rokitki nie do zatrzymania. Chrobry Głogów na kolanach
W dniu dzisiejszym Czarni Rokitki rozegrali jeden z najważniejszych meczy w tym sezonie. W chwili obecnej piłkarze z naszej gminy walczą o utrzymanie w klasie okręgowej. Ekipa z naszej gminy rywalizowała z Chrobrym II Głogów. Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie i dostarczyło kibicom wiele emocji.
08 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
7 pytań do… psychologa.
"Moja praca najogólniej polega na pomaganiu innym – na próbie zrozumienia każdej z osób, które do mnie przychodzą i problemów z jakimi się zgłaszają, na ich wysłuchaniu i pomaganiu im w zobaczeniu tego „problemu z innej strony”, na takim przeformułowaniu, które umożliwia zaplanowanie i dokonanie zmian w dotychczasowej sytuacji."
08 czerwiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Żaki bezkonkurencyjne w turnieju piłki nożnej na Stadionie Miejskim (VIDEO)
Murawa Stadionu Miejskiego w Chojnowie zamieniła się w dniu dzisiejszym w dwa mniejsze boiska. Wszystko to za sprawą Żaków - młodych adeptów futbolu, którzy rywalizowali w turnieju piłki nożnej. Głównym inicjatorem i organizatorem zawodów był Klub Sportowy Chojnowianka. Od godziny 11:00 można było usłyszeć okrzyki zwycięzców i jęk zawodu przegranych. Dzieci z uśmiechem na twarzy walczyły o każdą piłkę.
07 czerwiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 5
Adam Szydełko nie do zatrzymania w turnieju tenisa ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa
Od godziny 11:00 kort tenisowy w Chojnowie zamienił się w pole "bitwy". Wszystko to za sprawą turnieju tenisa ziemnego o Puchar Burmistrza Chojnowa. Już na samym początku tej imprezy sportowej organizatorów spotkała bardzo miła niespodzianka. Na liście startowej turnieju pojawiło się dwudziestu uczestników, w tym dwie panie.
07 czerwiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Ciężka przeprawa juniorów KS Chojnowianka
Przedostatnie spotkanie ligowe rozegrali juniorzy młodsi chojnowianki. W dniu dzisiejszym rywalizowaliśmy z Konfeksem Legnica. Nasi piłkarze po ostatniej victorii nad Iskrą Kochlice podeszli do tego spotkania ze sporymi nadziejami na wygraną.
07 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pobiegli, bo lubią. Pierwsza odsłona akcji za nami.

Przez około godzinę miłośnicy biegania z miasta i okolic wylewali siódme poty na bieżni przy popularnej „109-tce” biorąc udział w pierwszej odsłonie chojnowskiej akcji BiegamBoLubię. Już za tydzień kolejny trening – wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy!

Sklep Bigform