Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica
  • OLA PHU
    • OLA PHU

Latest newsletters

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Current events

08 October 2014, Małgorzata Uroda, All comments: 0
 Obiad w lżejszej odsłonie
Tłusty i ,,ciężki” obiad to nie tylko nadmiar kalorii, ale przede wszystkim danie, które ,,nadwyręża” możliwości naszego układu pokarmowego. Jeśli walczysz z wysokim cholesterolem, nadciśnieniem i otyłością takie posiłki powinny stać się okazjonalne – wręcz od święta. Poniżej dwa przykłady dość tradycyjnych obiadów, które można w łatwy sposób przerobić na lekkie i pożywne dania.
08 October 2014, admin, All comments: 0
Zaproszenie na wernisaż wystawy fotograficznej Dariusza Matysa
10 października o godz.18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej Dariusza Matysa "Moje miejsce na Ziemi". Prace chojnowianina były już prezentowane na wystawie "W objęciach obiektywu" w 2011. Serdecznie zapraszamy.
08 October 2014, admin, All comments: 0
Intermarche przeprowadziło akcję "Jedz jabłka" w SP nr 4

Intermarche rozpoczęło akcję "Jedz jabłka", której pierwszymi odbiorcami byli uczniowie oraz grono pedagogiczne ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie. W środę, 8.10., podczas pierwszej przerwy lekcyjnej, wszyscy obecni mogli poczęstować się smacznymi owocami. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem, dzięki czemu rozdano kilka skrzynek jabłek. Zorganizowanej akcji przyświecało hasło "Jedz jabłka. Obowiązek patriotyczny jeszcze nigdy nie był tak smaczny".


08 October 2014, Maciek, All comments: 0
Chojnowianka Chojnów - AKS Strzegom. Mecz już jutro, czy będą kolejne punkty?
Jutrzejsze popołudnie może okazać się przełomowe dla Chojnowianki, która pod wodzą nowego szkoleniowca, podejmie AKS Strzegom. Nasz rywal nie specjalnie spisuje się w IV ligowych rozgrywkach. Do tej pory nasi jutrzejsi goście trzykrotnie wygrywali, dwukrotnie remisowali oraz czterokrotnie przegrywali.
08 October 2014, LMKS SFORA Chojnów, All comments: 0
Czeskie metale szlachetne w Chojnowie
W Hradec Králové położonym w północnej części Czech,połączone siły LMKS GLADIUS Bolesławiec i LMKS SFORA Chojnów wywalczyły wspólnie 2 pierwsze miejsca, 3 drugie miejsca i 1 trzecie miejsce.
08 October 2014, Partnerstwo , All comments: 0
Samoobrona i Nauka Tańca Towarzyskiego w Play CityJuż od października zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Parku Rozrywki Play City na 2 piętrze Galerii Piastów do wzięcia udziału w Akademii Play City. Jest to specjalna oferta zajęć tematycznych składająca się z kursów AIKIDO, oraz Nauki Tańca Towarzyskiego I stopnia, opracowana i zrealizowana pod okiem profesjonalnych trenerów!

08 October 2014, Maciek, All comments: 0
Czarni gonią lidera. Jutro o 15:30 szansa na kolejne punkty.
Już jutro o 15:30 na murawie pojawią się podopieczni Mirosława Dragana, którzy rywalizować będą z ekipą Mieszka Ruszowice. Nasz rywal na początku sezonu spisywał się wyśmienicie i wydawałoby się, że będzie się liczyć w walce o IV ligę. Mieszko ograł Arkon aż 6:1, tydzień później Iskra Kochlice okazała się słabsza od drużyny z Ruszowic. Później było już tylko gorzej nasi sobotni rywale zaczęli przegrywać, w między czasie zaliczyli spektakularne zwycięstwo nad Zametem Przemków 6:1 i na tym koniec dobrej gry.
07 October 2014, Maciek, All comments: 10
Ireneusz Chrzanowski nowym trenerem seniorów Chojnowianki. Arkadiusz Paluch opuszcza klub.
Wobec słabych wyników, jakie do tej pory osiągał nasz klub Zarząd zdecydował się na dość drastyczny krok jakim było zwolnienie Arkadiusza Palucha. Chojnowianka dotychczas osiągała słabe wyniki w lidze, po dziewięciu kolejkach uzbieraliśmy zaledwie 3 punkty i w chwili obecnej zajmujemy ostatnie miejsce. Warto dodać, że w ostatnich dwóch meczach biało niebiescy zgromadzili dwa punkty, a sama gra zaczynała się pomału układać.
07 October 2014, admin, All comments: 0
Spotkanie autorskie z Zenobią Adamczyk w Bibliotece Miejskiej
Zenobia Adamczyk w książce "Mieć biust jak C.C." opowiada o swoich zmaganiach z rakiem piersi. Jej słowa skierowane są zarówno do osób dotkniętych chorobą jak i do tych, którzy nie biorą pod uwagę tego, że mogą zachorować. Spotkanie autorskie, które miało miejsce 1.10. w Bibliotece Miejskiej przebiegało dwutorowo.
07 October 2014, Partnerstwo, All comments: 0
Czarni II Rokitki zwyciężają na trudnym terenie
W czasie, kiedy Czarni Rokitki znakomicie radzą sobie w klasie okręgowej, ich rezerwy czyli druga drużyna Rokitek zaczyna coraz częściej wygrywać w B-klasie. W miniony weekend pokonaliśmy Nową Wieś Złotoryjską 4:3. Był to mecz wyjazdowy. Od samego początku trudno było wskazać jednoznacznie faworyta tego spotkania, gdyż są to dwie równorzędne drużyny. Kibice wskazywali na podział punktów, było jednak nieco inaczej.
07 October 2014, Maciek, All comments: 0
Młodzi Gniewni z pierwszym i drugim miejscem w turniejach ligi halowej!
Bardzo pracowite dwa tygodnie zaliczyli wychowankowie Marcina Rabandy. Nasi młodzi adepci futbolu rozpoczęli zmagania piłkarskie w turniejach ligi trawiastej. Dwa tygodnie temu rozpoczęto rywalizację w Legnicy. Do zawodów przystąpiły drużyny:
Sklep Bigform