Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica
Nowe mieszkania

  • OLA PHU
    • OLA PHU

Latest newsletters

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Current events

03 May 2015, Maciek, All comments: 0
Sześć punktów w trzy dni. Kolejne zwycięstwo Czarnych Rokitki
Czarni Rokitki na fali. Tak pokrótce można opisać ostatnie wyczyny ekipy z naszej gminy. W piątek rywalizowaliśmy z Kaczawą Bieniowice. Zdominowaliśmy rywala w drugiej połowie zwyciężając 4:1. Dziś przyszła kolej na spotkanie z GKS`em Męcinka. Wszystko rozpoczęło się o godzinie 14:00.
03 May 2015, Czarni Rokitki, All comments: 1
PRACA Z MŁODZIEŻĄ NA WYSOKIM POZIOMIE.CZARNI ROKITKI WYGRYWAJA KOLEJNY MECZ  LIGOWY.

Bardzo dobrze na boiskach trawiastych spisują się drużyny młodzieżowe Czarnych Rokitki. Praca z dziećmi i młodzieżą w klubie stoi na wysokim poziomie. Doskonałym dowodem na to są nie tylko dobre wyniki osiągane w lidze, ale przede wszystkim wychowankowie, których można spotkać w Zagłębiu Lubin, Miedzi Legnica czy Koronie Kielce.

03 May 2015, Gimnazjum nr 1, All comments: 0
UCZENNICA GIMNAZJUM NR 1 WŚRÓD NAJLEPSZYCH W POLSCE!!!

Miło nam zakomunikować, że uczennica kl. I d naszej szkoły - Marta Zatwarnicka została laureatką Ogólnopolskiej Stypendiady Polonistycznej w kategorii ,,ortografia”. Gimnazjalistka zdobyła maksymalną liczbę pięćdziesięciu punktów, plasując się tym samym na I miejscu.

03 May 2015, admin, All comments: 29
Program obchodów Święta Konstytucji 3 Maja
Obchody kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, rozpoczną się o godz. 11.30 przy obelisku, gdzie władze i wszyscy chętni złożą kwiaty w hołdzie polskim patriotom. Stamtąd, wierni udadzą się do Dużego Kościoła na mszę św. w intencji Ojczyzny. O godz. 17.00 rozpocznie się pierwszy z cyklu tegorocznych koncertów pod hasłem Muzyka w Rynku. Na scenie pojawi się zespół TREND MUSIC i wykonawcy ze Studia FAME.
02 May 2015, Maciek, All comments: 5
Wielka Lipa w Chojnowie!
Dzisiejsze spotkanie Chojnowianki z Sokołem Wielka Lipa nie zapowiadało się tak tragicznie, jak się zakończyło. W ubiegłej rundzie, w meczu wyjazdowym, zremisowaliśmy bezbramkowo z naszym dzisiejszym rywalem. Dziś losy spotkania potoczyły się zupełnie inaczej.
01 May 2015, Maciek, All comments: 0
Festiwal strzelecki w Rokitkach. Czarni rozgromili Kaczawę Bieniowice w kwadrans
Zakończyła się 21 kolejka klasy okręgowej, w której na murawie obejrzeliśmy znakomite spotkanie w wykonaniu Czarnych Rokitki. Ekipa z naszej gminy wystąpiła w nieco zmienionym i ofensywnym ustawieniu. Od pierwszych minut graliśmy dwoma napastnikami: Gromalą oraz Gutem. Od pierwszych minut przeważaliśmy nad naszym rywalem – Kaczawą Bieniowice, która w ubiegłym tygodniu sprawiła niespodziankę zwyciężając z Górnikiem Złotoryja.
01 May 2015, Miejska Biblioteka Publiczna, All comments: 0
Na tropie tajemnic, czyli z książką na walizkach po Dolnym Śląsku
W roku 2015 projekt „Z książką na walizkach” jest organizowany po raz dwunasty. Najważniejszą ideą tego przedsięwzięcia jest propagowanie czytelnictwa i bibliotek. Tegoroczna edycja projektu przebiega pod hasłem „Na tropie tajemnic, czyli z książką na walizkach po Dolnym Śląsku”. Głównymi organizatorami są: Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach, Wydawnictwo Literatura i Wydawnictwo Akapit Press.
01 May 2015, Gimnazjum nr 1, All comments: 0
Jedynka jak co roku bije gitarowy rekord!
Słynne „Hey Joe” ponownie zabrzmi we Wrocławiu!Na Pergoli już od rana zbierają się tłumy gitarzystów. Od godziny 10.00 wspólnie ćwiczą akordy, przygotowując się do pobicia zeszłorocznego rekordu! Na bicie rekordu, wyjechało 23 uczniów i 10 absolwentów chojnowskiej "jedynki" pod opieką Pana Tomasza Susmęda.
01 May 2015, admin, All comments: 2
Władze gminy przywitały w Legnicy prezydenta Bronisława Komorowskiego
Ponad dwieście osób, głównie działaczy PO i organizacji pozarządowych oklaskiwało prezydenta Bronisława Komorowskiego w legnickim biurowcu Letia Business Center. Wśród gości pojawił się Wójt Gminy Chojnów- Andrzej Pyrz, gminni radni oraz prezesi gminnych stowarzyszeń.
01 May 2015, Maciek, All comments: 0
Chojnowianka Chojnów - Sokół Wielka Lipa - szansa na pierwsze punkty!
Dziś rozpoczyna się 23 kolejka IV ligi dolnośląskiej, w której chojnowscy kibice zobaczą nasz lokalny Klub Sportowy w akcji. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 na bocznej płycie przy MOKSiRze. Biało niebiescy zmierzą się z Sokołem Wielka Lipa. Dzisiejsze zmagania zapowiadają się bardzo ciekawie z uwagi na fakt, że nasi piłkarze w końcu mogą odnieść pierwsze zwycięstwo tej wiosny. W ubiegłej rundzie, po dobrym meczu, zremisowaliśmy z dzisiejszym rywalem.
30 April 2015, Maciek, All comments: 0
Dwa spotkania w trzy dni. Ciężki czas przed Czarnymi Rokitki.
Już jutro ruszają kolejne zmagania ligi okręgowej, w której o cenne punkty rywalizuje ekipa Czarnych Rokitki. Późnym popołudniem rozpocznie się 21 kolejka. Kibice z naszej gminy będą mieli możliwość obejrzenia kolejnego spotkania na żywo. Rywalem podopiecznych Mirosława Dragana będzie drużyna Kaczawy Bieniowice, która sensacyjnie, w ubiegłym tygodniu ograła Górnika Złotoryja.