Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Ostatnie gazetki

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Aktualne wydarzenia

22 wrzesień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapraszamy na Dzień Otwarty "Rozumiemy, wspieramy, pomagamy"
Dyrektor i Pracownicy Powiatowej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Chojnowie zapraszają wszystkich chętnych, a w szczególności Dzieci, Rodziców, Opiekunów i Nauczycieli na Dzień Otwarty – „Rozumiemy, wspieramy, pomagamy”,który jest połączony z uroczystym rozpoczęciem działalności Sali Doświadczania Świata i odbędzie się 23 września o godzinie 11:30.
22 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Puchar Polski znowu w Rokitkach. Czarni ruszają do boju
Już jutro w Rokitkach odbędzie się kolejna runda Pucharu Polski Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej - okręgu Legnica. Czarni znakomicie wstrzelili się w te rozgrywki wygrywając w pierwszej rundzie z Olimpią Olszanica aż 14:0. Jest to doskonały początek tego co może nas dalej czekać. Nikomu nie trzeba chyba przypominać ostatniego wielkiego sukcesu w Pucharze Polski, gdzie ekipa z naszej gminy odpadła dopiero w meczu z II ligową Stalą Stalowa Wola.
22 wrzesień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
XIII Mistrzostwa PSP Województwa Dolnośląskiego w Ratownictwie Wysokościowym
Wtorek 23 września będzie okazją do sprawdzenia stopnia wyszkolenia ratowników wysokościowych Państwowej Straży Pożarnej. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy na terenie Wzgórza Chmielowego (Park Piastowski) w Chojnowie przeprowadzi XIII Mistrzostwa PSP Województwa Dolnośląskiego w Ratownictwie Wysokościowym.
21 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni zdominowali Kaczawę Bieniowice. Klasyczny hattrick Guta!(foto)
Dzisiejsze popołudnie bezwzględnie należało do Czarnych Rokitki, którzy w meczu wyjazdowym rywalizowali z Kaczawą Bieniowice. Choć ekipa z naszej gminy w ostatnich spotkaniach nie pokazywała najwyższej dyspozycji to dziś byliśmy bezkonkurencyjni. Mecz rozpoczął się o godzinie 17:00.
21 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 5
Miedź Legnica nie dała szans Chojnowiance (foto)
Fatalna passa KS Chojnowianka w IV lidze dolnośląskiej nadal trwa. Wczoraj zmierzyliśmy się przed własną publicznością z drugą drużyną Miedzi Legnica. Niestety, pomimo nadziei na dobry wynik, nie udało się zdobyć choćby jednego punktu. Goście pewni siebie zawitali do Chojnowa. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16:00. Od pierwszego gwizdka inicjatywę na murawie przejęli legniczanie. Dobra gra w środku pola oraz na skrzydłach nie pozwalała biało niebieskim na dobrą grę w defensywie.
20 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Dzieci walczyły o każdy centymetr boiska. Chojnowianka z podwójnym podium!
Dzisiejszy poranek bezwzględnie należał do najmłodszych piłkarzy. O godzinie 11:00 na chojnowskim Orliku rozpoczął się Turniej Piłki Nożnej. Dzieci z wielkim entuzjazmem przystąpiły do rozgrywek. Widać było sporo radości i poddenerwowania które towarzyszyło każdej potyczce. Zawody sportowe zostały zorganizowane przez KS Chojnowianka Chojnów. Do rywalizacji przystąpiło sześć ekip piłkarskich w tym dwie z naszego miasta.
19 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
"Turysto! Szanuj Środowisko" - już jutro rusza Akcja Sprzątania Świata
Od jutra rusza kulminacyjny moment Akcji Sprzątania Świata. Tegoroczna edycja prowadzona jest pod hasłem: " Turysto! Szanuj Środowisko". W tym roku Akcja Sprzątania Świata przeszła małą rewolucję.
19 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka powalczy z Miedzią o punkty ligowe - zapowiedź meczu
Już jutro o godzinie 16:00 na bocznej płycie przy MOKSiRze KS Chojnowianka rozegra kolejne spotkanie w IV lidze dolnośląskiej. Mecz będzie bardzo trudny i wymagający, gdyż rywal, który zjawi się w Chojnowie to Miedź II Legnica. Na dzień dzisiejszy "Miedzianka" zajmuje drugą lokatę w tabeli z kompletem punktów. Nasi sobotni rywale do tej pory strzelili 24, a stracili zaledwie 8 goli.
19 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni na wyjeździe powalczą z Bieniowicami - zapowiedź meczu
Pracowita niedziela czeka podopiecznych Mirosława Dragana. Czarni Rokitki w meczu wyjazdowym rywalizować będą z Kaczawą Bieniowice. Ekipa z naszej gminy nie jest w tak wysokiej dyspozycji jak pod koniec ubiegłego sezonu.
18 wrzesień 2014, Szlachetna Paczka, Wszystkich komentarzy: 8
SZLACHETNA PACZKA pod patronatem Starosty Legnickiego
Jednym z tysiąca miast biorących udział w tegorocznej edycji Projektu Szlachetna Paczkajest również Chojnów, w którym to rozpoczęła się już rekrutacja wolontariuszy. Patronat nad SZLACHETNĄ PACZKĄ 2014w Chojnowie objął Starosta Legnicki Jarosław Humenny.
18 wrzesień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chwytaj wiosło! Zaproszenie na wystawę fotgraficzną
Serdecznie zapraszamy wszystkich na spotkanie w Sali Edukacyjnej wMiejskiej Bibliotece Publicznej, które odbędzie się 19 września 2014 r. o godzinie 17.00. Uczestnicy będą mogli obejrzeć wystawę zdjęć z tegorocznych spływów oraz dwa pokazy slajdów.
Sklep Bigform