Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum arena PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Current events

23 June 2014, Gimnazjum nr 1 w Chojnowie, All comments: 0
Hardcorowy spływ z „Jedynką”
To było naprawdę szalone przedsięwzięcie. Kiedy dzisiaj siedzę przed komputerem, zastanawiam się, czy trafiają się więksi wariaci niż my. Wydawać by się mogło, że jakieś trzy czarownice w kapelusikach i koronkowych rękawiczkach zaklęły nam pogodę. Niestety, nasza impreza jest z rodzaju tych, których nie można odwołać. Jesteśmy zależni od innych i ponosimy tego koszta. Ale nie o tym chcę wam opowiedzieć. Trzeci rok spływów i kolejna próba wody. Poddali się jej bez wahania nasi uczestnicy.
23 June 2014, Maciek, All comments: 1
Poznaliśmy plan sparingów KS Chojnowianka przed IV ligą.
KS Chojnowianka pomału musi zacząć myśleć o zbliżającym się wielkimi krokami sezonem inaugurującym występy w IV lidze. Nasi piłkarze, zanim jednak rozpoczną rozgrywki ligowe, rozegrają kilka spotkań kontrolnych, w celu lepszego przygotowania. Poznaliśmy najbardziej prawdopodobny plan sparingów naszego zespołu.
22 June 2014, Maciek, All comments: 0
"Piłka nożna to gra zespołowa" - rozmowa z Aleksandrem Bernatem
Aleksander Bernat to niespełna 17-to letni piłkarz Czarnych Rokitki, który jest, co prawda cały czas w wieku juniora młodszego, jednak na co dzień występuje w juniorach starszych Czarnych Rokitki trenowanych przez Janusza Cygana i jest wyróżniającą się postacią w swojej drużynie. Świetne występy w meczach juniorskich zaowocowały zaufaniem trenera Mirosława Dragana, który w decydujących meczach o utrzymanie w lidze okręgowej odważnie postawił na juniora a ten odpłacił mu się bramkami strzelanymi w każdym meczu!
21 June 2014, admin, All comments: 0
7 pytań do… kosmetyczki.
"Kosmetyczka, to wymarzony zawód dla kobiety, ale jak w każdym zawodzie bywają chwile nerwowe i stresujące, ale nie są one związane z moimi klientkami. Sytuacje w których się stresuję, a jest ich naprawdę niewiele, to niewysłana na czas przesyłka z towarem, kiedy urządzenie odmawia posłuszeństwa lub kiedy z nieznanych przyczyn gaśnie światło. Cała reszta z pozytywnym nastawieniem do życia zawsze się udaje!"
21 June 2014, Maciek, All comments: 2
Krótka droga do IV ligi. Podsumowanie sezonu 2013/2014 w wykonaniu biało niebieskich
Ciężki i bardzo emocjonujący sezon piłkarski już niestety za nami. KS Chojnowianka z A klasy awansowała do piłkarskiej okręgówki. Jako beniaminek nasza ekipa spisała się ponad wszelkie oczekiwania. Nastąpiło wiele zmian zwłaszcza przy drużynie seniorów. Na początku sezonu, tuż przed rozpoczęciem rozgrywek, stanowisko szkoleniowca objął Rafał Kryszczuk. Młody trener swoim uporem i zacięciem pokazał, że w ciągu zaledwie kilu tygodni można zbudować zespół, który będzie walczył o najwyższe trofea.
20 June 2014, Maciek, All comments: 0
Uwaga czterogodzinna przerwa w dostawie wody
W dniu dzisiejszym 20.06.2014 o godz. 15:00 prywatny wykonawca rozpoczął pracę związane z wykonaniem przyłącza kanalizacyjnego do budynku nr 1 przy ul. Mickiewicza. W wyniku tych prac została uszkodzona rura wodociągowa fi80 na ul. Mickiewicza, co spowodowało przerwę w dostawie wody na ulicach Mickiewicza, Witosa, Małachowskiego, Niemcewicza, Komuny Paryskiej, Tkacka, Plac Konstytucji 3 Maja i Dąbrowskiego. Uszkodzenie usuwa Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Usunięcie usterki potrwa około 4 godzin.
20 June 2014, Maciek, All comments: 5
Zdarzenie drogowe przy ul. Legnickiej
W dniu dzisiejszym około godziny 10 miało miejsce zdarzenie drogowe przy skrzyżowaniu ulic: Legnickiej i Długosza. Kierujący pojazdem osobowym marki Ford Escort wymusił pierwszeństwo przejazdu skręcając w ul. Legnicką w kierunku Ośrodka Zdrowia i tym samym doprowadził do kolizji z Fordem Mondeo zmierzającym w kierunku Legnicy.
20 June 2014, Maciek, All comments: 0
Kolejna zbiórka elektrośmieci już w najbliższą sobotę
Mimo, że zarówno miasto jak i gmina Chojnów regularnie przeprowadzają zbiórkę elektrośmieci mieszkańcy często pytają – gdzie można wyrzuć zużyte baterie, uszkodzony sprzęt RTV i AGD i inne podobne sprzęty zasilane na prąd czy baterie? Na najbliższą sobotę zaplanowano kolejną zbiórkę elektrośmieci na terenie naszego miasta.
19 June 2014, admin, All comments: 0
7 pytań do… fizjoterapeuty.
"Praca fizjoterapeuty nie polega tylko i wyłącznie na masażu jak może się wydawać ludziom. Oprócz masażu i rehabilitacji ruchowej, bądź też zabiegów fizykalnych, które wykonujemy, musimy rozmawiać z pacjentem, poznać jego problem, motywować go do działania i najważniejsze - uczyć go jak ma sobie poradzić w trudnych sytuacjach, w życiu codziennym."
19 June 2014, Maciek, All comments: 16
Porażka na koniec sezonu. Juniorzy młodsi ulegli Kuźni Jawor.
W niedzielę ostatnie spotkanie ligowe rozegrała drużyna juniorów młodszych KS Chojnowianka. Nasi piłkarze udali się do Jawora, by tam rywalizować z miejscową Kuźnią. Chojnowianie z bardzo pozytywnym nastawieniem wyjeżdżali na to spotkanie. W końcu to ostatni mecz i przyszedł czas na odpoczynek i regenerację przed rudną jesienną. Rywal był wymagający, Kuźnia zajmuje obecnie czwartą pozycję w tabeli rozgrywek.
19 June 2014, Maciek, All comments: 4
Licytacja gołębi z hodowli Lucci Campaniniego w chojnowskim "Pałacyku"
Kilka dni temu w Chojnowie odbyła się aukcja gołębi włoskiego mistrza Lucci Campaniniego. W restauracji „Pałacyk” zebrało się wielu hodowców z naszej okolicy. Na sprzedaż przeznaczono 39 młodych ptaków z rocznika 2014. Wszystkie gołębie pochodzą od Lucci Campaniniego, który zasłynął swoimi osiągnięciami podczas wielu różnych imprez międzynarodowych. Gołębie zostały wystawione w klatkach już o godzinie 15:00, natomiast tuż po 18 odbyły się pierwsze licytacje.
Sklep Bigform