Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
  • Xantos
    • Xantos
  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie

Current events

21 August 2013, admin, All comments: 0
Dożynki Gminne w Niedźwiedzicach rozpoczną się w najbliższą niedzielę
Już w najbliższą niedzielę odbędą się dożynki w Niedźwiedzicach. Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej uroczystości. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. wybory Miss Skory, występy licznych zespołów, mecz piłkarski czy też zabawę taneczną. Ponadto w ramach dożynek przewidziane są pokazy strażackie, konkursy dla dzieci i dorosłych czy też loteria fantowa
20 August 2013, Maciek, All comments: 0
Reprezentacja Champion Chojnów podsumowała Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży
W ubiegłym tygodniu reprezentanci Champion Chojnów Powiat Legnicki brali udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży nazywanej również Mistrzostwami Polski 2013. Turniej odbywał się w Łodzi, gdzie zjawiły się 62 najlepsze kluby bokserskie z całego kraju. Nasza ekipa finalnie zajęła 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej zdobywając dwa srebrne medale oraz jeden brązowy.
20 August 2013, admin, All comments: 3
Wakacje z MOKSiR - dzieci nie narzekały na brak wrażeń - ognisko na koniec!
Wczoraj ruszyła druga tura wakacji z MOKSiR. Dzieci nie mogły się już doczekać kolejnych zajęć. Organizator nie zawiódł oczekiwań najmłodszych i sprostał zadaniu. Na początek dzieci rozwijały zdolności plastyczne poprzez malowanie z wykorzystaniem farbek plakatowych.
19 August 2013, admin, All comments: 9
Eleni na chojnowskiej Muzyce w Rynku!

Mamy wspaniała wiadomość dla niemałej ilości fanów polskiej piosenkarki greckiego pochodzenia - Eleni. Już w niedzielę, 25 sierpnia 2013 r. na "Muzyce w Rynku" zaśpiewa urodzona w Bielawie artystka. Serdecznie zapraszamy!

19 August 2013, admin, All comments: 13
Nie przed kamerą, a na piśmie. Urząd Miejski o tzw. "rewolucji śmieciowej".

Po długich oczekiwaniach udało nam się otrzymać odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania dotyczące „ustawy śmieciowej”. Nie przed kamerą, a na piśmie uzyskaliśmy odpowiedź z Urzędu Miejskiego w Chojnowie. Jak mówi stare dobre porzekadło „Lepiej późno niż wcale”.

19 August 2013, Maciek, All comments: 1
Czarni nie zawiedli oczekiwań kibiców na własnym stadionie!
Wczoraj w ramach klasy okręgowej rywalizowała również ekipa z naszej gminy - Czarni Rokitki. Podopieczni Mirosława Zielenia po pierwszej porażce w Legnickim Polu za wszelką cenę chcieli udowodnić, że w tym sezonie osiągną również dobry wynik. Tym razem rywalem była drużyna Konfeksu Legnica, który w swojej pierwszej próbie zdeklasował Odrę Chobienia 5:0.
19 August 2013, admin, All comments: 0
Wakacje z MOKSiR dla najmłodzszych ruszają już dziś

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chojnowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-13 lat na drugą część zajęć wakacyjnych, które rozpoczynają się już dziś i potrwają do piątku. Warsztaty będą odbywały się w godzinach 10:00 - 12:00 w kawiarence MOKSiR.

19 August 2013, admin, All comments: 0
MÓJ ALBUM RODZINNY - MOJA HISTORIA - KONKURS Z WROCŁAWSKIM OKiS
Wrocławski Ośrodek Kultury i Sztuki zorganizował konkurs pt. Mój Album Rodzinny - Moja Historia. Celem programu jest rozbudzenie tożsamości kulturowej młodych Dolnoślązaków. Poprzez dzieje własnych rodzin, uczestnicy przedsięwzięcia śledzą dzieje regionu. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich osób fizycznych, a w szczególności młodzieży.Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego miasta do udziału w zabawie.
18 August 2013, Maciek, All comments: 8
Mamy trzy punkty! Biało niebiescy odrabiają straty.
Biało niebiescy wywalczyli 3 pierwsze punkty w okręgówce. W dniu dzisiejszym rywalizowali z Odrą Chobienia. Po ostatnim meczu zawodnicy nie byli zadowoleni z własnej gry, jednak szybko udało się im pozbierać i pokazać w dzisiejszym spotkaniu, że stać ich na więcej.
17 August 2013, admin, All comments: 6
Wreszcie pojedziemy do Lubina po równiej drodze! (Video)
Remont ulicy lubińskiej nareszcie dobiegł końca. Od kilku dni mieszkańcy Chojnowa mogą w pełni użytkować nowopowstałą drogę. Co się zmieniło? - bardzo wiele świeża nawierzchnia asfaltowa, nowe chodniki, szersza droga. Warto było „pomęczyć” się przez czas remontu i znieść utrudnienia w ruchu, aby w końcu doczekać się dobrej drogi.
16 August 2013, Maciek, All comments: 0
Czarni Rokitki również zawiedli na inaugurację sezonu.
Drużyna Czarnych Rokitki w dniu wczorajszym również rozpoczęła rywalizację w klasie okręgowej. Na sam początek ekipie z naszej gminy przyszło zmierzyć się z beniaminkiem „okręgówki” – Legnickim Polem. Punktualnie o godzinie 17:00 rozbrzmiał pierwszy gwizdek arbitra głównego.