Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform
 • OLA PHU
  • OLA PHU
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Latest newsletters

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Gabinety lekarskie
  • Gabinety lekarskie

Current events

26 October 2014, Maciek, All comments: 0
Trzy do zera i kolejne trzy punkty Czarnych Rokitki.
Dziś o godzinie 14:00 rozpoczęło się kolejne spotkanie klasy okręgowej z udziałem Czarnych Rokitki. Nasi, przed własną publicznością, podejmowali trzynasty w tabeli Zamet Przemków. Przy bardzo dobrych warunkach atmosferycznych piłkarze pojawili się na murawie. Nietypowo jak dla Czarnych mecz rozegrany został w niedzielę, a nie w sobotę. Podopieczni Mirosława Dragana bez większych osłabień zameldowali się na boisku. Na ławce rezerwowych pojawili się powracający do zdrowia Metanowski oraz Żymańczyk.
26 October 2014, admin, All comments: 0
Koncert charytatywny dla Marka Smolenia- podziękowanie za wsparcie
23 października, w Domu Schrama odbył się koncert charytatywny dla Marka Smolenia. Przybyło wielu gości, gotowych do niesienia pomocy. Pragniemy serdecznie podziękować zespołowi "Pokolenie" za wspaniały koncert oraz wszystkim obecnym, którzy przekazali środki finansowe oraz wyrazili słowa wsparcia i otuchy.
25 October 2014, admin, All comments: 0
Oficjalne ważenie zawodników przed meczem Polska-Ukraina (video)
Już jutro wielki dzień dla naszych chojnowskich bokserów - Kamila Mroczkowskiego oraz Łukasza Niemczyka. Zawodnicy, którzy na co dzień w Chojnowie trenują pod czujnym okiem Arkadiusza Lewandowskiego będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w meczu bokserskim Polska-Ukraina.Dziś w patio Galerii Piastów odbyło się oficjalne ważenie zawodników przed galą.
25 October 2014, admin, All comments: 0
Cofamy zegarki- zmiana czasu na zimowy Z soboty na niedzielę zmieniamy czas z letniego na zimowy. Nad ranem, 26 października, cofniemy zegarki z godziny 3:00 na 2:00, dzięki czemu będziemy mogli pospać o godzinę dłużej. Czas letni zacznie ponownie obowiązywać od 29 marca 2015 roku.
25 October 2014, admin, All comments: 2
Premier Tanzanii z wizytą w Chojnowie

W odpowiedzi na zaproszenie Witolda Karczewskiego- Wiceprezesa Krajowej Izby Gospodarczej, z wizytą do Polski przybyła delegacja rządowa Zjednoczonej Republiki Tanzanii pod przewodnictwem premiera Mizengo P. Pinda. W piątek, 24 października delegacja odwiedziła Chojnów. Premier Tanzanii zwiedził fabrykę Feerum SA i spotkał się z właścicielem, w celu podjęcia rozmów dotyczących współpracy fabryki z krajem afrykańskim.

25 October 2014, Maciek, All comments: 0
Chojnowianka z pierwszym kompletem punktów. Ograliśmy czołową drużynę IV ligi.
Chojnowianka, po serii słabych spotkań, dziś w końcu się przełamała osiągając pierwsze zwycięstwo w IV lidze. Ku uciesze wszystkich kibiców trzy oczka zdobyliśmy nie ze słabą ekipą, lecz z drużyną z tzw. "czuba" tabeli.
25 October 2014, Partnerstwo , All comments: 0
Oferta pracy dla TOKARZY CNC w Chojnowie
Firma Molndals Industriprodukter Polska Sp. Z o.o poszukuje pracownika na stanowisko „Operator maszyn CNC” tokarz-frezer.
24 October 2014, admin, All comments: 11
Organizacja debaty kandydatów na Burmistrza Chojnowa i Wójta Gminy Chojnów
Portal chojnow.pl wyszedł z inicjatywą organizacji debaty kandydatów na Burmistrza Miasta Chojnowa oraz kandydatów na Wójta Gminy Chojnów.Część kandydatów wyraziła już chęć udziału w debacie.O szczegółach poinformujemy Państwa wkrótce.

24 October 2014, admin, All comments: 0
Międzynarodowy Turniej Bokserski Polska- Ukraina- podsumowanie konferencji prasowej Najbliższa niedziela 26 października bezwzględnie należeć będzie do bokserów. Wszystko to za sprawą Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego Polska – Ukraina. Cała gala odbędzie się w Legnicy w Hali Sportowej przy ul. Lotniczej 52.

24 October 2014, admin, All comments: 0
Pies rasy spaniel szuka właściciela!
Wczoraj, tj. 23.10.2014 r. otrzymano zgłoszenie o błąkającym się już od kilku dni piesku rasy spaniel w miejscowości Goliszów. Po przybyciu na miejsce okazało się, że jest to śliczny, rasowy samiec w młodym wieku o rudej sierści. Najprawdopodobniej zagubił się swojemu właścicielowi, ponieważ jest dobrze odżywiony i bardzo zadbany.

24 October 2014, Maciek, All comments: 0
Chojnowianka jutro powalczy z Olimpią Kowary - zapowiedź meczu!
Już jutro KS Chojnowianka walczyć będzie o kolejne punkty ligowe. Łatwo na pewno nie będzie. Podopieczni Ireneusza Chrzanowskiego wybierają się na spotkanie wyjazdowe do Kowar. Lokalna Olimpia zajmuje trzecią lokatę w IV lidze dolnośląskiej i bardzo dobrze radzi sobie w każdym spotkaniu. Nasi jutrzejsi rywale uzbierali do tej pory 21 punktów, z czego zwyciężali siedmiokrotnie i czterokrotnie przegrywali.